ترسو ترین مربی لیگ

ترسو ترین مربی لیگ
By   محمدحسن ملکی   3275 Day ago
بازم باختیم خدا کنه علی منصور قهرمان هر دو جام بشه شاید به سختی ما سهمیه بگیریم نیمه ی دوم بازی آوردن کریمی خیلی عالی بود به تیم سرعت داد بگذریم از اینکه تیم تاکتیک نداشت و بازیکنا فقط دو بار تونستن پاس رو به محسن کریمی و یعقوب برسونن منتظر بودم برزای جای رضا بیاد بازی تا سمت چپمون هم فعال تر بشه ولی با تعویض برهانی با کریمی قفل کردم بقرآن یه جوری رفتم تو شوک تعویض بعدی گفتم حتما برزای میاد تا تیم هجومی تر بشه ولی بزرگوار بازم گند زد بخدا دیگه نمیدونم چی بگم بازی قبل درس عبرت نگرفت یعقوب رو بیرون کشید تیم رو فلج کرد بقرآن از الان برای دربی می ترسم یعنی محسن کریمی و برزای خوب هستن یا آرش و رضا؟ سجاد چرا باید تو خط هافبک بازی کنه خیلی راحت می تونه یعقوب رو بکشه عقب و بجای هاشم از برزای استفاده کنه تا سمت چپ هم فعال بشه ولی امان از تاکتیک های بزرگوار بخدا دارم دیوونه میشم یعنی ما از لنگ هم کمتریم که نمی تونیم دوتا تاکتیک پیاده کنیم؟
By   وهاب نظری نژاد   3275 Day ago
​دوست عزیز . Abi 7 شما تیتر زدین . ترسو ترین مربی لیگ .منهم پشت سر شما تیتر زدم . جام پرررررر. سهمیه پررررر. متاسفانه بازیکن تعویضی را تعویض میکنند و عملا یک مهره را میسوزانند . ما اگر حرفی میزنیم از روی دلسوزی و علاقه به تبم است . تیم ترسو شده . سنگین شده . ذوب آهن چقدر راحت پشت دروازه استقلال جولان میداد و با پاسهای کوتاه بازیکنان را کلافه کرده بودن . دیگه نگاه کردن به بازهای بعدی استقلال  هیچ لطف و هیجانی برای من نداره .   
By   میرودود سیدمحمدی   3275 Day ago
​اعصابتون رو خراب نکنید.این فصل از اول واسمون خوب نشد. امیدوارم حداقل سهمیه

بگیریم.
By   وهاب نظری نژاد   3275 Day ago
​دوست عزیز خیلی خوش بینی که اتفاقا امید داشتن کار بسیار خوبی است . ولی بنظر شما تیم با این اوضاع و احوال میتونه سهمیه بگیره .
By   سمانه علیزاده   3275 Day ago

واقعا که.اول هر فصل میگن تیم واسه قهرمانی بسته شده بعد تهش سهمیه هم نمیگیریم.این فصلم خیییییلیییییی کار کنن بتونن سهمیه رو اونم بزور بگیرن.باز مظلومی حداقل دربیها رو میبرد امیرخان اونم نمیبره.
By   حسن یارمحمدی   3275 Day ago
بازم باختیم خدا کنه علی منصور قهرمان هر دو جام بشه شاید به سختی ما سهمیه بگیریم نیمه ی دوم بازی آوردن کریمی خیلی عالی بود به تیم سرعت داد بگذریم از اینکه تیم تاکتیک نداشت و بازیکنا فقط دو بار تونستن پاس رو به محسن کریمی و یعقوب برسونن منتظر بودم برزای جای رضا بیاد بازی تا سمت چپمون هم فعال تر بشه ولی با تعویض برهانی با کریمی قفل کردم بقرآن یه جوری رفتم تو شوک تعویض بعدی گفتم حتما برزای میاد تا تیم هجومی تر بشه ولی بزرگوار بازم گند زد بخدا دیگه نمیدونم چی بگم بازی قبل درس عبرت نگرفت یعقوب رو بیرون کشید تیم رو فلج کرد بقرآن از الان برای دربی می ترسم یعنی محسن کریمی و برزای خوب هستن یا آرش و رضا؟ سجاد چرا باید تو خط هافبک بازی کنه خیلی راحت می تونه یعقوب رو بکشه عقب و بجای هاشم از برزای استفاده کنه تا سمت چپ هم فعال بشه ولی امان از تاکتیک های بزرگوار بخدا دارم دیوونه میشم یعنی ما از لنگ هم کمتریم که نمی تونیم دوتا تاکتیک پیاده کنیم؟

در مورد تاکتیک که دیگه بحثی نیست
ولی در مورد تعویض محسن کریمی باید بگم اوایل داشت عالی کار میکرد رفته رفته محو شد تا جایی که دو سه توپ خیلی بد لو داد و واسه حریف موقعیت ایجاد شد تعویض دوبارش درست بود
مشکل اصلی دیروز عنایتی بود که تیم 10 نفره کرده بود  هاشم هم که عالی توپ لو میده رو دستش بازیکن نیومده استقلال

By   وهاب نظری نژاد   3274 Day ago
چرا بیک زاده و عنایتی تعویض نشدن . چرا برای شوک دادن به فروزان از طالب لو استفاده نمیکنند . اصلا چرا بازیکن جوان میگیرند . وقتی قرار نیست اونو بازی بدن . هر بازیکنی که از استقلال رفت در تیم جدیدش ستاره شد .شریفات . مبعلی . میداودی . آندو . ووو . واقعا از بس که به این جرا ها فکر کردم   مغزم هنک کرده .  
By   غلامرضا تاج الدینی   3272 Day ago
آی گفتی خدا خیرت بده

کجاست امیرخانی که تیمش 20دقیقه آخر استادیوم را به آتش می کشید یادش به خیر
By   وهاب نظری نژاد   3272 Day ago
مردن با عزت بهتر از زندگی با ذلته . باختن یا مساوی با شجاعت و شهامت و فوتبال زیبا بازی کردن بهتر از بردن شانسکی و یاپنالتی  باد آورده است .واقعا تیم سنگین شده . کند شده . وقتی بازیکن بدونه که در هر شرایطی فیکسه و تعویض نمیشه همین میشه . یه زمانی امیر خان سردمدار مبارزه با بازیکن سالاری بود تیمش هجومی بود ولی حالا چی . الان چند ساله این حاشیه ها و حاشیه سازان درون تیم . بعضی بازیکنان پولکی . بعضی بازیکنان که یا قهر و یا مصاحبه میکنند . پدر تیم را در آورده اند و واقعا ما را خسته کرده اند . خدا بخیر کند که من فقط بفکر بازی دربی هستم . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.