ضعف های تیم

ضعف های تیم
By   محمدحسن ملکی   3336 Day ago
اول از همه برد رو تبریک میگم،من توی چند سایت از طرفداران استقلال عضو هستم ولی باید اعتراف کنم انصافا هیچ کومشون به اندازه ی کاربرای این سایت واقع بین نیستن،حقیقتش برد امروز اصلا به من نچسبید به چند دلیل اول اینکه چرا با سه مهاجم بازی میکنیم که اصلا ترکیب خوبی نیست به جاش باید یه هافبک اضافه کنیم تا هم توی پرسینگ کمک کنه و هم مهاجم ها رو تغذیه کنه دوم اینکه چرا از برزای از اول بازی استفاده نکرد درسته که آرش پاس گل داد ولی انصافا چند بازیه داره ضعیف کارمیکنه باید بره رو نیمکت یا حداقل به جای نوری از برزای استفاده میکرد و سوم اینکه واقعا نمیدونم امیرخان چرا از سجاد تو پستی استفاده میکنه که در اون پست تخصص نداره؟؟
من از روزی که یادم میاد عاشق استقلال بودم بخدا همین چندروز پیش نزدیک بود سر استقلال با یکی دعوام بشه ولی واقعا تاکتیک های امیرخان دیگه قدیمی شده من مثل بعضیا جوگیر نیستم که بگم وای هورا تیم چقدر خوب بود خدایی با اینجوری بازی کردن جلوی فولاد و نفت و تراکتور و حتی لنگ به مشکل میخوریم همین الان توی چند سایت دیگه داشتم همین نظرا رو می نوشتم ولی همه بهم گفتن لنگی.. نمیدونم واقعا چی بگم خداکنه امیرخان روی این تاکتیکاش تجدید نظر کنه  ما آقای گل لیگ امید رو داریم(محسن کریمی) ولی حتی 1 دقیقه هم امیرخان ازش استفاده نکرد تمام تیم ها در طول فصل چندین ترکیب عوض میکنن ولی متاسفانه تیم ما از بازی اول فصل تا آخر فقط با یک ترکیب بازی میکنه همین لنگ رو ببینید چندتا بازیکن زیر24 سال تو ترکیب دارن؟ خب معلومه دیگه باید هم بازیهای اونا از ما سرعتی تر باشه چون جونها توان بیشتری دارن وبیشتر دوندگی دارن دوست دارم در این زمینه نظرات شما رو بدونم خوشحال مشم اگه نظر بنویسید

By   میرودود سیدمحمدی   3336 Day ago
​حسن عزیز شما یک هوادار متشخص آبی هستید.سلامت باشید.

درسته که بازی نچسب بود و استقلال نباید کم تر از3گل میزد،اما مهم تر3امتیاز بود.

امیرخان الان 7هفته هست که نباخته.واین یعنی اول میخاد گل نخوره و بعد گل بزنه.

اگه سجاد یه خط جلوتر باشه خوب میشه.بازی دادن به جوان هایی مثل برزای و 

محسن کریمی ودیگران ریسک بزرگی داره که احتمالا به ضرر تیم منجرشه.اگه

سلیمان فلاح هم بازی میکرد خوب بود.نباید زیاد به ذوقش زد.امیرخان بیشتراز

اینکه به فکر بازی هجومی باشه به فکر قهرمانی هست.که البته به هجومی 

بازی کردن بدون قهرمانی پیاز هم نمیدن....
Written by: میرودود سیدمحمدی
​حسن عزیز شما یک هوادار متشخص آبی هستید.سلامت باشید.

درسته که بازی نچسب بود و استقلال نباید کم تر از3گل میزد،اما مهم تر3امتیاز بود.

امیرخان الان 7هفته هست که نباخته.واین یعنی اول میخاد گل نخوره و بعد گل بزنه.

اگه سجاد یه خط جلوتر باشه خوب میشه.بازی دادن به جوان هایی مثل برزای و 

محسن کریمی ودیگران ریسک بزرگی داره که احتمالا به ضرر تیم منجرشه.اگه

سلیمان فلاح هم بازی میکرد خوب بود.نباید زیاد به ذوقش زد.امیرخان بیشتراز

اینکه به فکر بازی هجومی باشه به فکر قهرمانی هست.که البته به هجومی 

بازی کردن بدون قهرمانی پیاز هم نمیدن....

ممنون از شما واقعا قهرمانی جلوی چشم لنگیا خیلی میچسبه ،ولی حداقل تو بازیهای آسون تر اگه ازشون استفاده کنه عالی میشه
By   وهاب نظری نژاد   3336 Day ago
hassan abi7 . که اسمت مثل 7 فرهاد دلنیشینه . کسی از تو به خاطر اظهار نظرت ناراحت نمیشه . در اینکه امیر خان مقداری سنتی تصمیم میگیره حرفی نیست .ولی قبول کنید امیرخان با همین سنت نگری شده بهترین و پر افتخارترین سر مربی لیگ برتر . من فکر میکنم در این بازی امیرخان واقعا دستش بسته بود . پنج بازیکن اصلی تیم در معرض سه اخطاره شدن بودن که متاسفانه امید بازی حساس با نفت را ار دست داد . و ممکن بود این اتفاق برای دیگر دو اخطاریها پیش بیاید . سر مربی مجبور بود دست به عصا راه برود . از یک طرف سه امتیاز را میخواست . و از طرفی فکر بازی با نفت بود .وقتی کسی در دو راهی  مثل بازی با نفت مسجدسلیمان . ونفت تهران قراربگیرد مثلما محتاط میشود . در نظر بگیرین همان تک به تک اوایل بازی که با شجاعت فروزان گل نشد اگر گل میشد چی میشد . شاید اصلا استقلال بازنده بازی میشد . عقیده و نظر هرکس محترم است و نظر شما هم محترم  . و حتما شما استقلالی دریا دل این بجثها را از روی دلسوزی میگویی . خدا را شکر که سه امتباز این بازی رفت توی جیب استقلال . که اگر غیر این میشد . بعضی از کاسه لیسان قلم بدست  ( بعضی . نه همه ) و همین فردوسی پور لنگی . و دیگر مغرضان و مخالفین استقلال از خوشحالی تا صبچ بمیخوابیدن . تا نوشته های خود را به بعضی از روزنامه های معلوم الحال برسانند . شما ببینیدبعد  از انتخاب اسطوره استقلال.  فرهاد . توسط اس اسهای آبی  .فردای بعد از انتخابش روزنامه ها هیچ عکس العملی نشان ندادن و خیلی راحت از کنار این مسِله گذشتن . موفق باشی . آبی 7 . استقلالی متعصب دوست داشتنی . 
Written by: وهاب نظری نژاد
hassan abi7 . که اسمت مثل 7 فرهاد دلنیشینه . کسی از تو به خاطر اظهار نظرت ناراحت نمیشه . در اینکه امیر خان مقداری سنتی تصمیم میگیره حرفی نیست .ولی قبول کنید امیرخان با همین سنت نگری شده بهترین و پر افتخارترین سر مربی لیگ برتر . من فکر میکنم در این بازی امیرخان واقعا دستش بسته بود . پنج بازیکن اصلی تیم در معرض سه اخطاره شدن بودن که متاسفانه امید بازی حساس با نفت را ار دست داد . و ممکن بود این اتفاق برای دیگر دو اخطاریها پیش بیاید . سر مربی مجبور بود دست به عصا راه برود . از یک طرف سه امتیاز را میخواست . و از طرفی فکر بازی با نفت بود .وقتی کسی در دو راهی  مثل بازی با نفت مسجدسلیمان . ونفت تهران قراربگیرد مثلما محتاط میشود . در نظر بگیرین همان تک به تک اوایل بازی که با شجاعت فروزان گل نشد اگر گل میشد چی میشد . شاید اصلا استقلال بازنده بازی میشد . عقیده و نظر هرکس محترم است و نظر شما هم محترم  . و حتما شما استقلالی دریا دل این بجثها را از روی دلسوزی میگویی . خدا را شکر که سه امتباز این بازی رفت توی جیب استقلال . که اگر غیر این میشد . بعضی از کاسه لیسان قلم بدست  ( بعضی . نه همه ) و همین فردوسی پور لنگی . و دیگر مغرضان و مخالفین استقلال از خوشحالی تا صبچ بمیخوابیدن . تا نوشته های خود را به بعضی از روزنامه های معلوم الحال برسانند . شما ببینیدبعد  از انتخاب اسطوره استقلال.  فرهاد . توسط اس اسهای آبی  .فردای بعد از انتخابش روزنامه ها هیچ عکس العملی نشان ندادن و خیلی راحت از کنار این مسِله گذشتن . موفق باشی . آبی 7 . استقلالی متعصب دوست داشتنی . 

اون عادل رو فقط من میب شناسم تمام هدفش از این سوالا اینه که به همه بگه علی کریمی از فرهاد محبوب تره در صورتی که کریمی نصف محبوبیت فرهاد رو نداره ناسلامتی محبوبترین بازیکن جهان در سال2010 بوده ای لعنت به عادل به خدا نونی که اینا می برن سر سفره شون حرومه حروم
By   علیرضا جوادیان   3336 Day ago
​با سلام به همه منم خیلی روند اینبازی رو نپسندیدم من از خیلی وقت پیش همین حرف را زدم که استقلال بهتره 442 بازی کنه و یعقوب بیاد تو هافبک تا خط میانی طراوت بیشتری داشته باشه و شهباززاده تو نوک کنار آقا رضا قرار بگیره به نظر من هم که خودم از طرفدارهای چند آتیشه امیر خان هستم امیر کمی باید با ریسک بالاتر عمل کنه و بیشتر به جوانان میدان بده مثل امروز که میشد کمی از جوانترها استفاده کرد 
By   میثم محمدی قراسویی   3335 Day ago
درسته که بازی دلچسبی نبود ولی درکل کسب سه امتیاز برامون لازم بود. بگذریم که خیلی از بازیکنا جای خودشون نبودن که این بخاطر نبود کرار بود که خسرو میانه زمین بازی میکرد و سجادم جای دیگه والبته خسرو آخر بازی برگشت جای خودش که یه کم حمله های استقلال بیشتر شد. ولی آرش دیروز یه کم بیشتر خودنمایی کرد در زمین که امیدوارم به روزهای خوبش برگرده. بگذریم از چندتا توپی که خراب کرد .
با آرزوی موفقیت روزافزون تیم محبوبمون استقلال
By   حسن یارمحمدی   3335 Day ago
مشابه این بحثارو قبلا داشتیم اما بدون نتیجه گیری و نظر اکثر دوستان
در مورد استفاده از جوون ها
یادم میاد زمان مربیگری پورحیدری تیم وقتی با دو یا سه  گل جلو میفتاد از بازیکنای جوون تر استفاده میشد
ولی الان هدف فقط کسب نتیجست اونم با حداقل اختلاف که باعث شده به جوونا تو تیم میدون داده نشه
از طرفی هم اختلاف تیم ها با هم خیلی نزدیکه و نمیشه با اختلاف گل بالا برنده شد تا فرصت استفاده از جوون ها ایجاد شه
ولی در کل شهامت و جسارت مربی که تعیین کننده ست
By   وهاب نظری نژاد   3335 Day ago
آبی عزیز  HHH 777 حرف شما متین ولی باور کن که سر مربی هم بلاتکلیف است که وسیله را فدای هدف بکند یا هدف را فدای وسیله . همان بازی با گسترش که مساوی شد . دیدین دست به قلمان چقدر انتقاد کردن و برنامه ضد اس اس نود گفت استقلال متوقف شد . همینکه هدف اول گل نخوردنه  که تا اینجا بد نبوده این یک موفقیت است . اگر در این بازی  (نفت مسجد سلیمان ) استقلال مساوی میکرد یا  اون تک به تک اوایل بازی گل میشد و استقلال بازنده این بازی میشد و تقریبا از کورس عقب میافتاد خود من هم شاید معترض میشدم . چه برسد به  مخالفین که بازارشان  داغ و پر رونق میشد . حال باید فقط بفکر بازی با نفت داش منصوریان باشیم که حتما بازی سختی خواهد بود . بامید پیروزی های اس اس همیشه قهرمان آبی . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.