روز مادر مبارک

روز مادر مبارک
By   shide HR   3305 Day ago
زیباترین کلمه برلب های بشریت کلمه«مادر» وزیبا ترین آوا،
آوای«مادرم» است.این کلمه آکنده از عشق و امید است،
کلمه شیرین و مهر انگیز که از اعماق قلب بر می خیزد
وزیبائی است.مادر همه چیز ماست
مادر آن روح جاودانی است که
لبریز از عشق و
زیبائی است .
روز مادر مبارک .
By   سمانه علیزاده   3305 Day ago

مادرم فرشته است...ولی هیچوقت ندیدم پرواز کند... زیرا به پایش من را بسته بود...برادرم را...پدرم را... و همه ی زندگی اش را...همه راه ها به عشق مادر من ختم میشود! مادر من عشق من است...
روز مادر مبارک

^_^
By   وهاب نظری نژاد   3305 Day ago
​بهشت زیر پای مادران است . شخصی نزد پیامبر رفت و عرض کرد یا رسول مادری دارم که بسیار پیر و از پا افتاده است به تلافی زحماتی که برای من کشیده هر روز او را ترو خشک میکنم . حمامش میکنم . لباسهای کثیف او را میشورم و خلاصه هر کاری که از دستم بر آید برایش انجام میدهم . ایا خداوند از من راضی است . پیامبر فرمود خیر . آن شخص از پیامبر علت را پرسید . رسول خدا فرمودند باین علت که مادرت برای تو زحمت کشید . شبها نخوابید تا تو را بزرگ کندو باینجا برساند ولی تو چون میدانی مادرت چند روزی یا چند ماهی بیشتر در قید حیات نخواهند بود و خواهد مرد بخیال خودت داری جبران زحمت میکنی . 
By   لیلا جوکار   3304 Day ago
روز مادر و زن رو به همه خانمهای استقلالی سایت تبریک میگم.

By   وهاب نظری نژاد   3304 Day ago
​از دامن زن مرد به معراج میرسد . سلامتی و طول عمربرای تمامی مادرانی که در قید حیات هستن . و یاد و خاطر مادانی که در کنار ما نیستن را گرامی میداریم . و ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه ( س ) و روز زن را تبریک میگویم . 
By   محمود اشوری   3284 Day ago
پسر16ساله ازمادرش پرسید.مامان برای تولد 18سالگیم چی کادو میگیری ....مادر گفت پسرم هنوز خیلی مونده ...پسر 17ساله شد یک روز حالش بدشدمادر اورا به بیمارستان برد دکتر گفت پسرت بیماری قلبی دارد پسرازمادرش پرسید مادر من میمیرم .مادرفقط گریه کرد ...پسرتحت درمان بود ......همه فامیل برای تولد18سالگی اش تدارک دیدند .وقتی پسر به خانه امد متوجه نامه ای که روی تختش بودشد..........پسرم  اگراین نامه را میخوانی یعنی همه چیز عالی انجام شده یادته یه روز پرسیدی برای تولدت چی کادو میخوای ومن نمیدونستم چه جوابی بدم...من قلبم روبه تودادم ازش مراقبت کن وتولدت مبارک.......هیچ چیز توی دنیا بزرگتر از قلب مادروعشقش نیست.
By   محمود اشوری   3284 Day ago
کلفتیه صداتو به رخ مادری  که چجوری صحبت کردنو بهت یاد داده نکش .....دلش بشکنه کل زندگیت میشکنه.
By   وهاب نظری نژاد   3284 Day ago

خدایا آنهای که مادرشون در قید حیات نیست . رحمتشون کن و با فاطمه زهرا بانوی دو عالم 

محشورشون کن. و مادرانی را که درقیدحیات هستن هیشه سلامت وسایه شان را بالای سر فرزندان

نگه دار . فکر نمیکنم کلمه ای زیباتر از کلمه مادر وجود داشته باشه . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.