ما استقلالی ها

ما استقلالی ها
By   arezoo 2134   3279 Day ago
دوستان استقلالی ، من کلاس هشتم  14 ساله هستم و همچنین 4 ساله که استقلالی شدم. شما هم لطفا بگین که چند سالتونه و چند ساله که استقلالی هستید؟و چه چیز موجب شد استقلالی بشین؟اتفاقی بود ، کسی واسطه شد یا اینکه از روی منطق این تصمیم رو گرفتید؟
By   raha ahmadi   3279 Day ago
​اسمم فاطمست،اسم کاربریم اسمو فامیلیه دوستمه،متاسفانه تو حادثه ای از دس دادمش،توسط اون استقلالی شدم...سوم دبیرستانم،رشتمم تجربی
By   میرودود سیدمحمدی   3279 Day ago
​خواهران آبی دل.واستون آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم.اسم بنده ودود هست.

فکرکنم توشهری که من توش زندگی میکنم غیر از من3تا استقلالی دیگه نباشه.

همه تراکتوری هستند.به خاطر همین، جو خیلی سنگینی برمن حاکم است.داداشم

ودایی هام وتموم اطرافیانم تراکتوری هستند و این روزا کلا خیلی از سوی اطرافیانم

مورد فشار وبعضا تحقیر هستم.از 2سالگیم به آبی و استقلال علاقه خاصی دارم.
By   سمانه علیزاده   3279 Day ago

سمانه 17 ساله سوم تجربی.من بابام به شدددت استقلالیه و باعث شد منم استقلالی بشم.اکثر دوستام هم استقلالین.مثل همین فاطمه(رها)^_^ که همکلاسی هستیم.کنار همم نشسته ایم.آخر کلاس جفت دیوار.
By   میرودود سیدمحمدی   3279 Day ago
​انشاالله که جفتتون دکتر بشین.
By   سمانه علیزاده   3279 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
​انشاالله که جفتتون دکتر بشین.

ان شاالله.
By   arezoo 2134   3279 Day ago
من خودم در اصل به واسطه ی عموم استقلالی شدم و تو خونه و فک و فامیل پرسپولیسی ها خیلی باعث آزارم میشن مخصوصا بابام که توی همه ی بازی های استقلال باید اشک منو در بیاره .
By   shide HR   3278 Day ago
من شیده ام . دوم ریاضی .من میرم استخر باشگاه لنگیا اون جا مجبورم هم خودشون , هم طرفتاراشونو تحمل کنم . ینی به قددددددددددری بی فرهنگن که خدا میدونه اصن غیر قابل تحملن واقعا .
یکی از دلیلام اینه . از وقتی هم که من اصن فهمید فوتبال چیه , متوجه فرق بزرگی بین بازی های استقلال لنگ شدم . وسط بازی های کسل کننده لنگ خوابم میبرد در همون دوران بچگی ول بازی های استقلال واقعا قشنگ بود , خانواده م هم که استقلالی اند دیگه همین ;-)
By   وهاب نظری نژاد   3278 Day ago
  اول از آرزو خانم شروع کنم . ارزو خانم سن هرکس جزء اسراره . انصافا اگر سنت بالای 45 سال بود بازهم میگفتی . من از کلاس اول دبستان طرفدار استقلال شدم . البته تاج قبل از انقلاب ( فکر کنم بتونی سنم و حدس بزنی ) همیشه عاشق استقلال بودم و هستم و خواهم بود . ما خانوادگی بجز یکی دو نفر از خانواده همگی استقلالی هستیم . پسرم هم استقلالیه و من هیچ نقشی در استقلال شدنش نداشم . باور کن تنها کسی که باعث شد پسرم یه استقلالی متعب و چند آتیشه بشه فرهاد مجیدی بود . پسرم عاشق سینه چاکه فرهاده  و میگه بعداز فرهاد هیچکسی لیاقت پوشیدن پیرهن شماره  7  استقلال را نخواهد داشت . 

ما استقلالیها سرور تیمهای جهانیم    .....     از لنگی نترسیم که خود شیر ژیانیم 
رها خانم انشااله که روح دوستت شاد باشه . تمام دختران آبی در تالار . خواهران برادران آبی هستن . 

ما یک خانواده بزرگ استقلال هستیم . برای شما و دیگر خواهران آبی آرزوی موفقیت میکنم 
  آقا ودود پرچم آبی را عشق است . همین ترکتور را امیر خان تیم کرد و پایش را به آسیا باز کرد . 

استقلال و استقلالی هیچوقت تحقیر نمیشه . دیدی که بعداز امیرخان تراکتور نتوانسته در آسیا عرض 

اندام کنه .و اینبار هم خیلی زود با آسیا خدا حافضی کرد . دو تا ستاره روی سینه استقلال و عشقه

خوب پس دختر آبی اسمش سمانه است . تالا با حضور شما دختران آبی دریا دل حتما پر رونق میشه . 
 شیده خانم جایی که میری در واقع استخر نیست . اونجا یه حمام عمومیه که احتمالا میشه گفت باشگاه لنگیهاست . آدرس باشگاه لنگیها 

www.hamam omomi .com
Written by: وهاب نظری نژاد
 شیده خانم جایی که میری در واقع استخر نیست . اونجا یه حمام عمومیه که احتمالا میشه گفت باشگاه لنگیهاست . آدرس باشگاه لنگیها 

www.hamam omomi .com
الان دارید به من توهین میکنید یا به لنگیا؟؟؟

یک استقلالی هیچوقت به خواهر خودش توهین نمیکنه . منظور من لنگیها و باشگاهشونه . 

شما دخترتن آبی سرور تمام لنگیها هستین . 
By   raha ahmadi   3278 Day ago
​میشه بگید اهل کجایین؟؟؟؟من خودم چابهار به

دنیا اومدم،الان شمال زندگی میکنم،ولی اصالتا

شیرازیم
By   arezoo 2134   3278 Day ago
منم شیرازیم و شیراز هم زندگی میکنم و به نظر من شیراز یکی از بهترین شهر های ایرانه. به نظر شما چطور؟؟؟؟؟
Written by: وهاب نظری نژاد

یک استقلالی هیچوقت به خواهر خودش توهین نمیکنه . منظور من لنگیها و باشگاهشونه . 

شما دخترتن آبی سرور تمام لنگیها هستین . 
لطف دارید شما ولی منم مجبورم برم اونجا . من تو تیم بدمینتون یه باشگاهم اون نجا سر مربی کل تیمو میبرو اوستخر لنگیا .
By   سمانه علیزاده   3278 Day ago

منم شمال(بهشهر).آقا از قدیم گفتن هرجایی شمالش بهترین جاشه!
ولی دور از شوخی همه جای ایران واقعا عاااااالیییییییههههه.
By   وهاب نظری نژاد   3277 Day ago

من زاده اهوازم . ساکن کرج هستم . هر وقت دلم میگیره میشینم پشت فرمون و از جاده بسیار  

زیبای چالوس سه ساعته سر از شمال زیبا در میارم . من حدود پنج سال شیراز زندگی کردم  

و در رحمت آباد سکونت داشتم . و خدایی شیراز را خیلی دوست دارم . دروازه قران . حافظ . سعدی.

باغ ارم ( که هیچ جای ایران مثلش پیدا نمیشه ) بازار وکیل . حمام وکیل ( البته این حمام چون جزء

آثار باستانیه لنگیها را توش را نمیدن ) ارک کریم خان . عمارت کلاه فرنگی . باغ نارنجستان ( که در

بهار بوی شکوفه های بهار نارنج واقعا انسان را مست میکند ) . قصرالدشت . و خیلی جاهای دیگر

که در این مقوله نمیگنجه .

خوشا شیراز و  وصف بیمثالش  ....    خداوندا نگهدار از زوالش  

By   raha ahmadi   3277 Day ago
​بیگ لایک دارین آقا سید وهاب،به خاطر تعریف

از شیراز....سمانه خانم شمالتوووووونو دریاب

By   سمانه علیزاده   3277 Day ago

یه بار دیگه هم گفتم هرجایی شمالش بهترین جاشه. فاطمه سعی نکن با یه مازندرانی در بیفتی چون ده نفرم باشین از پس یه مازندرانی عمرا اگه بر بیاین.
من نمیخوام کل بندازم ولی همه میدونن مازندران تو خیلییییییییی چیزا اوله.بععللللللللللههههههه.
بازم میگم همه جای ایران عالی و خیلی دوست داشتنیه.
By   arezoo 2134   3277 Day ago
ولی شیراز از همه جا دوس داشتنی تره. شیرازی ها بهترین مردمان ایران هستند.بعلهههه ما شیرازی ها اینیم دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!
By   وهاب نظری نژاد   3276 Day ago

بابا من خیلی جاهای دیگر شیراز را اسم نبردم . تخت جمشید . نقش رستم . آرامگاه کورش . تخت سلیمان . عفیف آباد . قصرالدشت . مالی آباد . خیابان زیبای ملاصدرا . خیابان زند با اون ساعت زیبای 
 گلکاریش . بلوار چمران که بسیار زیباست . تپه تلویزیون . فلکه گاز گکه وقتی از فلکه گاز که یک سر
بالایی بسمت تپه تلویزونه میری حتما باید از خوردن بستنی بابا لذت ببری . قلات . دشت ارژن . بازم بگم . شیراز واقعا زیبا و دیدنیه . 
By   shide HR   3276 Day ago
من اهل تهرانم . اینجا اکسیژن نداریم , بارون نداریم , سکوت نداریم , ...
البته جای قشنگ و تفریحی هم زیاده . موزه , سینما , مرکز خرید پارک , کنسرت و از این جور چیزا دیگه ...

هر جا که روی آسمان همان رنگست  .....    در وا قع 

همه جای ایران سرای من است 

شیده خانم درسته که در تهران اکسیژن ندارید
 .بارون ندارید . سکوت ندارید . در عوضش شما . 

برح میلاد دارید . میدان آزادی دارید . مترو دارید . درکه دارید . لواسون دارید . فشم و میگون دارید . 

فرح زاد دارید . دار آباد دارید . در بند دارید . تجریش و بهمراه امام زاده صالح دارید . امام زاده داوود دارید 

هرچه اتو بان و پل توی ایرانه شما یکجا همه را در تهران دارید .تا دو روز تعطیل میشه سر از شمال در 

میارین . و در آخر قبول کنید که هر چه امکاناته برای تهرانیهاست . 
By   shide HR   3276 Day ago
شابد تا چند وقت پیش این طوری بود ولی الان شهرای دیگه هم امکانات کمی ندارن البته قبول دارم که هنوز هم به تهران نرسیدن ولی چیزی هم کم ندارن .
By   سمانه علیزاده   3276 Day ago
اینم یه شعر خیلی زیبا از فردوسی در مورد مازندران.با دقت بخونید:

که مازندران شهر ما یاد باد
همیشه بر و بومش آباد باد
که در بوستانش همیشه گل است
به کوه اندرون لاله و سنبل است
هوا خوشگوار و زمین پر نگار
نه گرم و نه سرد و همیشه بهار
نوازنده بلبل به باغ اندرون
گزارنده اهو به راغ اندرون
همیشه بیاساید از خفت و خوی
همه ساله هرجای رنگ است و بوی
گلابست گویی به جویش روان
همی شاد گردد ز بویش روان
دی و بهمن و اذر و فروردین
همیشه پر از لاله بینی زمین
همه ساله خندان لب جویبار
به هر جای باز شکاری به جای
فردوسی

البته این شعر خیلی طولانیه و من فقط یه قسمتی از اونو گذاشتیم.
دوستان من دوست ندارم در این مورد بحث کنم و فقط بخاطر اینکه نگید کم اورده جواب دادم.من از اولشم گفتم همه جای ایران زیباست.مسلما هرکسی به شهر و استان خودش علاقه ی بیشتری داره و صد البته روش تعصب داره. واسه همین بهتره دیگه ادامه ندیم.همونطور که اقای وهاب گفتن همه جای ایران سرای من است.مازندران و شیراز هر کدوم زیبایی های خاص خودشونو دارن.

دختر آبی باهات موافق نیستم . مثلا شهر من اهواز چی داره . نه نه نا شکری نکنم اینها را داره 

همش گرد و همش خاک و همش باد   ...... همین بوده هوای شهر اهواز . 

وقتی که قراره خرماها برسن شرجی شمال باید بیاد به شرجی تقریبا نود در صد اهواز تعظیم کنه . 

واقعا میگم اهواز چیز زیادی نداره بنا براین من هیچوقت اهواز و با استانهایی مثل اصفهان . فارس 

گیلان . مازندران . گلستان . و دیگر استانهای سر سبز در ایران مقایسه نمیکنم . 

شاید من هیچ وقت نتونم شرایط شهری مثل اهواز رو درک کنم اما اگه من جای شما بودم بازم به شهرم افتخار میکردم.حتی اهواز رو مثل شهرهایی که نام بردید میدیم.شاید از لحاظ آبو هوا عالی نباشه اما از لحاظ مردمش اونقدر عالی هست که جزو شهرهای خیلی مهم ایران باشه.البته میدونم از لحاظ امکانات خیلیییییییی واسه مردم خوزستان,مردمی که بیشتر از هر کسی از این کشور حق دارن کم گذاشته شده اما بنظر من هرجایی زیبایی و جذابیت خاص خودش رو داره.
شاید بگید داره شعار میده اما باور کنید همش حرفای دلم بود.

من اگر اهوازو دوست نداشتم نمیگفتم اهوازیم . از شما هم متشکرم . ولی خدایی مردمی با صفا 

و مهمان نوازی داره . ولی خوب مسئولین زیاد بهش توجه نمیکنن . یک ثروت بیکران به نام نفت و گاز

زیر پای ما در اهواز وجود دارد که ما اهوازیها از نعمتش بی بهره ایم . 
By   raha ahmadi   3276 Day ago
مهم اینکه آبی دلیم،مهم نیس مال کجاییم...
By   وهاب نظری نژاد   3275 Day ago

رها خانم اینکه من اهل کجا هستم یا شما کجایی هستین و یا دیگر دوستان اینها همه بهانه است

تمام این کل کلهای دوستانه فقط بخاطر اینه که تالا بوسیله ما چند نفر پر رونق بشه و روی لنگیها

از جمله اون جوکر یا همان دلقک کم بشه . و الا تمام برادران و خواهران آبی دریا دل برای یکدیگر

محترم هستن . انشااله با همین روحییه بشاش و پر انرژی چراغ تالار را روشن نگاه دارید 

بر هر چه مارک لنگیست . لعنت 

By   سمانه علیزاده   3275 Day ago

کاملا بهتون حق میدم.ان شاالله مسئولین یه فکری میکنن.
By   وهاب نظری نژاد   3274 Day ago

دختر آبی سلام . اینو جدی میگم . شما اهل مازندران هستید پس خوبه که مقداری در باره مازندران 

زیبا صحبت کنی . من اهوازی ساکن کرج و بیشترکرجیها و تهرانیها سرشونو بزنی . تهشونو بزنی 

پنجشنبه و جمعه شمالند . و این نشان میده که شمال واقعا زیباست . تقابل جنگل و کوه و دریا 

حقیقتا دیدنیه . بخصوص وقتی توی تله کابین نمک آبرود و یا تله کابین رامسر باشی . دریا یک 

طرفت . کوه طرف دیگر و جنگل زیر پایت . 
By   سمانه علیزاده   3274 Day ago

مازندران استان سرسبز و زیبایی هست که از چشم اندازهای بدیع طبیعی و تاریخی بسیار غنی برخوداره.چشم انداز شمالی کناره استان را دریای نیلگون ,آرام و بسیار زیبای مازندران (دریای کاسپین)تشکیل میده. چشم انداز جنوبی رو هم جنگلهای انبوه دامنه البرز پوشانده.پیرامون دریای مازندران رو هم باغهای مرکبات,شالیزارها و کشتزارهای سرسبز تشکیل میده که بسیار شگفت انگیزه.
بهشهر یکی از شهرهای شرق استانه که توسط شاه عباس اول خریداری شده و در سال 1021 شهری در اینجا تشکیل داده و نامش را اشرف البلاد گذاشت.که اقامتگاه شاه عباس در مازندران این شهر بود.
دوستان بهتون پیشنهاد میکنم اگه به شهر ما اومدید حتما به پارک جنگلی عباس آباد سری بزنید.مطمئن باشید پشیمون نمیشین.اینم عکساش.
کاخ صفی آباد که مورد استفاده نظامی قرار میگیره و از همه جای شهر میشه دیدش.

البته زیبایی های بهشهر بیشتر از اینهاست و من فقط 2 تا از جاهای معروفش رو گذاشتم.حتما به شهر ما بیاید.
By   وهاب نظری نژاد   3273 Day ago

اینها بیشتر به تابلوی نقاشی شبیه . واقعا زیبا بود . آنقئر زیبا که میشه بعنوان منظره روی کارت 

پستال از ازشون استفاده کرد . دست شما درد نکنه . حال این مسئله موضوع جدید من در تالاره 
By   حسن همراه   3264 Day ago
زینب 17ساله .علت اینکه من استقلالی شدم این بود که بچه که بودم بابام دائم از لنگ حمام صحبت میکرد و میگفت که این لنگ چیه دیگه توی حموم عمومی به ادم میدن و خلاصه نفرت داشت کمی که بزرگنر شدم عکس های لنگ و لنگی رو نیز بهم نشون داد .اصلن کاری به بازیهاشم نداشتم که همیشه به اس اس میباخت و حتی کاری به این هم نداشتم که یه قهرمانی بین الملی نداره .فقط بخاطر این لنگ بود که من اس اسی شدم .نمونه لنگهایی که دیدم اگه شما جای من بودید چکار میکردید ؟؟
By   وهاب نظری نژاد   3264 Day ago

من که دست خودم نیست . وقتی اسم تیم لنگیها را میشنوم بخدا چندشم میشه و حالت تهوع 

بهم دست میده . باور کنید این فصل پیش بینی کرده بودم که لنگ میره دسته یک و تا هفته 

بیست و هفتم تقریبا داشت رویام به حقیقت می پیوست ولی ای پیکان لعنتی با اون استقلالیهای 

پولکیش تو هفته بیست و هشتم به لنگ باختن و بقای اونو در لیگ برتر تثبیت کردن . انقدر از تیم 

لنگ پلیس بدم میاد که دوست دارم بکل از بین بره و هیچ اثری تو ایران ازش نمونه . 
By   مهرداد پدرام   3264 Day ago
من مهرداد هستم از بچگی  که معنی هواداری رو فهمیدم طرفدار استقلال شدم ودوسه سال هست که کارمند هستم و مشغول به کار شدم
By   وهاب نظری نژاد   3263 Day ago
 آقا مهرداد از آشنایی با شما بسیار خوشبختم  . ایکاش امروز استقلال اینقدر حال ما را نمیگرفت 

تا امشب اینقدر افسرده نباشیم . ولی ما چند نفر تصمیم جدی گرفتیم که تحت هر شرایطی تالار را 

گرم و پر رونق نگاه داریم و بامید خدا با همکاری دوستان آبی نگذاریم چراغ تالار خاموش بشه . 

بکوری چشم لنگیها این تالار همیشه رونق خودشو حفظ میکنه . 
By   مهرداد پدرام   3262 Day ago
مرسی داداش منم از آشنایی ومصاحبت با شما خوشبختم منم با شما پایه هستم تا تالار گرم بمونه
By   وهاب نظری نژاد   3260 Day ago

ما استقلالیها . به حکمهای مغرضانه کمیته انظباطی . سوتهای یک طرفه داوران . ضدییت 

فدراسیون . قهر کردن بعضی بازیکنان . حاشیه سازی توسط برخی پیشکسوتان . و بی 

توجهی سازمان . بله ما استقلالیها به اینها عادت کردیم . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.