باز هم درایت قلعه نوئی

باز هم درایت قلعه نوئی
By   محمدحسن ملکی   3295 Day ago
اینم از ملوان وقتی حسینی رو بیرون کشید باید میلاد رو میاورد دفاع راست و برزای رو با حسینی تعویض میکرد نوری و برهانی امروز یار ملوان بودن اون توپی که برهانی گل نکرد باور کنید گل نکردنش از گل کردنش سخت تر بود یعنی برزای از آرش بدتره؟؟؟؟
بخدا این نتایج بوی خیانت میده یعنی قلعه نوئی نمیدونه که آرش دو بازی قبل تیم رو به باخت داد که بازم آرش رو میاره تو زمین؟؟؟
آقای قلعه نوئی لطفا نذار احترامت شکسته بشه و مثل بچه ی آدم از تیم برو بیرون حالم از قیافه ی تو و کی روش بهم میخوره

By   میرودود سیدمحمدی   3295 Day ago
​من از شما هم ناراحت ترم اما نباید احساسی برخورد کنی. هیچ کس بهتر از مربی

از شرایط بازیکناش آگاه نیست. امیر از کجا باید میدونست که آرش گل خالی رو 

نمیتونه بزنه؟؟؟؟
طالب لو رو ویلچر باشه از این سوسول بهتره اصلا استیلش به گلر نمیخوره بخدا بزرگوار داره سجاد و برزای رو تلف میکنه خب مرد حساب حداقل در روز 2 ساعت پلی استیشن بازی کن تا چند تا تاکتیک جدید یاد بگیری
​بچه بازی پلی استیشن و زمین چمن واقعی خیلی با هم فرق دارن.شهباززاده 

خودش چند هفته است که افت کرده. قبول کنیم که تقصیر قلعه نوعی بیش تر از20 

درصد نمیتواند باشد.
بچه چیه لطفا درست صحبت کن_شهباززاده افت نکرده بزرگوار بلد نیست تو پست خودش ازش بازی بگیره چجوری مقصر نیست وقتی میبینه آرش تو بازی با فولاد تیم رو به باخت داد و تو بازی با ذوب آهن هم حتی یه بار پاش به توپ نرسید ولی بازم ازش استفاده میکنه
​من به شما بچه نگفتم.میگم که پلی استیشن بازی کردن بچه گانه است.
Written by: میرودود سیدمحمدی
​من به شما بچه نگفتم.میگم که پلی استیشن بازی کردن بچه گانه است.
معذرت سوء تفاهم شد
By   وهاب نظری نژاد   3295 Day ago
دوستان خواهشا بجان هم نیفتین . وقتی بازیکن ملوان بین پنج بازیکن استقلال خیلی راحت گل میزنه و فروزان مثل همیشه تماشاگر ورود توپ به درون دروازه است چکار میشه کرد من که گفتم جام پرررررر.    سهمیه پررررررررر . بازهم میگویم خدا کنه همسایه دیوار بدیوار لنگیها نشیم . 
​مخلص آقا حسن. بیایید دعا کنیم که سهمیه بگیریم.
Written by: میرودود سیدمحمدی
​مخلص آقا حسن. بیایید دعا کنیم که سهمیه بگیریم.

نوکرتم آقا ایشالا که سهمیه رو بگیریم خدایی بازیای سختی داریم
By   علیرضا جوادیان   3295 Day ago
فکر میکنم استقلال نباید نتیجه بگیرد تا با قیمتی مناسب معامله شود ولی اینجا فقط احساسات هوادار با قیمتی خیلی نازل داره معامله میشه 
By   وهاب نظری نژاد   3295 Day ago
​دوستان عزیز منهم برای استقلال خیلی آرزوهای خوب دارم . ولی بهتر نیست واقع بین باشیم و خود را برای فصل آینده و با یک تیم متحول شده آماده کنیم . هنوز به کسب سهمیه امید دارید . بنظر شما تیمهایی مانند تراکتور. نفت . سپاهان . و فولاد که باید ذوب آهن را هم به آنها اضافه کنیم باین راحتی امتیاز از دست میدهند که استقلال صاحب سهمیه بشه . نفت . یا ذوب . یکی از این دو تیم فاتح جام حذفی هستن . که احتمالا این فاتح میتواند ذوب باشد . پس یک سهمیه پرید . تراکتور هم نحوه بازیهایش نشان میدهد که باین راحتی صدر جدول را از دست نخواهد داد. اینهم سهمیه دوم . میماند نفت . سپاهان . و فولاد . این سه تیم هم نشان داده اند که فوتبال را خوب بلدندو واقعا حرفه ای بازی میکنند . حال یک ورق کاغذ و یک قلم بدست بگیریم . استقلال  با این چهار بازی سخت باقیمانده چند امتیاز باید بگیرد که حداقل روی کاغذ صاحب سهمیه بشه  . استقلال از چهار بازی قبلی خود با مجموع دوازده امتیاز تنها دو امتباز کسب کرده و نحوه بازیهای نا امید کننده اش میگوید در گرفتن سهمیه دجار مشکل میشه . من استقلالی آرزو دارم که نه سهمیه که قهرمان لیگ بشه . 
By   سمانه علیزاده   3294 Day ago

من که به شخصه کلا ناامید شدم.وقتی ملوان رو نمیتونیم ببریم به بردن تراکتور پدیده یا حتی لنگیا امید داشته باشیم؟؟؟؟؟ فقط امیدوارم فصل بعد همه چی عوض شه.
By   وهاب نظری نژاد   3294 Day ago
کار ما شده همین که آخر هر فصل بگیم . سال بسال دریغ از کدوم سال . هر سال اول لیگ با کلی وعده و وعید وارد لیگ میشن . به آخراش که میرسن میشه عین سال قبل . همه چی از دست رفته  حالا هوادارا جمع بشن تا دعای بارون بخونن . دوستان عزیز کار تیم از دعا گذشته که ما حد اقل برای سهمیه قهرمانی آسیا احتیاج به معجزه داریم . معجزه
By   shide HR   3292 Day ago
وقتی یه نفر تو یه جایی به درد نمیخوره باید بره... امیرخان هم دیگه به درد استقلال نمیخوره . البته من قبول دارم که همه چیز دست سرمربی نیس ولی تصمیمات یک سرمربی رو عملکرد تیم تاثیر مستقیم داره .
این فصل که تموم شد , امید وارم فصل بعد امیر خان بره واین رفتن به معنی نالایق بودن نیس . استقلال به یک روح تازه نیاز داره .
By   وهاب نظری نژاد   3292 Day ago
چند ساله که این داستان در حال تکرار شدنه . قصد نوهین نه خدانکرده به امیر خان را دارم و نه بعضی از بازیکنان . روی سخن من با چند بازیکن پولکی و حاشیه سازه . من میگم چرا وقتی بیک زاده بخاطر پول جو تیم را بهم میریزه و بجای تمرین قهر میکنه . چرا وقتی برگشت فیکس تیم میشه و تازه با اینکه در زمین هیچ کارایی نداره تعویض هم نمیشه . خوب این باج دادن به بازیکنه . در واقع یک نوع حق السکوته . شما میدانید که در تیمهای اروپایی مدیریت یک بوجه در توان باشگاه  تصویب میکند و مدیر عامل این بوجه را در اختیار سرمربی قرار میدهد و سرمربی به مقتضای اون بوجه اقدام به خرید بازیکن میکند . در ایران چی . بعضی بازیکنان بوسیله مدیر عامل انتخاب میشن . بیشترشان بوسیله دلالها وارد تیم میشن و البته لابی هم در انتخاب بازیکن بی اثر نیست . وقتی هم دنبال بازیکن برن و نازش را هم بکشن . بازیکن طاقچه بالا میزاره و همینطور قیمت میره بالا . اون تعدادی هم که سر مربی انتخاب میکنه با بقییه بازیکنان همخوانی ندارن .و میشود اینی که الان در استقلال می بینید .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.