خاطرات آبی ها .آرزوی لنگی ها

خاطرات آبی ها .آرزوی لنگی ها
یادش بخیر یادش بخیر یادش بخیر یادش بخیر بازی اس اس و جوبیلو ایواتا فینال باشگاههای اسیا1999
ک بالای صد هزار نفر آزادی رو آبی آبی کرده بودن خدا رو شکر که ما اس اسی ها از این صدهزارتا ها خیلی دیدیم  مگر نه لنگیا  دیگه چکار که نمیکردن ..خدا رو شکر خاطرات ما آرزووی لنگی هاس
By   وهاب نظری نژاد   3269 Day ago

من قبلا گفتم و بازهم میگم که اگر تیم لنگیها جزء چهار تیم پایانی جام باشگاه های آسیا قرار بگیرن 

باید در باشگاه های آسیا رو تخته کرد . مطمئا باشین که توی حذفی اوت میشن . 
By   حسن همراه   3269 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

من قبلا گفتم و بازهم میگم که اگر تیم لنگیها جزء چهار تیم پایانی جام باشگاه های آسیا قرار بگیرن 

باید در باشگاه های آسیا رو تخته کرد . مطمئا باشین که توی حذفی اوت میشن . 
By   shide HR   3268 Day ago
لنگ که هیچی حذف میشه میره ولی با این بازی های مسخره ش به نظرم تو لیگ خودمون رده ی ١٠_١١هم براش زیاده...
By   وهاب نظری نژاد   3268 Day ago

لنگ هم لنگهای قدیم لااقل دیگه اینقدر رنگ و رو رفته و مثل آبکش اینقدر سوراخ سوراخ نبودن . جالبه که لنگی 

باشی که این خودش یه غصه است . لنگتون و از چین بیارن . که این دیگه بدبختیه . 
By   سمانه علیزاده   3268 Day ago
Written by: shide HR
لنگ که هیچی حذف میشه میره ولی با این بازی های مسخره ش به نظرم تو لیگ خودمون رده ی ١٠_١١هم براش زیاده...

By   حسن همراه   3268 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

لنگ هم لنگهای قدیم لااقل دیگه اینقدر رنگ و رو رفته و مثل آبکش اینقدر سوراخ سوراخ نبودن . جالبه که لنگی 

باشی که این خودش یه غصه است . لنگتون و از چین بیارن . که این دیگه بدبختیه . 

By   وهاب نظری نژاد   3267 Day ago
 از یه لنگی پرسیدن . چرا لنگهای شما اینقدر سوراخ سوراخه . گفت از استقلالیها بپرسین . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.