امیرخان رفت

امیرخان رفت
By   محمدحسن ملکی   3237 Day ago
حدود2 ماه بود که امیرخان رو قلعه نوئی صدا میکردم (می نوشتم)
موفق باشی بابت تمام جام هایی که برامون گرفتی و خوشحالمون کردی ازت ممنونیم و هیچ وقت فراموشت نمی کنیم
ولی باید می رفتی کاش زودتر میرفتی تا حتی اون چندبار هم بهت نمی گفتن حیا کن رها کن خیلی بهت افتخار میکردم و الانم همین طور آرزوی لنگیا بود که یه مربی مثل تو داشته باشن ولی خب این دو فصل آخر انصافا ترسو شده بودی که من از چشم صالح میبینم اون تاکتیک های تدافعی رو بهت تحمیل کرد
خداحافظ

By   میرودود سیدمحمدی   3237 Day ago
​به امید روزهای خوب برای استقلال وامیرخان.

انشاالله دوباره برگرده با همون صلابت و قهرمانی ها.
By   وهاب نظری نژاد   3236 Day ago
 هرآنکس که از دیده رفت ..از دل برفت . ولی من برعکس این ضرب المثل عمل میکنم . امیرخان همیشه در قلب من جا داره . با تمام لجبازیهایش . ارنجهای تکراریش . تعویضهای از قبل مشخص شده اش . به حاشیه پرداختنش بجای در فکر تیم بودنش . باج دادن به بعضی از بازیکنان . محتاط شدنش . ترسو شدنش . توجه نکردن به حرف اطرافیانش  (البته اگه اجازه حرف زدن داشتن ) . و حرف آخر که      خدا کنه استقلال از چاله به چاه نیفته . 
By   محمدحسن ملکی   3236 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
 هرآنکس که از دیده رفت ..از دل برفت . ولی من برعکس این ضرب المثل عمل میکنم . امیرخان همیشه در قلب من جا داره . با تمام لجبازیهایش . ارنجهای تکراریش . تعویضهای از قبل مشخص شده اش . به حاشیه پرداختنش بجای در فکر تیم بودنش . باج دادن به بعضی از بازیکنان . محتاط شدنش . ترسو شدنش . توجه نکردن به حرف اطرافیانش  (البته اگه اجازه حرف زدن داشتن ) . و حرف آخر که      خدا کنه استقلال از چاله به چاه نیفته . 

احسنت
مرام تاجی ها اینه تفاوت ما با لنگیا همینه

By   وهاب نظری نژاد   3236 Day ago

شاید باورتان نشه . خیلی نگران آینده استقلال هستم . 
By   maryam 7   3235 Day ago

کاش همون پارسال میرفت و ب فکر جبرانِ نگرفتن سهمیه و قهرمانی نبود..بابت شادی هایی ک برامون اورد ممنونشیم اما تو این دوسال دیگ واقعا تحمل کردنی نبود؛خیلی حرصمون داد

By   حسین کلاته بابایی   3235 Day ago
Written by: maryam 7

با این که ازش دلخوریم اما همه دوستش داریم و مثل لنگیا نیستیم که اسطوره هامون که بشن مربی و نتیجه نگیرن با فحش و ناسزا به خانواده اونارو از خونشون بیرون کنیم.امیر خان امسال اذیتمون کردی اما فدای سرت چون ویترین استقلال پر از جامهای شماست.انشاا... پرقدرت برمیگردی  دوباره

By   وهاب نظری نژاد   3234 Day ago
  من قبلا گفتم که مربیگری ابزار کار لازم داره . ماشینی که بنزین نداشته باشه نمیتونی روشنش کنی   و برای اینکه اونو به مقصد برسونی مجبوری هلش بدی . الان استقلال دو ساله که چنین وضعی داره     و مسلما هر هل دادنی کم آوردن نفس و بدنبال داره و میشه این که الان در استقلال میبینیم . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.