باخت به لنگ

باخت به لنگ
By   محمدحسن ملکی   3267 Day ago
کاری به ترکیب ندارم که بازیکنایی مثل یعقوب و محسن کریمی باید بیرون باشن تا 6 تامدافع تو زمین باشن
بخدا اگه مسی و رونالدو رو هم داشتیم می باختیم میدونین چرا؟
1-تیم تاکتیک نداره
2-بازیکنا با دل و جون برای مربی که رئیس مافیاست بازی نمی کنن
3-قلعه نویی با این سانتر از جناحینش گند زده به تیم مرد ناحسابی خب تاکتیک نداری گورت رو گم کن برو دیگه تا نبریمون دسته1 ول کن نیستی
4- بی عرضگی مدیرعامل یکی مثل حاجی خونه و مغازه اش رو می فروخت و واسه تیم پول میاورد ولی یکی مثل این افشارزاده ی الاغ فقط بلده سفر خارجی بره و بعدش بگه پول نداریم
تف به شرف کسانی که این بلا رو سر تیم در آوردن خدا ازشون نگذره هرچی مضلومی بدبخت رکورد زد دارن خرابش میکنن

By   میرودود سیدمحمدی   3267 Day ago
​فحش دادن کاری آسان است اما غیر منطقی. قلعه نویی باید برود اما با حفظ احترامش.
By   وهاب نظری نژاد   3267 Day ago

ظاهرا استقلال به باختن عادت کرده . خدا را شکر که لیگ

تمام شد و الا این باختها همچنان ادامه داشت . 
By   سمانه علیزاده   3266 Day ago

باورم نمیشه به این تیم لنگ باختیم.نیمه اول که تموم شد فک میکردم میبریم اما.......
بقول پاشازاده اگه این تیم پرسپولیسو نبردیم پس کی میخواهیم ببریمشون؟
بخدا داداش 8 ساله من بیشتر از این مثلا ژنرال فوتبالو میفهمه.به معنی واقعی کلمه تحقیر شدیم.
By   وهاب نظری نژاد   3266 Day ago

تحقیر . این حقارت حالا حالاها با ما است تا اگه یه روز گوش شیطان کر و 

چشمش کور بتونیم انتقام بگیریم . بنظر شما میشه . 
By   محمدحسن ملکی   3266 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

تحقیر . این حقارت حالا حالاها با ما است تا اگه یه روز گوش شیطان کر و 

چشمش کور بتونیم انتقام بگیریم . بنظر شما میشه . 

ایشالا که میشه منم این روزا هر کی بهم طعنه میزنه میگم این که آخرین دربی نبود بعدش دیگه هیچی نمیگن
By   وهاب نظری نژاد   3266 Day ago
 میدونی خوبی و امتیاز این باختها چیه . البته ببخشید . باعث میشه که ما پوست کلفت بشیم و دیگه   این باختها برامون عادی بشه . البته این عادت چیزی از ناراحتیهای ما کم نمیکنه ولی لا اقل به ما این آمادگی رو میده که چه در انتظار تیمه . 
By   محمود اشوری   3265 Day ago
دوستان توجه کنید یکی دیگه از دلایل باخت که هیچ کس بهش نمیپردازه جناب اقای خادم ووزارت ورزش هست.که اول فصل تبلیغ میکرد که بهترین قرارداد اسپانسریسم تاریخ استقلال رو بستم و .... بعد اقای شاهرخ سبک دست میخواد یخورده پول قراردادو که باید بهش پایبند باشه پرداخت کنه منت سر استقلال میذاره که من از سر لطف این کارو کردم توجه کنید وظیفشو لطف تلقی میکنه .اشیه که اقای خادم واسه استقلال پخت یه فصل زجراور میل کردیم.
By   وهاب نظری نژاد   3265 Day ago
دوست عزیز حمل بر خود ستایی نباشه . من در صفحه نخست و در قسمت اظهار نظرها مفصل به این موضوع پرداختم . گفتم آن روز که یه کشتی گیر سکان فوتبال را در دستش گرفت همان روز فاتحه فوتبال خوانده شد . هیچکس هم اعتراض نکرد حتی گفتم آیا فدراسیون کشتی حاضره میشه که یک فوتبالی در راس کشتی قرار بگیره . در زمانی که پیشکسوتان یا در کنج خانه دارن از بین میرن و یا تعدادی از آنها از طریق مسافر کشی امرار معاش میکنن باید فوتبال را غیر فوتبالی ها اداره کنن . حتی در مورد استقلال گفتم که آقای خادم چقدر خوب دو خم استقلال و گرفتی . کنده کشی کردی . اونو به پل بردی و دست آخر خاکش کردی . اینهم آخر عاقبت استقلال .  

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.