پیش بینی نتیجه بازی استقلال با نفت داش منصوریان اس اس .

پیش بینی نتیجه بازی استقلال با نفت داش منصوریان اس اس .
By   وهاب نظری نژاد   3329 Day ago
By   میرودود سیدمحمدی   3329 Day ago
​بانبود  کرار وامید کار خیلی سخته.فکرکنم1-1 مساوی شه
By   محمدحسن ملکی   3329 Day ago
این  برد از نون شب واجب تره هر جوری شده باید ببریم_با توجه به نبود فخرالدینی و کرار و امید و برزای فکر کنم هاشم بیاد دفاع چپ خرسند هم میاد جای امید یعقوب هم میشه وینگر چپ کاش به نظر من اگه امیرخان بتونه به جای نوری از کریمی استفاده کنه بهتر جواب میده هم انگیزه ش بالاست هم تکنیکی و پا به توپ تره
By   وهاب نظری نژاد   3329 Day ago
ABI7​ دریادل . با کمال تاسف باید بگویم روی هاشم زیاد حساب نکن . زیرا امروز رفته باشگاه مدیر عامل نبوده با ناراحتی و قهر باشگاه را ترک کرده . احتمالا فهمیده جلوی نفت بازی میکنه باز ناز کردناش شروع شده . اگر هفته گذشته حرفی نزد . نازی نکرد . چونکه میدانست بازی با نفت مسجدسلیمان سه اخطاره است و بازی نمیکنه . من بازهم در قسمت اظهار نظرها گفته ام . وقتی بازیکنان بزرگی مثل آرش آقای گل . رضا عنایتی . کسی که همیشه بوی گل میدهد .بخاطر اون هداها ودر بازی حساس مقابل نفت تهران . باعث درست شدن حاشیه میشن . و بیک زاده یا در حال نازکردنه . یا قهرکردن . هواداران مطمِاباشن که اگر خود بازیکنان به این حواشی ادامه بدن .آب در آساب مخالفان ریخته . قهرمان لیگ که هیچ . مانند پارسال سهمییه آسیا را هم از دست خواهند داد .برنامه ضد استقلال نود هم منتظر چنین سوژه هایی است . حیف استقلال به این بزرگی که از داخل مشکل پیدا کنه . 
By   shide HR   3328 Day ago
بازی افتضاح سخته ولی به نظرم ١ _ ٠میبریم .
By   سمانه علیزاده   3328 Day ago
Written by: shide HR
بازی افتضاح سخته ولی به نظرم ١ _ ٠میبریم .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.