آیا استقلال سهمیه را خواهد گرفت

آیا استقلال سهمیه را خواهد گرفت
By   وهاب نظری نژاد   3262 Day ago

با توجه به بازی ضعیف بازیکنان آیا تیم میتواند سهمیه را کسب کند 
By   smh nazarinejad   3262 Day ago
انشالله که می تونیم.
By   shahin sepehrband   3262 Day ago

با توجه به بازی ضعیف بازیکنان آیا تیم میتواند سهمیه را کسب کند 

سلام 
حتما که میتونه 
By   سمانه علیزاده   3261 Day ago

بنظر من بعیده بتونیم سهمیه بگیریم.
By   arezoo 2134   3261 Day ago
انشاالله که حداقل سهمیه رو میگیریم اگه قهرمان نمیشیم.
By   وهاب نظری نژاد   3261 Day ago

بازی امروز با پدیده یه مقداری تکلیف را مشخص میکند البته نتایج دیگر بازیها را هم باید در نظر گرفت

. تیمهای بالای سر استقلال نتیجه نگیرن و استقلال نتیجه بکیرد . باید منتظر ماند ببینیم چه پیش میاید .  

By   raha ahmadi   3261 Day ago
​خدا کنه که بتونیم
By   وهاب نظری نژاد   3261 Day ago

متاسفانه نتو نستیم و از پس تیم پدیده بر نیومدیم . نه . این تیم تو جدول بالا بیا نیست که نیست 
By   maryam 7   3260 Day ago

ما هوادارا که از خدامونه تیم سهمیه بگیره ولی متاسفانه با این بازیها و نتایج غیرقابل تحمل واقعا سخت و بعیده

By   سمانه علیزاده   3260 Day ago

فک کنم کم کم داریم به لنگیها نزدیک میشیم!!!!
By   وهاب نظری نژاد   3260 Day ago

تحمل این یکی خیلی سخته . اونهم همسایه شدن با لنگیها . 
By   arezoo 2134   3259 Day ago
دوستان درسته این 5 هفته اصلا خوب نتیجه نگرفتیم ولی فکر نمیکنید یکم بد بین هستید بابا ما کجا لنگ کجا بعدشم چند تا بازی نتیجه نگرفتیم دیگه قرار نیست که بقیه رو هم ببازیم . بهتر نیست اینقدر ناامید نباشیم . خدا رو چه دیدین شاید قهرمان هم شدیم . درسته انسان باید واقع بین باشه ولی خوب دیگه نه در این حد ...
By   سمانه علیزاده   3259 Day ago

وقتی ذوب آهن و پدیده رو نتونستیم ببریم به بردن تراکتور امید داشته باشیم؟؟؟؟
آره مگه استقلال چیش از تراختور کمتره؟؟؟؟؟مگه شما از 5 تا گلی که ذوب آهن به نفت زد خبر نداربد که اینقدرذوب رو دست کم میگیرید؟؟؟  بعدشم فوتبال قابل پیش بینی نیست  . احتمالا شما از همونایی بودید که اوایل نیم فصل دوم بعد از تساوی اس اس با استقلال خوزستان میگفتید : ما استقلال خوزستان رو نتونستیم ببریم حالا بیایم سپاهان رو ببریم ؟.... ولی ما بردیم . پس بهتر نیست امید داشته باشیم و دعا کنیم؟؟ من خودم دارم این هفته میرم مشهد ، دعا میکنم که هر 3 بازی رو ببریم انشاالله.
By   سمانه علیزاده   3259 Day ago

من اصولا آدم بدبینی نیستم ولی دارم طبق بازیهایی که تیم داره انجام میده نظر میدم.
بنظر شما اگه قرار باشه جلوی تراکتور همونطوری بازی کنیم که جلو پدیده بازی کردیم میتونیم ببریم؟؟؟؟
شاید یه برد زیبا و دلچسب نه ولی احتمال داره شانسی روی یه پنالتی و اخراجی و گل به خودی و...ببریم البته قبول دارم بازی با پدیده بی برنامه و عجول بودیم خیلی بد بازی کردیم ولی بازی با تراکتور بعید میدونم این شرایط بر بازی حاکم باشه.شایدم تراکتور تا 2 هفته دیگه افت کنه .همه چیز ممکنه.
By   وهاب نظری نژاد   3259 Day ago
دوستان عزیز یا در مورد بازی با صبا بحث میکنن یا تراکتور . واصلا تیم لنگیها را فراموش کردین . شاید صبا را ببریم که احتمالش خیلی کمه . چرا . چون نحوه بازی تیم اینو میگه . تراکتور هم  یک تیم جنگنده است . و مطمئنا بچه ها را حسابی خسته میکنند . میماند بازی آخر با لنگیها . چرا در نظر سنجی شهر آورد شرکت نمیکنید . حتما اون بازی نقطه عطف این نیم فصله . نظرتون و بدین شاید با نظر مثبت شما ما هم امیدوار بشیم . ضمنابا این چهار بازی  امروز حدود 35 درصد وضع تیمهای بالای جدول مشخص میشه . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.