گفت و گوی نوروزی ارش برهانی

گفت و گوی نوروزی ارش برهانی
By   shide HR   3297 Day ago
شفقنا ورزشی : گویا امسال برنامه تعظیلی تان بیشتر از سال های اخیر است ؟
-  درست است. فکر می کنم امسال حداقل 4 روزی تعطیل باشیم و فرصت بیشتری در مقایسه با سال‌های قبل برای ما برای استفاده از تعطیلات پیش بیاید.
شفقنا ورزشی:  برای این تعطیلات چه برنامه ای دارید ؟
- مثل اکثر ایرانی ها شاید برای چند روزی استراحت راهی شمال شویم و برای ادامه تمرینات به تهران برگردیم .
شفقنا ورزشی : بهترین عیدی که تا به امروز گرفته اید ، چه چیزی بوده است ؟
- اکثر عیدی هایی که گرفته ام ، پول بوده و با توجه به علاقه ام به فوتبال ترجیح می دادم با عیدی هایم که در دوران کودکی می گرفتم ، یا کتانی بخرم یا توپ فوتبال . البته اگر بیشتر هم عیدی می گرفتم ، صرف خوراکی می شد و رفتن به سینما و کلی هم لارژ بازی می کردم !
شفقنا ورزشی : عید فراموش ناشدنی هم داشته اید ؟
- در این سال های اخیر که اکثر یا تمرین داشتیم یا در اردو بودیم و تقریبا تعطیلاتی نداشتیم اما یادم می آید در سال 1380 بود که با  همه اعضای خانواده سفر شمال را در تعطیلات داشتیم که خیلی خوش گذشت . سال 90 هم دهم فروردین بود که در دربی به پرسپولیس گل زدم و گلم سه امتیازی شدکه بهترین خاطره ام در عید است .
شفقنا ورزشی: فکرش را می کردید که سال را به چنین اتفاق ویژه ای آغاز کنید ؟
- واقعیتش را بخواهید نه ، در روز های اول سال بود که تصادفی برایم پیش آمد که فکر  می کردم در ادامه دوباره بدشانسی می آورم اما خوشبختانه این طور نشد.
شفقنا ورزشی : از سین های هفت سین کدام را بیشتر دوست دارید ؟
-  اگر بخواهم کلیشه ای جواب بدهم ، باید بگویم سکه اما من سیب را ترجیح می دهم !
شفقنا ورزشی : چطور ؟
- چون اولا من اهل خورد و خوراکم و سیب هم یک میوه خوشمزه و بهشتی است و از این گذشته ، کلی اتفاقات تاریخی با سیب رخ داده است ، از جمله قانون نیوتن وهمین طور محصولات apple !!
شفقنا ورزشی : مهم ترین چیزی که شما را به یاد عید می اندازد ، چیست ؟
خرید کردن های این فصل و همین طور خانه تکانی اش ! اما من شخصا وقتی حاجی فیروزها رادر سطح شهر می بینیم ، باورم می شود که عید دارد ، می آید.
شفقنا ورزشی : دعای شما در لحظه تحویل سال پای سفره هفت سین چیست ؟
- مثل همه اول آرزوی سلامتی برای خودم و خانواده و همه مردم ایران دارم و از صمیم قلب از خدا می خواهم به همه مردم ایران عزت بدهد و هیچ بیماری اسیر تخت بیمارستان ها نشود.
شفقنا ورزشی : چه پیام نوروزی برای اهالی فوتبال دارید ؟
- امیدوارم ورزش ما به خصوص فوتبالش و به ویژه استقلال سال 1394 سالی پر از موفقیت را پیش روی داشته باشد.
By   سمانه علیزاده   3297 Day ago

مرسی.جالب بود.

By   وهاب نظری نژاد   3286 Day ago
مثل همیشه . کامل و جامع . خسته نباشی . انشااله که در سال جدید دوستان آبی در تالارهای گفتگو فعالیت خود را بیشتر کنند . با عرض معذرت چند روز مانده به عید برادر خانمم فوت کردن و به همین خاطر تقریبا دو هفته ای را در خدمت دوستان نبودم . امید است که سال جدید برای همه. سالی پر بار همراه با تندرستی و سلامت باشد و از خداوند میخواهم که وجود نازنین شماها همیشه در سلامت . صحت و عافیت باشدو خداوند به همه طول عمر عطا بفرماید . سال نو بر همگی مبارک 
By   shide HR   3286 Day ago
لطف دارید شما از طرف من به همسرتون تسلیت بگید . انشالله که سال جدید سرشار از خوشی و پیروزی باشه هم برای شما و خانواده و هم برای همی بچه های سایت.
By   وهاب نظری نژاد   3276 Day ago
​نمیدانم چرا خوانندگان سالن که باید بیشتر به آنها تماشاچی گفت اینقدر زیادن ولی نظر دهندگان خیلی خیلی کم . همین طرح سوال آرش برهانی و نوروز . 26 نفر تماشاچی داشته ولی فقط دو نظر داده اند . استقلالی باشی و اینقدر نسبت به تالار بی تفاوت واقعا نوبره . 
By   shide HR   3276 Day ago
اره واقعا نمیدونم چرا.
الان کلا ۵_۶نفریم تو سایت که پست میذاریم و نظر میدیم .
By   وهاب نظری نژاد   3276 Day ago

ما همین پنج شش نفر به تمام آنهایی که بی تفاوت از موضوعات رد میش و همینها هستن که برای تشویق تیمشان به استادیوم نمیروند ثابت خواهیم کرد که چراغ تالار را روشن و محفلش را گرم نگه میداریم . نخواهیم گذاشت که پرچم آبی استقلال در تالار به زمین بیفتد . 

By   shide HR   3276 Day ago
اینجا واس ماس . ینی کلش ماس ماس .
مانیایم اینجا کی بیاد؟؟؟؟
By   وهاب نظری نژاد   3275 Day ago
چه کسی بیاد تو تالار بهتر از ما  چند نفر . اگر کسی هست خودشو معرفی کنه . 
By   سمانه علیزاده   3275 Day ago
Written by: shide HR
اینجا واس ماس . ینی کلش ماس ماس .
مانیایم اینجا کی بیاد؟؟؟؟

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.