در کوچه استقلال باز هم خبری از عروسی نبود .

در کوچه استقلال باز هم خبری از عروسی نبود .
By   وهاب نظری نژاد   3261 Day ago

تمام شد . یک فصل دیگر هم برای استقلال با سر شکستگی تمام شد . فصلی کابوس وار و باور          
 نکردنی . آقای سر مربی خیلی دیر بفکر جوانگرایی افتادی که اگر از همان اول فصل به این جوانان          
 میدان میدادی به جرات میتوان گفت که استقلال یکی از بهترینهای لیگ میشد . افسوس که از             
استقلال با اون عظمت و ابهت الان فقط یه جنازه باقی مانده آیا بنظر شما کسی پا پیش میزاره          
تا این جنازه رو بخره . بازهم میگم برای بازنده ها کسی نوشابه باز نمیکنه . صد افسوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس. 
By   محمدحسن ملکی   3261 Day ago
برادر من عروسی کجا بود؟ تا گروهبان و کادر فنی ضعیفش تو تیم باشن ما رنگ عروسی رو نمی بینیم
پاشازاده رو ببینید با مدرک بوندسلیگایa که بالاترین مدرک مربیگری در ایران رو داره باید بدون تیم باشه ولی یکی مثل این آقا باید گند بزنه به تیم و کسی هم جرات نداشته باشه بیرونش کنه
بخدا همین برزای و محسن کریمی که آقا تازه یادش افتاده باید ازشون استفاده کنه اگه زیر دست منصوریان بودن خودشون دوتایی یه تیم رو می چرخوندن

By   وهاب نظری نژاد   3261 Day ago
تمام حرفهای شما درست . موضوع اینه که تمام این آقایان . (سرمربی و کادر فنی و حتی مدیر عامل ) الت دست و عروسک خیمه شب بازین . تصمیم گیرنده ها کسانی دیگری هستن که نه از فوتبال شناخت دارن و نه اصلا به این ورزش اهمیت میدن . اینها به این باشگاه آمدن فقط برای بهره برداری و منافع خودشون .        باور کنید اگر ازشون سوال کنی بازیکنان فوتبال در زمین چند نفرن نمیتونن جواب بدن .  تو کوچه استقلال فعلا که طلاق و طلاق کشییه . 
By   zahra*ss*7777 4444*777   3261 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی
برادر من عروسی کجا بود؟ تا گروهبان و کادر فنی ضعیفش تو تیم باشن ما رنگ عروسی رو نمی بینیم
پاشازاده رو ببینید با مدرک بوندسلیگایa که بالاترین مدرک مربیگری در ایران رو داره باید بدون تیم باشه ولی یکی مثل این آقا باید گند بزنه به تیم و کسی هم جرات نداشته باشه بیرونش کنه
بخدا همین برزای و محسن کریمی که آقا تازه یادش افتاده باید ازشون استفاده کنه اگه زیر دست منصوریان بودن خودشون دوتایی یه تیم رو می چرخوندن

By   علیرضا جوادیان   3261 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
تمام حرفهای شما درست . موضوع اینه که تمام این آقایان . (سرمربی و کادر فنی و حتی مدیر عامل ) الت دست و عروسک خیمه شب بازین . تصمیم گیرنده ها کسانی دیگری هستن که نه از فوتبال شناخت دارن و نه اصلا به این ورزش اهمیت میدن . اینها به این باشگاه آمدن فقط برای بهره برداری و منافع خودشون .        باور کنید اگر ازشون سوال کنی بازیکنان فوتبال در زمین چند نفرن نمیتونن جواب بدن .  تو کوچه استقلال فعلا که طلاق و طلاق کشییه . 
By   وهاب نظری نژاد   3260 Day ago

زهرا اس اس . اینقدر این ژنرال و خلع درجه نکن ضمنا خودتون و هم ناراحت نکنید هر چه بود گذشت و تمام شد . خدا شاهده هنوز تو شوک هستم و درد سرم خوب نشده است . من خیلی وقت پیش گفتم تیم مریضه . سنگینه . بی روحیه است . درد اینجاست که یه مرد تو استقلال به این بزرگی پیدا نمیشه تا حقایق و برای هوادار افشا کنه . فقط میگن بعدا حرف میزنیم . بعدا افشاگری میکنیم . 
By   zahra*ss*7777 4444*777   3255 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

زهرا اس اس . اینقدر این ژنرال و خلع درجه نکن ضمنا خودتون و هم ناراحت نکنید هر چه بود گذشت و تمام شد . خدا شاهده هنوز تو شوک هستم و درد سرم خوب نشده است . من خیلی وقت پیش گفتم تیم مریضه . سنگینه . بی روحیه است . درد اینجاست که یه مرد تو استقلال به این بزرگی پیدا نمیشه تا حقایق و برای هوادار افشا کنه . فقط میگن بعدا حرف میزنیم . بعدا افشاگری میکنیم . 

کاملا درسته ولی انشالله فصل بعد همه ی تلخیهای این فصل به شادی و شیرینی تبدیل میشه
By   وهاب نظری نژاد   3254 Day ago
 این آرزوی همه استقلالیهای متعصبه . بامید خدا باز هم در کوچه استقلال شاهد جشن و سرور و پایکوبی خواهیم بود . انشااله . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.