کی روش . کفاشیان . تیم ملی .

کی روش . کفاشیان . تیم ملی .
By   وهاب نظری نژاد   3305 Day ago
چشم تمامی فوتبالدوستان روشن . کی روش .​وارد ایران شد . بازهم دستوردادنها . نبود  امکانات . درصورت برآورده نکردن خواسته هام از من انتظار نداشته باشین . بازیکن به تیم امید نمیدهم . اگرمسولین ورزش  با من همراه نباشن همکاری من با آنها ادامه نخواهد داشت وووو . آقای کفاشیان هم طبق معمول و با آن خنده های تمسخرآمیز همیشگی .دست به سینه این آقا را تایید میکند و باو حق میدهد . کی روش با تحکم میگوید بازیکن به تیم امید نمیدهم . ولی با قلدری بازکنان باشگاهها را میگیرد . لیگ را تعطیل میکند قوانین سربازی را عوض میکندو بخواست او بازیکنان خلافکار وارد تیم ملی میشوند . خلاصه هر کاری که دلش بخواهد انجام میده . چرا . چون سرمربی تیم ملی است . البته از نوع خارجی . چرا وقتی یک ایرانی سرمربی تیم ملی میشود آقای کفاشیان و اطرافیانشان  با این سر مربی .البته از نوع وطنی هیچ همکاری نمیکنند . هنوز کاملا وارد ایران نشده اعلان کرده من دستیارانی میخوام که بازیکنان را ترو خشک کنند . لباسهای آنها را بشورند . خلاصه کار یک تدارکاتچی را انجام دهند . کریمی لنگی را بدون حتی یک دقیقه بجربه مربیگری به کادر فنی اضافه میکند .هیچکس هم  جرات حرف زدن ندارد . اون از جام جهانی.  اینهم از آسیا . پس نتیجه میگیریم .که باید بگوییم  . امیر خان دمت گرم و خوب گفتی که مسولین ورزش . اجنبی پرستن . 
By   سمانه علیزاده   3304 Day ago

باز خوبه درمورد حضور جهانبخش و آزمون تو تیم المپیک کفاشیان جلوش وایستاد وگرنه اگه دست کی روش بود نمیذاشت برن تیم امید.واقعا که خیلی پررو شده.
By   وهاب نظری نژاد   3301 Day ago
امروز در اخبار ورزشی کی روش این دو بازیکن را برای بازی دوستانه به تیم ملی دعوت کرد و نامشان هم در لیست بود . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.