مرگ یک هوادار دیگر و بی تفاوتی بعضی بازیکنان پولکی و بیغیرت

مرگ یک هوادار دیگر و بی تفاوتی بعضی بازیکنان پولکی و بیغیرت
By   وهاب نظری نژاد   3294 Day ago
از خانواده هوادار متعصب و با غیرت استقلال  یکی دیگر بخاطر بازی ضعیف و کسب تساوی مقابل ملوان بحران زده سکته و دار فانی را وداع گفت . واقعا بعضی از بازیکنان بی غیرت چه حرفی برای کفتن دارن . واقعا خجالت داره . این که اولی نبود . بنظر شما آخریش هست . من که فکر نمیکنم . تا نظر شما چی باشه .
By   میرودود سیدمحمدی   3294 Day ago
​داشتن استرس و نگرانی هنگام مشاهده فوتبال آن هم در چنین مقطع زمانی 

طبیعی است.من خودم قبل از شروع بازی تا پایان تپش قلب داشتم.اما دیگه واقعا

حیفه که یه نفر اون هم هوادار به خاطر بدنتیجه گرفتن بمیره.چطور مربی نمیمیره؟

بلاخره فوتبال واسه ماها که دوستدار استقلالیم اهمیت داره.اما دیگه نه به اندازه ای

که جونمون رو هم بدیم.افراط در هیچ کاری خوب نیست. خدا این بیچاره رو هم 

بیامرزه.
By   arezoo 2134   3292 Day ago
خدا بیامرزتش معلومه که از متعصب ترین هوادارای اس اس بوده  اما مشکل از خودش بوده که اینقدر وابسته به چیزی شده بوده چه ربطی به بدبخت بازیکن و مربی و .. داره همه تیم ها ممکنه تو چنین شرایطی باشن ولی دلیل نمیشه که بازیکنای تیممون رو بی غیرت و نامرد خطاب کنیم ..قبول دارم ما هوادارا به برد نیاز داریم من خودم هم از چند روز قبل تا زمان بازی دل تو دلم نبود و بعدشم کلی گریه کردم ... انشاالله همه چی درست میشه ... به نظر منبازیکنامو به ویژه ملی پوشامون خیلی مردن که با هر شرایطی (نگرفتن پول و تحقیر از سوی کادر فنی وهوادارا و فحش ناموس و..)پای تیمشون هستند.
By   میرودود سیدمحمدی   3292 Day ago
​درست میفرمایئن آرزو خانم.
By   shide HR   3292 Day ago
خدا رحمتش کنه ولی این فوتبال بی ارزش تر از اونه که حتی به خاطرش اعصابتو خورد کنی ...
By   وهاب نظری نژاد   3292 Day ago
 آرزو خانم این توهین به بازیکن یا کادر فنی نیست . این خالی کردن دق دلی هواداره . خود شما هم ناراحت شدین و گریه کردین . پس باید گفت چرا ناراحت میشی اهمیت نده . با با این بازیکنان با این نحوه بازیشان هوادار و دق مرگ کردن . مثلا بازیکنان که به همراه تیم ملی رفتن بازی دوستانه انجام بدن . کوه کندن . خوب رفتن اردوی تفریحی . یه بازیکن حرفه ای که با یک اردو اونهم سفر خارج که نباید خسته بشه . همه ما برای عوض کردن آب و هوا در کردن خستگی و تفریح بمسافرت میریم اونم نه خارج بلکه همین ایران خودمان . وقتی هم برگشتیم با یک روحییه مضاعف برگشتیم . نه اینها به هوادار اهمیت نمیدن . 
By   maryam 7   3287 Day ago
Written by: shide HR
خدا رحمتش کنه ولی این فوتبال بی ارزش تر از اونه که حتی به خاطرش اعصابتو خورد کنی ...

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.