وجود مشتری برای پرسپولیس واهانت لنگیا بخاطر نبود مشتری برای استقلال

وجود مشتری برای پرسپولیس واهانت لنگیا بخاطر نبود مشتری برای استقلال
By   محمود اشوری   3267 Day ago
سلام به دوستان خوبم.دوستان چند وقتی هست بد حالم خرابه.میدونید واسه چی..از اون روزی که اعلام کردن برای تیم قرمزا دو سه تا مشتری هست ولی واسه تیم ما خریداری پیدا نشده توی تمومه فضاهای مجازی لنگیا شروع به جو سازی کردن وانواع واقسام بی احترامیها رو به تیممون کردن که ادم شرمش میاد به زبون بیاره .کلا اکثر لنگیا ادمای بی منطقی هستن ولی با این حال اگه بخوایم توی کل کل کردن باهاشون در مورد موضوعی که مطرح کردم جواب دندون شکنی بهشون بدیم که هم منطقی باشه وهم برجکشون رو نشونه بگیریم چی باید بهشون بگیم لطفا با نطرتون کمک کنید جلوشون کم نیارم.با تشکر
By   shide HR   3267 Day ago
خریدار های پراید هم از مازاراتی بیش ترن این ینی پراید بهتره یا طرفتارای مازاراتی کم ترن؟؟؟ 
دلیلش اینکه هر کسی به خودش اجازه میده که بیاد لنگو بخره چون لنگ بی در و پیکره نه معلومه سر مربیش کیه , مدیر عاملش کیه اصن کی به کیه ؟یکی هم این وسط میگه من خریدارم .
By   محمدحسن ملکی   3267 Day ago
بخدا خریدار های تیم ما خیلی از لنگیا بهتر بودن ولی متاسفانه هر کی میخواست باشگاه ما رو بخره توسط رسانه های کثیف لنگی ترسونده میشد و از پیشنهادش عقب نشینی میکرد هم ایران خودرو هم شرکت حفاری چاه نفت و هم شیخ حسن انصاری خریدارهای تیم ما بودن ولی منصرف شدن حاجی فتل هم آماده بود که باشگاه رو 5 ساله اجاره کنه ولی دولت با خریداران راه نمیاد
به نظر من هیچ کدوم از این دو باشگاه رو نمیخوان بفروشن و فوقش در آخر اجاره شون میدن چون برای دولت هم درآمد داره
والسلام

By   حسن همراه   3267 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی
بخدا خریدار های تیم ما خیلی از لنگیا بهتر بودن ولی متاسفانه هر کی میخواست باشگاه ما رو بخره توسط رسانه های کثیف لنگی ترسونده میشد و از پیشنهادش عقب نشینی میکرد هم ایران خودرو هم شرکت حفاری چاه نفت و هم شیخ حسن انصاری خریدارهای تیم ما بودن ولی منصرف شدن حاجی فتل هم آماده بود که باشگاه رو 5 ساله اجاره کنه ولی دولت با خریداران راه نمیاد
به نظر من هیچ کدوم از این دو باشگاه رو نمیخوان بفروشن و فوقش در آخر اجاره شون میدن چون برای دولت هم درآمد داره
والسلام

باهات موافقم این رسانه های لنگی کثیف که کم هم نیستن دقیقا همیشه از لنگ طرفداری و اس اس را همیشه کوبیده اند .مگه اس اس هر سال در باشگاههای اسیا حضور نداشت کی انقدر  ازش حمایت میکردن؟؟؟؟؟؟ الان تیتر اول همشون طرفداری از لنگ ه

کو خریدار لنگ ؟؟؟؟ یه لنگی بنام هدایتی اومده و پیشنهاد داده اونهم ک معلوم شد کلی بدهی داره و نمیتونه بخزه .خودشون هم میدونن با کمپی ک اس اس داره ارزشش بیشتر از لنگه ولی کثافتا میخان اس اس رو بی ارزش کنن .
تا چهار تا مثل این لنگی پور در رسانه ملی  و رسانه ها باشن  اس اس  و هوادارنش ضربه میخورن چون باند مافیایی بزرگی هستن .

By   سمانه علیزاده   3266 Day ago

با اینکه استقلالی هستم ولی بعنوان یه تاجی متعصب از صمیم قلب دوس دارم
جناب آقای حسین هدایتی پرسپولیسو بخره و این باشگاه رو طی یک برنامه ریزی
یکساله و حرفه ای مثل استیل آذین(تیم سابقش) منحل کنه و بفرستتش دسته 1.
^_^
By   حسن همراه   3266 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

با اینکه استقلالی هستم ولی بعنوان یه تاجی متعصب از صمیم قلب دوس دارم
جناب آقای حسین هدایتی پرسپولیسو بخره و این باشگاه رو طی یک برنامه ریزی
یکساله و حرفه ای مثل استیل آذین(تیم سابقش) منحل کنه و بفرستتش دسته 1.
^_^
اره راست میگی داماش و گهر درود رو هم همین اقای هدایتی دولابی فرستادشون دست یک
By   وهاب نظری نژاد   3266 Day ago

خریدار لنگیها که هدایتی بود هم تو زرد از آب در اومد . این مثلا 

آقای پولدار که اهلیتش رد شد بالغ بر یکهزار میلیارد تومان فقط 

بدهی بانکی داره ( جاهای دیگه اگه بدهی داره خدا میدونه )

برای فرار از این بدهی شرکت را به نام پسر 23 ساله و دختر 21

ساله اش کرده و عابدینی پاچه خوار که پگاه گیلان و بدبخت

کرده . گفته بدهی شرکت چه ربطی به هدایتی داره . پس

خریداران تیم لنگیها مشخصه کیا هستن . شما اگر دوتا آدم

حسابی بینشان پیدا کردین ما را هم خبر کنید .  
By   محمود اشوری   3265 Day ago
باتشکر از دوستان خوبم shide.hassan  abi7.blue4.blue.girlو سید وهاب عزیزم.که درد دل کردن با شما عزیزان باعث دلگرمی ادم میشه وتموم اعصابی که این لنگیا ازمون خرد میکنن همش با در کنار شما بودن دود میشه میره هوا .بازم ممنون.
By   وهاب نظری نژاد   3265 Day ago
 دوست عزیز آبی آبی آبی و دیگر دوستان عزیز این معلوم الحال ها سگ کی باشن که بخوان استقلالو از بین ببرن .این خیانتها . نامردیها . بی توجه ایها شاید به استقلال ضربه بزنن که تا الان هم خیلی زدن ولی اینو میدونن که استقلال شناسنامه باشگاه های ایران در آسیاست . خودشون و خسته میکنن

مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست .. ارض خود میبری و زحمت ما میداری .  

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.