تظام مقدس سربازی در فوتبات.یافوتبال در نظام مقدس سربازی

تظام مقدس سربازی در فوتبات.یافوتبال در نظام مقدس سربازی
By   وهاب نظری نژاد   3331 Day ago
همه شما مطلع هستین که بیش از دویست بازیکن فوتبال از طریق غیر قانونی و اکثرا از طریق جعل که جرم آن زندان است کارت پایان خدمت گرفتن و مدتها با قراردادهای میلیاردی پول مملکت و چاپیدن و به قول معروف به ریش آنهایی که رفتن سربازی خندیدن . که خلافکارترین آنها مهرداد پولادی از باشگاه لنگیا بود که طبق گفته مسِولین حکم جلبش هم صادر شده بود که این آقا از کشور فرار و به دامان عربها پناه برد و آقایان با دهن کجی به مردم شریف و شهید پرور. سربازان . شهدا . جانبازان . و اسرا . این آقای فراری را که حکم بازداشتتش هم صادر شده بود  و یکی دو نفر دیگر را به تیم ملی دعوت کردن . آقایان پیروزی به چه قیمتی . حال سوال من از شما این است . چرا فقط اسم چندتایی که زیاد معروف نبودن و تعدادی انگشت شمار از بازیکنان معروف روی نام بقییه خط کشیدن و از معرفی آنها خود داری کردن و کلا سر و صداها خوابید . چرا بازیکنی که حلاف کرده . معرفی نمیشود . تکلیف پولهایی که به نا حق گرفته چی میشود . آن چند مدیر .و مسِول و سر مربی که در اینکار دست داشتن چی شد . ایا تیم ملی و فوتبال این مملکت شهدپرور که هر گوشه آن نشان از یک شهید است شده محل امنی برای خلافکاران و  جاعلان . قضاوت با شما 
By   میرودود سیدمحمدی   3330 Day ago
​باسلام. بنده خودم این روزها انشاالله میرم خدمت و برای خودم افتخار میدانم که برای کشورم مفید باشم.

به نظرمن بازیکنی که خدمت نکرده و کلاهبرداری کرده اصلا نباید به تیم ملی دعوت بشه.
By   علیرضا جوادیان   3330 Day ago
​به نظر من نه تنها در مورد مسئله سربازی بلکه در تمام مواردی که برای یک شهروند اتفاق می افتد فوتبالیستها هم باید مثل سایر اقشار جامعه پاسخگوی عملکردشان باشند ودر این مورد هر رفتاری که قانون با افراد عادی جامعه میکند با این افراد هم بشود تازه اینها چون در ویترین جامعه قرار دارند باید تاوان سنگین تری بدهند البته این نظر شخصی منه 
By   میرودود سیدمحمدی   3330 Day ago
​علی آقای بزرگوار،نظرتون کاملا درسته.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.