آینده استقلال

آینده استقلال
By   علیرضا جوادیان   3275 Day ago
​با سلام به مهم دوستان استقلالی اول از همگی تشکر میکنم بابت لطفی که به من داشتید خدا رو شکر مشکل پیش آمده تا حد زیادی بر طرف شده و حال دخترم خیلی رو براه شده باز هم از دعای همگی تشکر میکنم ولی در مورد استقلال و آینده آن شاید نظرات مختلفی باشد ولی من فکر میکنم استقلال به یک دگرگونی و جا به جایی اساسی نیاز دارد من شخصا همیشه از طرفداران امیر بوده و خواهم بود ولی الان شرایط به نوعی هست که امیر در استقلال نتیجه نمیگیرد و شاید بهتر باشد دیگری که یا علی منصور باشد یا اسکوچیچ جایگزین امیر شود شاید ژنرال هم به مدتی استراحت نیاز داشته باشد ولی در مورد دو بازی آینده چقدر خوب میشد امیر حالا که ما نه قهرمان میشویم نه سهمیه از جوانان تیم استفاده کند شاید ذخائری برای آینده استقلال شوند
By   میثم محمدی قراسویی   3275 Day ago
سلام
علی جان. خداروشکر که حال دخترخانمت رو به بهبودیه.
من هم با تغییرات اساسی تیم چه مدیریت و چه کادرفنی موافقم ولی درمورد استفاده از جوانان شاید خیلی صلاح نباشه!؟ بازی بعدیمون با تراکتور که میتونیم با شکستش به صدرنشینی و یا قهرمانی نفت و البته قهرمان نشدن تیم هایی مثل سپاهان کمک کنیم که بشخصه از قهرمان شدن سپاهان اصلا خوشم نمیاد...!!!! و یه مسئله دیگه ای که هست اینه که اگر نفت هردو جام رو بدست بیاره، و استقلالم بازیاشو با برد به اتمام برسونه احتمال گرفتن سهمیه آسیا زیاد میشه و  درمورد بازی آخرم که دربی هستش، اگر ببریم که ان شاالله هم میبریم، میتونه کمی ازغم ناکامی هامون بکاهه. مخصوصا دربی.

ضمنا امیرخان خیلی زودتر از اینا باید از جوونای تیم استفاده میکرد من اول فصلم گفتم که افرادی مثل بیک زاده دیگه بدرد تیم نمیخورن و باید جاشونو به افراد جوونتر بدن
...
By   وهاب نظری نژاد   3275 Day ago
علی آقا خدا را صد هزار مرتبه شکر بخاطر سلامتی دخترت . ما نمیتونیم در مورد آینده استقلال تصمیم بگبربم بلکه بعنوان یه هوادار نظرمون و میگیم .شما ببینید وقتی یه آدم احمقی مثل پرهام که باشگاه نساجی رو بدبخت کرده و با وقاحت تمام بگه استقلال یه دلار می ارزه و این آدم عقده ای نمیدونه که واحد پول این مملکت ریاله و نه دلار به این مردک چی باید گفت . هدایتی خیلی به تیم لنگیها کمک کرده ولی مشخص شد که این کمک کردن بنوعی فرار از بدهی کلان بانکی بالغ بر 1000میلیارد تومان است . باید بدانید که این آقایان عاشق ورزش و ورزشکار نیستن . اینها خودشونو به بدنه ورزش میچسبونن که هم از دادن مالیات معاف بشن و هم اسمی برای خودشان دست و پا کنند . مطمئا باشین استقلال آینده خوبی نخواهد داشت تا وقتی یه مشت غیر فوتبالی ادارش میکنن و متاشفانه بعضی پیشکسوتا هم از صد تا دشمن برای استقلال بدترند . موضوع طولانی شد . اگر درباره این مسائل توضیح بیشتری خواستین در خدمتتان هستم .  
By   سمانه علیزاده   3274 Day ago

بنظر منم استقلال یه خونه تکانی حسابی نیاز داره.کلن همه چیز باید عوض شه.درمورد این دو تا بازی هم از همون جوونا استفاده کنه بهتره.این مثلا با تجربه ها مگه تو بازیای قبلی چه کار مفیدی انجام دادن؟؟

By   وهاب نظری نژاد   3274 Day ago

یک کلام . ختم کلام . آینده استقلال در دست یک کشتی گیر بنام . خادم . است 
By   shide HR   3274 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

بنظر منم استقلال یه خونه تکانی حسابی نیاز داره.کلن همه چیز باید عوض شه.درمورد این دو تا بازی هم از همون جوونا استفاده کنه بهتره.این مثلا با تجربه ها مگه تو بازیای قبلی چه کار مفیدی انجام دادن؟؟

By   محمدحسن ملکی   3274 Day ago
علی آقا از خدا ممنونم بخاطر سلامتی دخترت که واقعا سلامتی بالاترین نعمت هاست
در مورد نظرتون در مورد سرمربی هم بگم که واقعا آفرین به شما که اینقدر منطقی هستید خدایی امیرخان دیگه نمی تونه بازدهی خوبی داشته باشه به نظر من باید یه مربی جوون و با دانش مثل علی منصور یا پاشازاده رو جایگزین کنن البته با کادر فنی قوی و بدنساز و آنالیزور و یه تمرین دهنده ی عالی فقط همین

By   وهاب نظری نژاد   3274 Day ago
  آنچه شیران را کند روبه مزاج . احتیاجست احتیاجست احتیاج . این اصل شعره . حال بخاطر اینکه به کسی توهین نشه شعر را باین صورت مینویسیم . آنچه سرمربی را کند ترسو مزاج .  احتیاطست احتیاطست احتیاط .الان امیرخان مدتهاست که محتاط شده . عنایتی و میاره بعد برای اینکه به همه ثابت کنه که کارش درست بوده توی تمام بازیها ازش استفاده میکنه و تحت هیچ شراطی حاضر به تعویضش نیست فصل قبل نظری فقط یک گل برای استقلال زد ولی تو همه بازیها فیکس بود . چرا امیرخان اینقدر محتاط شده و از ریسک کردن میترسه خدا داند.  اونچه که امیرخان مدتهاست داره ازش ضربه میخوره حتی در تیم ملی هم همین بلا سرش آمد . مسئله خرد جمعیه . امیر خان اطراف خودشه خیلی شلوغ میکنه مثلا شما ببینید چند تا مربی اطرافش هستن . یا مثلا تیم یه فوروارد هجومی لازم داره . بازیکن خط میانی میگیره . تیم احتیاج به دفاع داره بازیکن گوش چپ یا راست میگیره . متاسفانه این همه آدم اطرافش هستن ولی از هیچکس مشورت نمیگیره . هیچوقت حاضر نیست بگه که اشتباه کرده . شما ببینید فکری میگه که اگر بازیکنی قهر کنه سرمربی اسمشو از ارنج تیم قلم میگیره .کی باندازه بیک زاده قهر کرد ولی وقتی برگشت نود دقیقه بعلاوه وقت اضافه بازی کرد . این یعنی آقای فکری هیچ دخالتی در تیم نداره . نه تنها آقای فکری که همه کادر فنی در استقلال سیاهی لشکر هستن . 
By   حسن همراه   3274 Day ago
تفکرات یک مربی است که تیم رو  قهرمان میکنه  . کاش سیمونه مربی اتلتیکو رو یک فصل میاوردیمش استقلال .اونموقع میدیم که بازی گرفتن از بازیکن جوان چطوریه  ؟؟؟؟انگیزه دادن به بازیکن جوان چکار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
By   حسن همراه   3274 Day ago
Written by: shide HR
[quote=blue.girl]

موافق
By   محمدحسن ملکی   3274 Day ago
Written by: حسن همراه
تفکرات یک مربی است که تیم رو  قهرمان میکنه  . کاش سیمونه مربی اتلتیکو رو یک فصل میاوردیمش استقلال .اونموقع میدیم که بازی گرفتن از بازیکن جوان چطوریه  ؟؟؟؟انگیزه دادن به بازیکن جوان چکار میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احسنت دوای درد تیم ما یا سیموئنه یا کلوپ
بی زحمت عکس آواتارات رو بذار تا دان کنیم

By   وهاب نظری نژاد   3272 Day ago

بزرگترین مربیان دنیا هم که بیان وقتی این همه بی نظمی . قوانین من در آوردی . تبعیض قایل شدن 

داوریهای الکی . رفتار مغرضانه کمیته انظباطی و از همه مهمتر دیدن یک کشتی گیر در راس فوتبال 

را ببینن . مطمئنا از مربیان ایرانی گیجتر میشن و از آمدن پشیمان میشن . 

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم ...... فلک را سخت بشکافیم و طرحی نو در اندازیم . 

فقط طرحی نو با زیر ساخت مطمئن این فوتبال و نجات میده .