ترکیب استقلال مقابل فولاد .شما چه ترکیبی را پیشنهاد میکنید.

ترکیب استقلال مقابل فولاد .شما چه ترکیبی را پیشنهاد میکنید.
By   وهاب نظری نژاد   3285 Day ago
​بنظرشما ترکیب احتمالی استقلال چکونه خواهد بود . با توجه به سرعتی بودن تیم فولاد بازهم با همان نفرات قبلی  تیم مقابل فولاد قرار میگیرد یا اینکه امیر خان دست به تغییر تیم میزند. ایا باید از بازیکنان جوان و پرانرژی استفاده کرد یا تیم بصورتی قرار میگیره که اول گل نخوره و بعد حداقل با یک امتیاز بازنده نباشه  . البته من فکر میکنم ما محکوم به برد هستیم که اگر خدای ناکرده تیم نتیج نگرفت هم از کورس عقب میافتیم و هم صد در صد تیم به حاشیه میره . 
By   محمدحسن ملکی   3284 Day ago
به نظر من  ترکیب اینه
وحید - میلاد فخرالدینی - حنیف - امیرحسین - هاشم -امید - خسرو - یعقوب - سجاد - آرش - عنایتی
ولی به اعتقاد من اگه از دو مهاجم استفاده کنه و سجاد نوک باشه خیلی بهتره به جای آرش هم باید از برزای استفاده بشه البته اگه از اردوی تیم ملی امید برگشته باشه نیمه ی دوم هم یعقوب بره جای هاشم و کریمی با هاشم تعویض بشه هیچ بهونه ای برای بازی ندادن به محسن کریمی وجود نداره توی بازیهای دوستانه عالی کار کرده کاش امیرخان تو این بازی مثل قدیم شجاعت داشته باشه شاید الان خیلی ها بگن روی چه اصولی باید به کریمی که تا حالا تو لیگ بازی نکرده بازی بده؟ ولی دوستان باور کنید هر چقدر هم بد باشه نمی تونه از آرش و هاشم بدتر باشه این نظر منه به امید پیروزی یا علی مدد.

By   محمدحسن ملکی   3284 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی
به نظر من  ترکیب اینه
وحید - میلاد فخرالدینی - حنیف - امیرحسین - هاشم -امید - خسرو - یعقوب - سجاد - آرش - عنایتی
ولی به اعتقاد من اگه از دو مهاجم استفاده کنه و سجاد نوک باشه خیلی بهتره به جای آرش هم باید از برزای استفاده بشه البته اگه از اردوی تیم ملی امید برگشته باشه نیمه ی دوم هم یعقوب بره جای هاشم و کریمی با هاشم تعویض بشه هیچ بهونه ای برای بازی ندادن به محسن کریمی وجود نداره توی بازیهای دوستانه عالی کار کرده کاش امیرخان تو این بازی مثل قدیم شجاعت داشته باشه شاید الان خیلی ها بگن روی چه اصولی باید به کریمی که تا حالا تو لیگ بازی نکرده بازی بده؟ ولی دوستان باور کنید هر چقدر هم بد باشه نمی تونه از آرش و هاشم بدتر باشه این نظر منه به امید پیروزی یا علی مدد.

البته منظورم از اینکه کریمی با هاشم تعویض بشه محسن کریمی بود
By   shide HR   3283 Day ago
متاسفانه خسرو به بازی نمیرسه .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.