سوال

سوال
By   مصطفی پیروزمنش   3270 Day ago
​دلیل باخت استقلال؟

By   محمدحسن ملکی   3270 Day ago
فقط یه دلیل داره
قلعه نمی خواست منصوریان قهرمان لیگ بشه وقتی دید برزای و ومحسن کریمی دارن خوب بازی میکنن و احتمالش هست که بازی رو ببریم خیلی سریع اون دوتا رو بیرون کشید تا ما ببازیم و منصوریان قهرمان لیگ نشه
به همین راحتی
تف به شرف هر چی آدمه خیانتکاره

By   وهاب نظری نژاد   3270 Day ago

بی غیرتی .نداشتن تعصب و از همه 

مهمتر .پولکی .بودن بازیکن 
By   محمود اشوری   3270 Day ago
فکر نمیکنم قلعه نوعی بخاطر اینکه منصوریان قهرمان نشه بیاد ببازه ولی اگه اینطور باشه منصوریان خودش از پس تراکتور برمیادوانشاا... قهرمان میشه.
By   حسن یارمحمدی   3270 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی
فقط یه دلیل داره
قلعه نمی خواست منصوریان قهرمان لیگ بشه وقتی دید برزای و ومحسن کریمی دارن خوب بازی میکنن و احتمالش هست که بازی رو ببریم خیلی سریع اون دوتا رو بیرون کشید تا ما ببازیم و منصوریان قهرمان لیگ نشه
به همین راحتی

حسن جان به نظرت منطقیه یه کم روش فکر کن
دفعات قبل هم گفتم باید به دور از احساسات و هیجان نظر بدی
By   وهاب نظری نژاد   3270 Day ago

هر چی بود تمام شد . حالا ما هستیم و یک بازی حیثیتی و یه مشت بازیکن خسته و بی روحیه 

. خدا کنه بیشتر از این با آبروی استقلال بازی نشه ...............................  دیگه بی تعارف باید بگم 

حالم از این فوتبال بهم میخوره 
By   محمدحسن ملکی   3270 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

یه دلیل دیگه هم داره میخواد قیمت باشگاه رو پایین بیاره تا با رفقاش باشگاه رو بخرن

دفعات قبل هم گفتم باید به دور از احساسات و هیجان نظر بدی
By   وهاب نظری نژاد   3269 Day ago

آقاجان مرد باشن بیان باشگاه و  بخرن دیگه چرا آبروریزی میکنن . چرا با احساسات هوادار بازی میکنن 

چرا آبرو و رزومه خودشونو به حراج میگذارن . بابا حاج فتل اگر شده از زیر سنگ پول در میاورد و به 

بازیکن میداد .  بازیکن ماشین چهارصد . پانصد میلیونی زیر پاشه بعد از بی پولی می ناله 

شما به اندازه همون ده درصد برای استقلال مثمر ثمر نبودین . خدایی همین مقدار پول هم که 

گرفتین حرامه.  حرام . 
By   مهرداد پدرام   3269 Day ago
مهمترین دلایل باخت استقلال 1- چیدمان غلط بازیکنان  از جمله فروزان  که درون دروازه قرار گرفت 2- تعویض اشتباه
By   حسن همراه   3268 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی
[quote=Hassan Abi7]فقط یه دلیل داره
به همین راحتی

دفعات قبل هم گفتم باید به دور از احساسات و هیجانی
هیچ ربطی به نفت نداره .فقط تاکتیک روز رو نمیدونه و با بازیکنا رفیق نیس همین
By   وهاب نظری نژاد   3267 Day ago

دوستان آبی قبول دارین که بالاخره یه جای کار میلنگه . نمیدانم سربازی رفتین یا نه . قانون سربازی اینه . این قانون میگه تشویق برای یک نفر . تنبیه برای همه .یعنی اگر تو یه جمعی سربازی یه کار خوب انجام بده از بین آن جمع فقط همان سرباز تشویق میشه . حال اگر همان سرباز تو همون جمع یک         اشتباه بکنه کل اون جمع تنبیه میشن . من فکر کنم تو مجموعه استقلالیها همه مقصرن و مثل ارتش همه باید تنبیه بشن .