مهم ترین

مهم ترین
By   محمدحسن ملکی   3271 Day ago
شاید این اعتقاد من از نظر بعضی دوستان مسخره باشه ولی مهمترین استرسی که من برای این دو بازی دارم هاشم هستش واقعا هیچ بازدهی نداره رسما تیم خودمون رو ده نفره و تیم حریف رو 12 نفره میکنه اگه دقت کرده باشید دو گلی که فولاد به ما زد از سمت هاشم بود
جالب اینجاست که با این آمار افتضاحش توی تموم بازیها فیکس بوده و یا یعقوب کریمی و یا محسن کریمی رو نیمکت بودن
الانم حدود 5 روز هست که تمرین نکرده ولی بازم می ترسم که فیکس باشه خداکنه که تو این بازی حداقل رو نیمکت باشه

By   وهاب نظری نژاد   3271 Day ago

آقای  Abi 7 نمیخوام به کسی توهین کنم ولی خوب ضرب المثل است و کاریش نمیشه کرد .شنیدی

که میگن. میمون هر چه زشتره اداش بیشتره . حالا نقل هاشمه .نه که  خیلی خوب بازی میکنه . 

باید هم نازشو کشید و هم به قهرکردناش رسیدگی کرد. و من بارها گفتم درتمام بازیهای حساس 

این آقا قهر کرده و ده  دوازده ساعت قبل از بازی پیدایش شده و فیکس بازی کرده که در واقع فکر کنم

یه جوری به این آقا دارن باج میدن . البته چوبش را هم خورده اند ولی کی که اعتنا بکنه .      

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.