ترکیب بازی با نفت

ترکیب بازی با نفت
By   محمدحسن ملکی   3305 Day ago
من حدس میزنم ترکیب این باشه

محسن

هاشم                        امیرحسین                                 حنیف                                    خسرو

یعقوب                                خرسندنیا                                    نوری

آرش                                           رضا                                           سجاد                                   

کاش امیرخان این بازی با سه مهاجم بازی نکنه و از محسن کریمی هم استفاده کنه باور کنید از نوری بدتر نیست
و اگه از سجاد در نوک حمله استفاده میکرد بهتر بود

By   وهاب نظری نژاد   3305 Day ago
آبی عزیز  ABI 7  ​احتمالا ترکیب همینه ولی ترس نا خواسته من که بارها گفته ام جلو رفتن حنیف و امیر حسین برای زدن گل است که آنوقت . آنوقت همان مشکل همیشگی که ضد حمله باشد کار دستمان بدهد . باید استقلال سعی کند بازی را اداره کند تا تیم نفت خسته شود. بازیکنان نفت دونده هستن .  اول باید آنها را خسته و عصبی کرد و بعد ضربه نهایی را وارد کرد . و باز هم میگویم نباید اسیر ضد حمله بشیم . به یک گل هم سه امتیاز را میدهند . تفکرات این بازی بیشتر باید بر مبنای سیاست باشد . بامید پیروزی اس اس همیشه قهرمان  .  
By   وهاب نظری نژاد   3304 Day ago
​آقای حسن آبی 7. بعضی از دوستان گلایه کرده اند که تالار چرا خلوت شده . و فعالیتها چشمگیر نیست . منهم همبن مسله را بعنوان یک موضوع مطرح کردم و بصورت سوال در تریبون آزاد و در بخش . گفتگوی آزاد جا دادم . اما هیچکس به این موضوع اهمیت نداد . البته موضوع را مطالعه میکنند ولی جوابی برای موضوعهای مطرح شده نمیدهند . شما ترکیب احتمالی اس اس در مقابل نفت را نوشتین . ولی کسی اظهار نظر نکرده  . من شخصا تمام موضوعهایی که از طرف دوستان آبی مطر میشود را  حتما میخوانم و باز هم حتما نظر خود را میدهم .  مثل همین ترکیب اس اس که نظر خود را گفته ام . گفتن ترکیب احتمالی استقلال که شما حدس زده اید بنظرمن خیلی جای بحث و گفتگو دارد . و خیلی موضوعات مطرح شده دیگر . حال چرا دوستان بیتفاوت از کنارش میگذرن و هیچگونه نظری نمیدهند خودش یک مسله قابل بحثه . من بعنوان یک عضو کوچک آبی از تمامی آبیها درخواست دارم در تمامی مباحث و موضو ی که مطرح میشود شرکت کنند تا این تالار پر رونق بشه . من قبل از اینکه به تالار بیام . اول میرم صفحه نخست و در بخش خبر و تفریبا بیشتر صحبتهای انجام شده در این بخش را که از عضو اظهار نظر خواسته اند به نام . وهاب . نظر خود را میدهم و سپس به تالار میایم . برای تمامی دوستان آبی دریادل سلامتی و برای اس اس همیشه قهرمان آبی و دوست داشتنی آرزوی پیروزی دارم . 
By   سمانه علیزاده   3304 Day ago

بنظر منم ترکیب همینه ولی ایکاش به نوری بازی نده.هیچ کار مثبتی انجام نمیده.اصلا حضورش حس نمیشه.و اینکه بازیکنای جوون رو زودتر بیاره.
By   محمدحسن ملکی   3304 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
​آقای حسن آبی 7. بعضی از دوستان گلایه کرده اند که تالار چرا خلوت شده . و فعالیتها چشمگیر نیست . منهم همبن مسله را بعنوان یک موضوع مطرح کردم و بصورت سوال در تریبون آزاد و در بخش . گفتگوی آزاد جا دادم . اما هیچکس به این موضوع اهمیت نداد . البته موضوع را مطالعه میکنند ولی جوابی برای موضوعهای مطرح شده نمیدهند . شما ترکیب احتمالی اس اس در مقابل نفت را نوشتین . ولی کسی اظهار نظر نکرده  . من شخصا تمام موضوعهایی که از طرف دوستان آبی مطر میشود را  حتما میخوانم و باز هم حتما نظر خود را میدهم .  مثل همین ترکیب اس اس که نظر خود را گفته ام . گفتن ترکیب احتمالی استقلال که شما حدس زده اید بنظرمن خیلی جای بحث و گفتگو دارد . و خیلی موضوعات مطرح شده دیگر . حال چرا دوستان بیتفاوت از کنارش میگذرن و هیچگونه نظری نمیدهند خودش یک مسله قابل بحثه . من بعنوان یک عضو کوچک آبی از تمامی آبیها درخواست دارم در تمامی مباحث و موضو ی که مطرح میشود شرکت کنند تا این تالار پر رونق بشه . من قبل از اینکه به تالار بیام . اول میرم صفحه نخست و در بخش خبر و تفریبا بیشتر صحبتهای انجام شده در این بخش را که از عضو اظهار نظر خواسته اند به نام . وهاب . نظر خود را میدهم و سپس به تالار میایم . برای تمامی دوستان آبی دریادل سلامتی و برای اس اس همیشه قهرمان آبی و دوست داشتنی آرزوی پیروزی دارم . 

سید جان حرف شما متین من هم قبلا خیلی در این زمینه تایپک می نوشتم و می خواستم که بیشتر نظر بدن ولی متاسفانه فایده ای نداشت دوستان میان سر میزنن ولی نظر نمی نویسن و میرن

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.