خیمه شب بازی عروسکهای آبی

خیمه شب بازی عروسکهای آبی
By   علیرضا جوادیان   3272 Day ago
شاید تعجب کنید از اسمی که برای تاپیک گذاشتم بله خیمه شب بازی عروسکهای آبی من پشت این اسم حرف دلم را گذاشتم حرفی که شاید اکثر شما هم با آن موافق باشید استقلال این فصل نمیخواهد نتیجه بگیرد استقلال میخواهد ارزان شود تا یک سری سودجو آن را با کمترین بها بدست آورند ولی این ارزانی قیمت زیادی دارد اول خون دل هوادار که صادق ترین سرمایه استقلال است بعد نا لایق جلوه دادن همه ارکان تیم که هر کدام در حد خود ارزش ورزشی و فوتبالی دارند که اعتقاد دارم اکثرا آگاهانه در این مسیر گام برداشتند و شاید هر کدام قسمتی از لاشه ااستقلال را برای خود غنیمت گرفته اند من اعتقاد دارم تیم را چون عروسکی عروسک گردانها دارند اداره میکنند تا به اهداف خود برسند امیر قلعه نویی را آوردند که پر افتخار است و گمان میکردنند هوادار به عدم نتیجه گیری آن شک نمیکند نمیدانم شاید هم من اشتباه کنم که آرزوی قلبی من همین است ولی من بوی تبانی و بازیهای کثیف را احساس میکنم شاید گذر زمان همه چیز را ثابت کند و منتظر آن روز هستم چون شاید بالغ بر 35 سال است فوتبال و استقلال را عاشقانه پیگیری میکنم ولی تا به حال چنین تیمی از هم گسیخته  و آماده تسلیم ندیده بودم شاید عدم قهرمانی نفت یا عدم موفقیت علی منصور هم باشد که اگر اینها معلوم شود واقعا برای خودم و فوتبالی که سالها عاشقانه پیگیرش  بودم متاسفم
By   وهاب نظری نژاد   3272 Day ago
نوشتی و خوب نوشتی . من سالهاست که با برد استقلال خندیدم و از باختش نالیدم ولی امروز جلوی زن و بچه ام خجالت کشیدم چون از ته دل گریه کردم البته خانواده مرا درک میکنن . الان هم نمیخواستم وارد تالار بشم چون سرم درد میکنه و بد جوری تحقیر شدیم . بعد از بازی موضوع من خطاب به سرمربی و بازیکنان این بود. از اینکه سند قهرمانی تراکتور را امضا کردین ازتون متنفرم . متنفر . شب گذشته نوشتم که . آنچه سرمربی را کند ترسو مزاج . ...... احتیاط است احتیاط است احتیاط . مدتهاست سرمربی ترسو شده . محتاط شده همه تیمها ارنجش و حتی تعویضهایش را میدانند . الان دیگه از بازی شهرآورد وحشت دارم . خدا این بازی و بخیر بگذرونه . 
By   میرودود سیدمحمدی   3272 Day ago
​با تمام احترامی که به علی آقای بزرگوار قائلم اما جسارتا با نظرتون راجع به تبانی

زیاد موافق نیستم.چون این تیمی که ماداریم سنگشو به سینه میزنیم از اولین

بازی لیگ مقابل راه آهن خوب بازی نکرده.تبانی یه بار دوبار صدبار.....  افسوس که

ما داریم این همه خون دل میخوریم.نمیدونید چقدر تحقیر شدم تو شهرمون.تمام 

اهالی شهر که همه تراکتوری هستند،متلکی نمونده که بهم بار نکنند.واقعا حقم 

دارند.آخه این چه مسخره بازی هست که درآوردند؟؟ فروزان میاد ادعا میکنه گل

نمیخورم اون وقت 4تا4تا میخوره. شما تمام بازی های این فصل استقلال رو از

ذهن بگذرونید.خداوکیلی 90درصد گل هامون آبکی و شانسی بوده. تا کی خودمون

رو گول بزنیم؟؟ منی که حامی شدید قلعه نوعی بودم الان میگم بایدبره.

ژنرال  که سهله دیگه سرجوخه هم نیست.
By   محمدحسن ملکی   3272 Day ago
منم که از سه ماه پیش میگفتم این کارا بوی خیانت میده باور ندارید برید تایپک قبلی هام رو بخونید
By   وهاب نظری نژاد   3272 Day ago

فقط من از این ناراحتم که دیروز بازیکنان بی غیرت باعث شدن که ما هیچ وقت چهار تا انگشت دست 

خود را دیگه به کسی نشان ندیم . این تحقیر هم تا ابد با هوادار خواهد ماند . بنظر شما میشه این

تحقیر و تحمل کرد . کدام هوادار دیشب خوابید . حالا شما دوستان آبی با این اوضاع پیش آمده

بازی دربی را چگونه پیش بینی میکنید .  
By   حسن یارمحمدی   3271 Day ago
این روزا رمقی نمونده بیایم نظر بدیم ولی به احترام دوستان یه توضیحاتی میدم
دوستان قدیمی نظرمو راجع قلعه نوعی میدونن بعد باخت تو جام حذفی مقابل ذوب گفتم باید بره پس ازش دفاع نمیکنم چون خیلی اشتباه داشته و انقدر گفتم که حوصله ندارم  مرتب  تکرار کنم
ولی وقتی بازیکن دوتا پاس بهم نمیتونن بدن قلعه نوعی چی کارکنه. درسته تعویضاش این اواخر رو اعصابه خریداش که توضیح ندم بهتره ولی این بازیکنایی که من دیروز دیدم در حد محلات هم نیستن چه برسه به ...... ( ناگفته نماند که تو  افت این بازیکنا هم قلعه نوعی تاثیر داره)
فروزان از روزی که اومد مخالفش بودم چون تواناییش همینه که دیدید بیشتر حواسش به هیکل و لباساش تا فوتبال
این ابراهیمی تو هر تیمی باشه ستاره است حالا این اواخر چش شده نمیدونم
کلا همه بازیکنا در حد اسمشون نیستن و اوضاع پیچیده و بحرانی تر از اونی که فکرشو بکنیم
یه سرس از دوستان هم هیجانشون داره فوران میکنه آخه مربی داشتیم که بیاد به تیم خودش خیانت کنه

By   وهاب نظری نژاد   3271 Day ago

آقای HHH777. از این آدم دو پا هر چی بگی بر میاد . شما فکر

میکردی که آندوی کثافت پولکی بیشرف یه همچه رفتاری با 

هوادارای استقلال داشته باشه . تا نباشد چیزکی مردم نگویند

چیزها . 
By   سمانه علیزاده   3269 Day ago

با علی آقا موافقم.بدتر از همه اینه که هیچکدومشون به منو شمای هوادار فکر نمیکنن.همشون پولشونو میگیرن فصل بعدشم میرن یه تیم پولدارتر.بنظر من این پولی که میگیرن حرومه.
By   وهاب نظری نژاد   3269 Day ago

نکنه مشکل بازیکنان بخاطر اینه که دولت بهشون یارانه نمیده . که اگه نمیده بیچاره ها حق دارن . 
By   سمانه علیزاده   3269 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

نکنه مشکل بازیکنان بخاطر اینه که دولت بهشون یارانه نمیده . که اگه نمیده بیچاره ها حق دارن . 

آره بیچاره ها.باید براشون گلریزان کنیم.تو خرج زن و بچه هاشون موندن!
By   وهاب نظری نژاد   3268 Day ago
Written by: سمانه علیزاده
[quote=seyed.vahab]

آره بیچاره ها.باید براشون گلریزان کنیم.تو خرج زن و بچه هاشون موندن!
[/quote 

آخه چند روز پیشتر بیک زاده و عنایتی رو دیدم.  در حالی که دست بچه هاشون تو دستشون بود از تاکسی پیاده شدن و داشتن میرفتن سمت مدارس دولتی . خیلی دلم براشون سوخت . فهمیدم که این فوتبال آخر و عاقبت نداره . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.