لطفا کلاه خود را قاضی قرار دهید .

لطفا کلاه خود را قاضی قرار دهید .
By   وهاب نظری نژاد   3283 Day ago
 از این تیم برای هوادار آبی گرم نمیشه . این قبری که داریم روش گریه میکنیم اصلا توش مرده نیست . 

انصافا این چه بازی بود که استقلال کرد . چه خطری روی دروازه پدیده ایجاد کردن . چرا تیم به این روز

افتاده . چرا کاپیتان عنایتی اینقدر پرخاشگر شده . چرا خسرو تعویض شد . لطفا شما بگین چرا .
By   raha ahmadi   3283 Day ago
​درسته بازیشون افتضاح بود،ولی شمام یهوووووو داغ کردیا...مهم هوادار تیم بودن تو هر شرایطیه،مطمئنا اونام تمام سعیشونو کردن
By   میرودود سیدمحمدی   3283 Day ago
​همه ی عزیزانی که در تالار حضور دارند اطلاع دارند که بنده آدم زود رنجی از تیم و

قلعه نوعی نیستم.اما واقعا دیگه طاقتم تموم شده.اگه امیر سهمیه نگیره حتما باید

برود.که البته با این اوضاع و بازی بعیده. مگه اینکه خدا عنایت ویژه ای کنه.

همیشه امیدوار لطف حق باشیم.
By   وهاب نظری نژاد   3283 Day ago

خانم رها حمیدی فکر کنم شما یهووووووووووووو داغ کردین چون مورد بحث ما بازیکنه نه هوادار . 

بحث بد بازیکردنه . سعی کنید در تالار احساسی نظر ندین . تیم مریضه . سنگینه . کند بازیمیکنه . 

که اگر غیر از این بود از پنج بازی با مجموع پانزده امتیاز تنها سه امتیاز کسب نمیکرد . نکنه انتظار

داری هوادار بیاد تو زمین امتیاز بگیره . شاید هم فکر میکنی این گلها را هوادار خورده که حالا تیم

نمیتونه سهمیه بگیره .من همان اول گفتم . لطفا کلاه خود را قاضی قراردهید .  
​من از دوستان به خاطر حرفام عذر خواهی میکنم....قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم
​به نظرم هنوز زود بود که وارد بحث های تیم میشدم...دیگه از احساساتم تو تالار درباره ی تیم استفاده نمیکنم....بازم عذر میخوام
By   arezoo 2134   3283 Day ago
بازی مسخره بود . همه عصبی و عجول و با استرس بازی میکردن اصلا تمرکز و آرامش نداشتند .  تعویض حیدری خنده دار بود بهتره بگم مسخره بود.
By   سمانه علیزاده   3283 Day ago

بازی افتضاح بود.شانس آوردیم که نباختیم.من نمیدونم چرا به همچین بازیکنایی اصن پول میدن.اگه قرار باشه جلوی تراکتو و لنگهم اینطوری بازی کنن شک نکنید میبازیم.
By   وهاب نظری نژاد   3282 Day ago

رها خانم هیچ قصد ناراحت کردن شما را ندارم . راستشو بخوای همه ما از این بازیهای کسل کننده 

و درپیتی خسته و واقعا داغغغغغغغغغغغغ کردیم .
By   raha ahmadi   3282 Day ago
​آقا سید وهاب اینو مطمئن باشید من از حرفتون ناراحت نشدم....حق با شما بود بازی خیلی افتضاح بود
By   وهاب نظری نژاد   3282 Day ago

دیدین وقتی بارون نمیاد میرن تو بیابون دعا بارون . حالا ما نمیریم تو بیابون . بابا تو خونه هامون 

دست بدعا بشیم شاید تو این سه بازی یه فرجی بشه . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.