خاک تو سر من فقط

خاک تو سر من فقط
By   محمدحسن ملکی   3266 Day ago
کدوم الاغی میومد برزای به اون خوبی رو تعویض کنه؟؟؟
بقرآن سرم داره منفجر میشه خیلی سوالا از بزرگوار دارم
طالبلو رو واسه چی گرفتی؟واسه اینکه از رو نیمکت شاهد درخشش و سوپر سیو های فروزان باشه؟
آرش که حتی نمی تونه درست راه بره چرا اومد جای کریمی که بهترین بازیکن نیمه اول بود؟
یعقوب چرا رو نیمکته و استاد هاشم چرا تو زمین؟
عنایتی چرا باید 90 دقیقه بازی کنه ولی برزای 30 دقیقه؟ چطور فرهاد با اون همه آمادگی 20 دقیقه بیشتر بهش بازی نمیدادی؟
من قبلا هم گفتم بخدا این تعویض ها و کارهای جناب بزرگوتر بوی خیانت میده داره تمام تلاشش رو میکنه که منصوریان سهمیه نگیره
بخدا بزرگوار خیلی پررویی چی میخوای دیگه برو بیرون
خدا دربی رو بخیر بگذرونه
یا امام رضا تیم مون رو به تو سپردیم خودت کاری کن بزرگوار از تیم گمشه بیرون

By   وهاب نظری نژاد   3266 Day ago

چرا خاک تو سر تو . خاک بر سر بی غیرتان . سالهاست داری چوب لجبازی و تعویضهای مسخره ات

را میخوری آقای قلعه نوعی ولی ظاهرا مرغ شما یک پا داره .پس انتظار نداشته باشین که برای بازی 

شهر آورد هوادار به استادیوم بیاد . چرا ؟. چون حتما با این نوع بازی و تعویضها سر افکنده از 

استادیوم بیرون میادن . 
By   محمدحسن ملکی   3266 Day ago
خدا ازت نگذره قلعه چجوری حالمون رو گرفتی
یه خبر عالی:سجاد دربی رو از دست داد، منتظر شاهکار برهانی و عنایتی و هاشم و نوری و فروزان باشید

By   وهاب نظری نژاد   3266 Day ago

خدا کنه با این اوضاع شیر تو شیر و قمر در عقرب و نبود غیرت و تعصب این دفعه ما هفتایی نشیم . 
By   حسن همراه   3264 Day ago
تیم همون نیم فصل باید یه شوک بهش داده میشد اونم با رفتن قلعه نوعی تا الان اینطور سکه یه پول نمیشدیم
By   وهاب نظری نژاد   3263 Day ago

خیلی جالبه که این لنگیها به تیم در حال سقوط و بحران زده گسترش باخته . آنوقت به باخت ما در 

مقابل تراختور میخندن . رو که نیست .سنگ پای قزوینه . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.