مربی فصل بعد؟

مربی فصل بعد؟
By   محمدحسن ملکی   3240 Day ago
منصوریان و اسکوچیچ با تیم هاشون قرارداد دارن ولی من تو گزینه ها گذاشتمشون
به نظر من سه گزینه ی بعدی هر سه خوبن هم دانش جدید فوتبال دارن هم به جوون ها اعتقاد دارن
من با توجه به دانش بیشتری که پاشازاده داره و مدرک مربیگری معتبری که داره و از همه مهمتر تعصبش نسبت به تیم پاشا رو انتخاب کردم
دوست دارم نظرات شما عزیزان رو ببینم
By   حسن یارمحمدی   3240 Day ago
 هرکی میاد باید توانایی کنترل کردن حاشیه هایی تیم به این بزرگی رو داشته باشه
اکثر این گزینه ها فاقد این توانایی هستن
حسن جان به فوتبال کمتر اهمیت بده و انقدر حرص نخور اینا ارزششو ندارن
By   محمدحسن ملکی   3240 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی
 هرکی میاد باید توانایی کنترل کردن حاشیه هایی تیم به این بزرگی رو داشته باشه
اکثر این گزینه ها فاقد این توانایی هستن
حسن جان به فوتبال کمتر اهمیت بده و انقدر حرص نخور اینا ارزششو ندارن

دست خودم نیست هر کاری میکنم نمی تونم نسبت به تیم بی تفاوت باشم
By   وهاب نظری نژاد   3240 Day ago
 حسن آقا قبلا هم در باره انتخاب سرمربی صحبت شده بود و من گفتم که ما هیچ دخالتی نمیتونیم در انتخاب سرمربی داشته باشیم . چرا . زیرا اول باید دید که تیم واگذار میشه یا نه که اگر واگذار شد باشگاه وارد فاز دیگری خواهد شد و اگر نشد باز دوباره تیم دست سازمان و سیاسیون میوفته و اونها تصمیم گیری میکنن . بااینحال بخاطر احترام به موضوع شما گزینه ها را بر رسی میکنم . منصوریان که طبق گفته خودت با نفت قرار داره و آمدنش به استقلال منتفیه . 2.پاشازاده . شاید دانش بیشتری داشته باشه ولی تحربه اداره یک تیم بزرگ مثل استقلال و نداره و مطمئنن موفق نخواهد شد و باشگاه او را قورت خواهد داد. 3. رسول خطیبی . هنوز بجه است و در کلاس استقلال نیست که یکی مثل خطیبی بخواد سکان دار این تیم بزرگ بشه . 4. کرانچا . این مربی ظاهرا مشکل اخلاقی دارد و در ایران نمیتواند فعالیت کند . 5. اسکو چیچ هم مانند تمام ویچها در استقلال موفق نخواهد بود و تجربه این را ثابت کرده . و در آخر مطمئن باش فصل بعد هم آقایون خودشون می برن . خودشون میدوزن . و تن هر کس که خواستن می پوشانند . 
By   سمانه علیزاده   3240 Day ago

من نظرم روی منصوریان بود ولی مثل اینکه قرارداد داره.در مورد پاشازاده هم با آقا وهاب موافقم.در حدی نیست که بتونه استقلالو اداره کنه.بنظر من فرکی مربی خیلی خوبیه و لیاقتش رو هم نشون داده.اما بعید میدونم سپاهانو ول کنه بیاد استقلال.
By   zahra*ss*7777 4444*777   3240 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

من نظرم روی منصوریان بود ولی مثل اینکه قرارداد داره.در مورد پاشازاده هم با آقا وهاب موافقم.در حدی نیست که بتونه استقلالو اداره کنه.بنظر من فرکی مربی خیلی خوبیه و لیاقتش رو هم نشون داده.اما بعید میدونم سپاهانو ول کنه بیاد استقلال.

موافقم
By   علیرضا جوادیان   3240 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777
[quote=blue.girl]

موافقم
By   وهاب نظری نژاد   3239 Day ago

blue girl آبی عزیز فرکی یه دست نشانده است و اختیارش دست خودش نیست . فرکی بخاطر این فولاد و در اوج ولش کرد چون میخواست سرمربی تیم ملی بشه ولی وقتی کی روش ماندنی شد خیلی سریع انگ مسئله اخلاق و به کرانچا چسباندن و فرکی را بجایش گذاشتن . فرکی چون از خودشونه جایی میفرستنش تا تمام ابزار و امکانات در خدمتش باشه . 
By   محمود اشوری   3239 Day ago
به نطر من باید مسولین به درخواستهای هوادارای تیم توجه کنه اگر هوادار نباشه تیم با یه تیم معمولی هیچ فرقی نداره.منصوریان بیاد بد نیست شما یقین کنید اگه استقلال بخوادش اگه قرداد هم داشته باشه میاد استقلال.
By   وهاب نظری نژاد   3238 Day ago
گیریم که منصوریان هم آمد . آنوقت توقعات از این مربی آنقدر بالا میره که انتظار شق القمر ازش دارن و همین باعث میشه که تو کارش موفق نشه . شما ببینید که اگه منصوریان جام حذفی رو نبره تیمش که یکی از امیدهای قهرمانی بود رفتنش به آسیا با مشکل مواجه میشه . اینو گفتم که بگم چون نفت هوادار نداره نه کسی براش شعار حیا کن رها کن سر میده و نه کسی بهش توهین میکنه . ولی اگر به استقلال آمد و نتوانست خواسته هوادارو بر آورده کنه آنوقت این مربی محبوب میشود مربی منفور . یادتون هست که چند سال پیش حاج فتل با زور و خواهش فیروز کریمی را از اهواز به استقلال آورد اونهم موقعی که فصل از نیمه گذشته بود و چقدر هوادار خوشحال بود . نتیجه اش چی بود . هیچ آقای کریمی نتونست خواسته هوادارو عملی کنه و خیلی زود با چند شعار دستاش و بعلامت تسلیم برد بالا و عطای ماندن در استقلال و به لقایش بخشید و رفت . بعد هم گفت این یه کار عجولانه بود که من نباید قبول میکردم . تمی که هوادار متعصب داشته باشه مربی گری در اون تیم بسیار سخت خواهد بود . 
By   سمانه علیزاده   3238 Day ago

آقا وهاب این درمورد هر مربی که بخواد بیاد استقلال صدق میکنه.اگه اینطوری باشه پس هیشکی نباید بیاد دیگه.همه باید بترسن که نکنه نتیجه نگیرن و حیاکن رها کن بشنون.
By   وهاب نظری نژاد   3238 Day ago

این یه واقعیته . بجان خودم همین برانکو . صبر کنید تو حذفی باشگاههای آسیا بالا نیاد . اونوقت چلنگر   
 مجبوره شعار حیا کن رها کنو براش ترجمه کنه . یا تو فصل بعد نتیجه نگیره . حالا برانکو شانس آورد با 

لطف داور استقلال و برد و الا بعید نبود که این شعار  همان هفته آخر گفته نشه . متاسفانه این مشکل تیمهای بزرگ و پر حاشیه و پر طرفدار در ایرانه . کاریش هم نمیشه کرد .  
By   محمدحسن ملکی   3235 Day ago
صدای پای اسکوچیچ میاد به نظر من که خوبه
ولی باید باهاش شرط بذارن که باید تیم رو جوون کنه

By   shide HR   3235 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی
صدای پای اسکوچیچ میاد به نظر من که خوبه
ولی باید باهاش شرط بذارن که باید تیم رو جوون کنه

موافقم به نظر منم مربی خوبیه .
By   علیرضا جوادیان   3234 Day ago
​اسکوچیج خیلی خوبه 
By   وهاب نظری نژاد   3234 Day ago
 اگر تیمو جون کردن جناب اسکوچیچ موفق میشه . در غیر اینصورت . خیر . موفق نمیشه .