لنگیها و خداحافظی از آسیا . حیف این همه هزینه بلیط رایگان که خرج این تیم بی خاصیت کردین .

لنگیها و خداحافظی از آسیا . حیف این همه هزینه بلیط رایگان که خرج این تیم بی خاصیت کردین .
By   وهاب نظری نژاد   3254 Day ago
 لنگ تا ایجا بلطف داورا و شانسی اومد بالا و فکر میکرد همینطور شانسی قهرمان آسیا هم میشه . وقتی اخبار گوی ورزشی شبکه سه در اخبار سراسری بگه  امروز پر افتخارترین تیم آسیا مسابقه داره ما حرف نزنیم بهتره . چرا ؟. آخه یه مسئولی تو صدا و سیما نیست که به این آقا بگه تیم لنگیها تو عمرشون فقط یک بار سوم شدن بعد میشن پر افتخارترین تیم آسیا . دو بار قهرمان آسیا و دو بار نایب قهرمانی آسیا . دو بار سومی هم پیشکش . اینست افتخارات استقلال همیشه قهرمان . همه باید بدانن که استقلال شناسنامه فوتبال ایران در آسیا است

استقلال

پر افتخارترین تیم آسیا 
By   shide HR   3254 Day ago
حیف ایران که لنگ باید نماینده ش باشه .
ایشالله دیگه تا همین جاهم که اومدن بالا دیگه نمیان و بازیشون تو اسیا فقط یه ارزو میشه .
By   محمدحسن ملکی   3254 Day ago
با زور داورها و هدایتی و زمین و زمان فقط تونستن تا این مرحله بیان واقعا خداروشکر که تاجی هستم
 حسن آقای گل یادته بشما گفتم خنده هامون و بزاریم برای بعد . وقتی تیم لنگی از آسیا حذف شد آنوقت  بجای خنده قه قهه میزنیم . شیده خانم . حسن آقا الان وقت قه قهه است . . 

درود بر استقلال همیشه قهرمان . 

دو قهر مانی و دو نایب قهرمانی . استقلال پرافتخارترین تیم آسیا . 
By   shide HR   3254 Day ago
حال یه مشت لنگی رو گرفتم امروز ینی بد حالشونو گرفتما دیگه واقعا کم اورده بودن , دو تاشون که دیگه تا اخر حرف نزدن .از درون خنک شدم . یه نفری همه رو نشوندم سر جاشون .... فکر کنم دیگه هیچ جا لنگی بودنشونو اعلام نکن .
 بهترین کار براشون اینه که برن دم در حمامهای عمومی لنگ بفروشن . بالاخره کار کردن از این همه تحقیر که چند تا چند تا گل بخورن که بهتره . 
By   حسین کلاته بابایی   3253 Day ago
Written by: shide HR

ماشاا...اشتهاشونم بد نیست!!!کمتر از 3گل تو اسیا محاله

By   وهاب نظری نژاد   3252 Day ago
 بخصوص اون سوشا لنگی که قیافه اش مثل افراد داعشه . البته از نظر اخلاق هم دست کمی از داعشیا نداره . 
By   رسول موگویی   3251 Day ago
آخه  تیمی که هشت گل در آسیا زده  و اون هشت  گل هم چهار تاش پنالتی و دو تاش گل به خودی بوده لیاقت حضور تو مرحله ی بعد رو نداشت  .
By   وهاب نظری نژاد   3251 Day ago

لنگ

بی افتخارترین و بی بخارترین تیم آسیا
By   سمانه علیزاده   3243 Day ago

حذف شدنشون به من که خیلی چسبید.قشنگ نشستن سر جاشون.
By   وهاب نظری نژاد   3240 Day ago
 اینها که جای ثابتی ندارن که بشینن . اسمشون باشونه . لنگ . هر لحظه و هر دفعه یه جا هستن . 
By   حسن همراه   3232 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

حذف شدنشون به من که خیلی چسبید.قشنگ نشستن سر جاشون.
By   maryam 7   3209 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

لنگ

بی افتخارترین و بی بخارترین تیم آسیا
​من واسه این لنگپولیس تهران یه بیت شعر گفتم که به این صورته:

تیم ضعیفه آسیا                      لنگیا لنگیا

واسه اس اس قهرمان هم یکی گفتم که به این صورته": 

آبرویه ایرانیا                  اس اس تو آسیا.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.