بین .همه ی. عشقای دنیا. عشق است. مجیدی

بین .همه ی. عشقای دنیا. عشق است. مجیدی
By   سجاد اله   4284 Day ago
By   ف م   4284 Day ago
زدی تو هدف بین همه ی عشق ها عشق است واقعا درسته
By   saeed mohsen zadeh   4277 Day ago
عشق است استقلال که اگه نبود فرهادی هم نبود
By   toraj hoshyar   4276 Day ago
دوست عزیزم Griffin شما را هواداری روشنفکر و بسیار منطقی دیدم دوستانی که فقط از بازیکن خاصی حمایت میکنند از روی احساس تصمیم میگیرند که خود این عمل بیشترین لطمه را به تیم میزنه من منکر توانایی بسیار بالای فرهاد مجیدی نیستم اما یادمان نره این تیم محبوب استقلال است که ماندنیست . موفق باشید
By   saeed mohsen zadeh   4273 Day ago
Written by: toraj hoshyar
دوست عزیزم Griffin شما را هواداری روشنفکر و بسیار منطقی دیدم دوستانی که فقط از بازیکن خاصی حمایت میکنند از روی احساس تصمیم میگیرند که خود این عمل بیشترین لطمه را به تیم میزنه من منکر توانایی بسیار بالای فرهاد مجیدی نیستم اما یادمان نره این تیم محبوب استقلال است که ماندنیست . موفق باشید
ممنون از لطف شما ,خوب ما همه فرهاد رو دوست داریم اما استقلال ,بزرگتر از افراد تیم است
By   farzad haghighi   4272 Day ago
بیاین دیگه این بحث و تموم کنیم بچسبیم تیممون
By   saeed mohsen zadeh   4272 Day ago
Written by: farzad haghighi
بیاین دیگه این بحث و تموم کنیم بچسبیم تیممون
فکر کنم ما هم داریم درمورد تیممون بحث میکنیم
By   elnaz mousavi   4245 Day ago
Written by: saeed mohsen zadeh
[quote=toraj]دوست عزیزم Griffin شما را هواداری روشنفکر و بسیار منطقی دیدم دوستانی که فقط از بازیکن خاصی حمایت میکنند از روی احساس تصمیم میگیرند که خود این عمل بیشترین لطمه را به تیم میزنه من منکر توانایی بسیار بالای فرهاد مجیدی نیستم اما یادمان نره این تیم محبوب استقلال است که ماندنیست . موفق باشید
ممنون از لطف شما ,خوب ما همه فرهاد رو دوست داریم اما استقلال ,بزرگتر از افراد تیم است
بله ولی به نظر من امثال فرهاد مجیدی هستن که استقلال رو بزرگ و بزرگتر میکنن و با رفتنشون تیم تیم دچار مشکل میشه و در رنکینگ جهانی 16 پله سقوط میکنه.