سرباز

سرباز
By   میرودود سیدمحمدی   3238 Day ago
​دوستان عزیز آبی دل. این روزها باید برم خدمت سربازی و از شما وتالار کمی دور 

خواهم بود.دلم از الان گرفته.از همتون التماس دعا دارم.
By   محمدحسن ملکی   3238 Day ago
به سلامت داداش
برو که منم 1 ماه دیگه باید برم

By   سمانه علیزاده   3238 Day ago

خوش بگذره!
By   رسول موگویی   3237 Day ago
موفق باشی عزیزم
By   وهاب نظری نژاد   3236 Day ago
 انشااله که موفق باشی ولی این که غصه نداره  میتونی با چند تا از بازیکنان لنگی تماس بگیری و یا یه زنگ نا قابل به پولادی در قطر میزدی اونها حتما نحوه گرفتن کارت پایان خدمت و بهت یاد میدادن . البته یکی از شرایط این کار اینه که فوتبالیست باشی . 
By   وهاب نظری نژاد   3236 Day ago
 اینهم معمای سربازی . اگه تونستی حلش کن . 
 در سرباز خانه سربازی سربازی سربازی سربازی سربازی سربازی را کشت . 
By   علیرضا جوادیان   3229 Day ago
​انشالله به سلامتی این دوران را هم پشت سر بگذاری البته دوران شیرینی باید باشه چون من خودم سربازی نرفتم و زمان جنگ بسیجی جبهه رفته بودم که شبیه به همون دوران سربازی بود و یکی از بهترین لحظات زندگی من بوده امیدوارم برای تو هم لحظات ماندگاری باشد
By   وهاب نظری نژاد   3228 Day ago
 من سربازی رفتم . آنموقع که سرباز بودم مثل اینکه در زندان گوانتانامو بودم و هر ساعتش یک روز طول میکشد و هی میگفتم کی بشه خدمت سربازیم تمام بشه و یک نفس راحت بکشم .بالاخره با هر زحمت و بدبختی که بود خدمتم تمام شد و من کارت پایان خدمتم را ( البته اصلی نه جعلی ) گرفتم و گفتم آخیش راحت شدم . ولی خدا شاهده که وقتی یاد دوران سربازیم میافتم میبینم که یکی از بهترین دوران زندگیم بود و این من بودم که باعث شدم سربازی اینقدر برای من سخت بگذره . وقتی یادم میاد که تو آسایشگاه شصت هفتاد نفر از استانهای مختلف و با لهجه های مختلف دور هم جمع میشدیم و میگفتیم و می خندیدیم . تفنگ سر دوشم نگهبانی میدادم . خلاصه برای خودش عالمی بود . از ته دل میگم حیف که تمام شد و من قدرش را ندانستم . اگر چیزی یاد گرفتم از سربازی یاد گرفتم . یاد گرفتم مسقل باشم روی پای خودم بایستم . یاد گرفتم که چطوری گلیم خودم و از آب بیرون بکشم . خلاصه یک کلام ختم کلام . بعد از سربازی فهمیدم که مرد هستم و اون احساس مردی قبل از سربازی یک احساس کاذب بود .  
By   حسن یارمحمدی   3225 Day ago
عزیز خدا پشت و پناهت
یکی از اتفاقات ناخواسته زندگی هر فردیه که به اجبار انجام میشه
دقیقا بدترین موقع ممکن اتفاق میفته
با این همه برای اینکه سخت نگذره و خاطراتش عذاب آور نشه باید دیدمون نسبت بهش عوض کنیم
منم امسال به امید خدا عازمم
By   میثم محمدی قراسویی   3224 Day ago
به به سربازای عزیز تالار
 زندگی رو هرجور بگیرین همونطور میگذره. خدمت با همه سختیها و دوریها و اذیتهاش بخدا قسم یکی از بهترین دوران زندگیتونه!!!! این و زمانی متوجه میشین که دیگه خدمتتون تموم شده! شاید فکر کنین دو سال از عمرتونو تلف میکنین ولی توی خدمت سربازی به مشکلاتی برمیخورین که شاید مشکلات زندگی در برابرشون هیچ باشه! ودرکل ان شاالله که هرجا میافتین خوب و خوش و خرم باشین...

By   وهاب نظری نژاد   3223 Day ago
 باور کنید دوران بسیار خوبیه . شاید در حین خدمت بهتون سخت بگذره ولی بامید خدا وقتی خدمت تمام شد مطمئن باشین که همیشه بعنوان یک خاطره خوش ازش یاد میکنید و مرتب این جمله را تکرار میکنید . یادش بخیر . 
By   maryam 7   3205 Day ago

خدا ب همراهتون..

​من که هنوز سربازی نرفتم اما شنیدم با اینکه سختی های خودش رو داره اما هر لحظه ی اون یه خاطره هستش.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.