حنیف

حنیف
By   raha ahmadi   3267 Day ago
به نظرتون حنیف به خاطر دعواش با مکانی،محروم میشه چند ماه؟؟؟؟

عایا؟؟؟؟

با اینکه به خاطر این کارش احتمالا محرومیت چند ماه داشته باشه،ولی 

کارش مث آب سردی رو آتیش دلم بود.....
By   وهاب نظری نژاد   3267 Day ago
 مکانی لنگی بی تربیت و وحشی را همه میشناسن . چقدر این فوتبال خوار و زبون شده که مکانی که سابقه اش برای همه روشنه به حنیف بگه بی ادب . آهای لنگی هیچ میدانی که بازیکنان زیادی از تو ادب یاد گرفتن . وقتی که ازشون سوال کردن شما که مکانی لنگی سرمشقتون بود پس چرا اینقدر با ادب هستین . گفتن این ضرب المثل سرلوحه کار ما بود . ادب از که آموختی . از بی ادبان . لنگی بی ادب بهتره بری خودتو اصلاح کنی . وحشششششششششششششششششششی .
By   محمدحسن ملکی   3267 Day ago
بهترین کار رو کرد من بودم یه دندون سالم تو دهن سوشی نمی ذاشتم
By   سمانه علیزاده   3267 Day ago

لنگیا همشون از دم بی فرهنگ و وحشی اند.بنگر قبل اینکه بیاد تو زمین از امیر خان رخصت گرفت.آخه یکی نیست بهش بگه جنابعالی تو زمین مثل آدم رفتار کن رخصت گرفتن پیشکش.
By   وهاب نظری نژاد   3266 Day ago

نیش عقرب نه از ره کین است  ......... اقتضای طبیعتش این است . 

کسی که وحشی باشه نمیتونه خوی وحشیگری را ازخودش  دور کنه . اینها اینطورن . دست خودشون هم نیست در واقع این عادت زشت تو خونشونه و کاری هم نمیشه کرد .

نیش عقرب نه ازره غرض است  ....... ترک عادت موجب مرض است .  
By   محمود اشوری   3266 Day ago
این بی شعور احمق اصلا عقل تو کلش نیست.به نظر من باید کمیته انضباطی حنیف رو تشویق کنه چون باعث شد جوسکوها متشنج نشه .اقای باقالی نمیفهمه تیم باخته میره سمت هوادار ابی انگشت نشون میده .باور کنید باید بره دست حنیف رو ببوسه چون از حنیف یه مشت خورد اگه حنیف مشتو نمیزد هزاران مشت از طرف هوادارا میخورد.
By   وهاب نظری نژاد   3266 Day ago

من عاشق این دو تا مشت هستم 

1... مشت برومند. 

2... مشت حنیف 

3.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 
By   raha ahmadi   3265 Day ago
​ایشالا سومیشم ببینیم آقا سید وهاب...
By   وهاب نظری نژاد   3265 Day ago

خیلی دوست دارم سومیش مستقیم بخوره تو صورت این لنگی پرمدعا و دروغگو . خورد بین لنگی . 
By   maryam 7   3263 Day ago

اون روز با این​ کارش تونست گوشه ای از ناراحتی های هوادارا رو کم کنه..حق سوشا ضربه های بدتر از این بود

By   حسین کلاته بابایی   3263 Day ago
Written by: maryam 7

درسته دلم خنک شد از مشت حنیف اما واقعا باید دلمون رو به این چیزا خوش کنیم؟صدتا مشتم بخورن تو تاریخ ثبت شد رفتوبرگشتو باختیم.خاااااااااااک تو سر صادقی بی غیرت که تمام بازیا رو بخاطر سوتی های اقا ضرر کردیم.موندم چرا تیم ملی دعوت میشه!!!!!!!!!!!!

By   وهاب نظری نژاد   3263 Day ago
 نه که مثلا بیک زاده و دیگر بازیکنان منتخب کی روش در تیم ملی در استقلال خوب بازی کردن . 
By   حسین کلاته بابایی   3261 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

اگه خوب نیستن حداقل دیگه اینجوری و اینهمه کمر تیم ور نمیشکنن.به این واضحی

By   وهاب نظری نژاد   3261 Day ago
 از قدیم گفتن . یه سیب کرمو یه صندوق سیب و خراب میکنه . یا  بز گر گله رو گر میکنه . وقتی یه بازیکن ضعیفه و سرمربی جرات تعویض اونو نداره و در واقع بازیکنی هم که میخواد خوب بازی کنه دست و دلش به کار نمیره  میشه این اوضاع استقلال .همون چند بازیکن مجموعه را خراب میکنن . یکی دو بازیکن هم که میخوان خوب باشن خیلی زود خسته میشن . چرا چون مجبورن بار تیمو به تنهایی حمل کنن . البته در کنار همه اینها که گفتم . داشتن شانس و بخصوص داشتن پارتی بهتر جواب میده .                            
                                 زگهواره تا گور پارتی بجوی . 
By   zahra*ss*7777 4444*777   3261 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
 نه که مثلا بیک زاده و دیگر بازیکنان منتخب کی روش در تیم ملی در استقلال خوب بازی کردن . 
By   وهاب نظری نژاد   3261 Day ago

تو فصلی که گذشت عملکرد کل تیم بد بود . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.