طرح موضوع جدید.وبی تفاوتی آبیهای عزیزبه موضوع مطرح شده

طرح موضوع جدید.وبی تفاوتی آبیهای عزیزبه موضوع مطرح شده
By   وهاب نظری نژاد   3307 Day ago
 موضوعی که از طرف هر عضو مطرح میشود باین خاطر است که سایر اعضا ضمن خواندن موضوع بی تفاوت از کنارش نگذرن .بلکه اگر شده در چند جمله نظر خود را بیان کنند . وقتی در گفتگوی آزاد به موضوع جدید نگاه میکنم . میبینم بیشتر از بیست نفر . گاهی بیشتر موضوع را مشاهده کرده اند و هیچ نظری نداده اند شاید هم کلا موضوع را نخوانده و با یک نگاه سظحی از کنارش گذشته اند. من شخصا هر موضوع جدبدی که میبینم ضمن خواندن آن موضوع سعی میکنم در بحث ایجاد شده در آن موضوع شرکت کنم . بعضی از اعضا از کسادی و کم رونق شدن تالار و اینکه تالار خلوط شده یا بعضی لنگیها درتالار نفوذ کرده و به دیگران توهین میکنند .فعالیت خود را کم کرده اند . در صورتی که جنبه ما استقلالیها خیلی بالا است و از بی ادبی جندتا لنگی نفوذی نباید تالار را ترک یا کم کار بشیم . ضمناعقاید و نظرات متفاوت است و عقیده و نظر هر کس محترمه . همه میدانیم چلو کباب غذای بسبار خوشمزه ای است . ولی ممکنه . باشن  عده ای که از این غذا خوششان نیاد . این که ایرادی نداره ذایقه ها متفاوته هماطور که عقاید و نظرات متفاوته . خواهشا میدان را خالی نکنید . من بعنوان یک اس اس متعصب به اون چند لنگی نفوذی میگویم . شما لنگیها چون در سایت باشگاهتان خرفی برای گفتن ندارید .مجبور میشین وارد سایت باشگاه بزرگ و پر طرفدار استقلال همیشه قهرمان بشین و ادب و شخصیت نداشته خود را که نشان از بی هویتی باشگاهتان است را به ما نشان دهید . آخه لنگیهای بدبخت وقتی الگوی شماها . محمد خانی و شیث و نصرتی و امثال اینها باشد . از شما بیشتر از این انتظاری نیست . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.