انتظار بی جا از جواد نکونام به عنوان یک هافک دفاعی توسط طرفداران تعصبی و فوتبال نشناس

انتظار بی جا از جواد نکونام به عنوان یک هافک دفاعی توسط طرفداران تعصبی و فوتبال نشناس
By   سجاد اله   4237 Day ago
By   saeed mohsen zadeh   4236 Day ago
خیلی ممنون که معنی کارشناسی فوتبال رو گوشزد کردید...به روی چشم از این به بعد ما دیگه از آقا جواد انتظار الکی نداریم شما راس میگی آخه بنده خدا 3,4 میلیارد که بیشتر نگرفته بعد ما انتظار داریم تو هر بازی بیاد دوتا پاس درست هم بده بابا خوب 3 میلیارد میشه پول حضور آقا جواد روی چمن نه پول پاس دادن چشم آقا جواد از این به بعد وسط بازی با دوستان تشریف بیارن روی چمن بشینن چای و قلیون و مخلفات با ما تماشاگرا
By   سجاد اله   4236 Day ago
کاش بقیه بازیکنا مثل نکونام وظیفشونو تو زمین بدونن دیدید که تو بازی با لبنان بهترین بازیکن میدان بود اقای کریمی اکه تو هافک نفوذی هستی بس نفوذت کجاس اقای محمد نوری اکه توهافک طراح هستی بس جرا وسط خالیه اقای خلعتبری اکه تو فورواد دومی بس جرا فوروارد نوک رو حمایت نمیکنی اقای ماهینی اکه تو دفاع راستی جرا بلد نیستی با هافک باس کاری کنی بری جلو مثل خسرو اقای منتظری دمت کرم فرا تر از وظیفت عمل میکنی نفوذ میکنی قابل توجه علی کریمی اقای رحمتی تو اروم تو شیش مال توه اقای بزمان نوری یه هافک دفایی مثل کمربند تیمه جرا تو رو لو میدی که شلوار تیم بیفته دیکه جی اونوقت جواد یه تو ب هم لو نداد
By   saeed mohsen zadeh   4236 Day ago
ناراحت نشیا اما معنای کارشناسی فوتبال این نیست که بازیکنای تیم حریف رو بکوبی و از بازیکنای محبوب خودت تعریف کنی، اگه درمورد تیم ملی حرف میزنی باخت مال همه‌ی این بازیکنهاست من بازی رو ندیدم اما میدونم وقتی یه تیم میبازه همه‌ی بازیکناش مقصرند نه فقط بازیکنای تیم قرمز و اونایی که قرار بود آبی بشن و نشدن ....شرمنده اگه با شما هم نظر نیستم
اقای عزیز حریف کیه! اینا بازیکنای تیم ملیتن اونم تو ترکیب اصلی دیشب تعجب میکنم?دوساعت تایب کردم .
رحمتی هم بازیکن حریفه ?!?!?
رحمتی هم بازیکن حریفه ?!?!?
By   mohadeseh ghalandarnegad   4236 Day ago
به نظرم شما با تعصبتون چشاتونو به روی واقعیت بستید.
By   mohadeseh ghalandarnegad   4236 Day ago
persia باور کن جواد اون جوادی که میخواستیم نشد.
By   danial forouzanfar   4234 Day ago
به نظر من جواد نکونام یک ماهه دیگه بهترین بازیکن اس اس می شه چون هنوز با ظرز فوتبال ایران اشنا نیست
By   mohadeseh ghalandarnegad   4233 Day ago
شاید.......................
By   سجاد اله   4233 Day ago
دیدید که جواد نکونام یکی از بهترین بازیکنای زمین در بازی با راه اهن بود. 1.دربیشتر صحنه ها حضور داشت 2.تنها دو تا توب لو داد اون هم به صورت باس اشتباه نه توب کیری حریف .اولی باس اشتباه به بازیکن حریف در دایره میانی,دومی باس اشتباه به اوت به علت غفلت میثم حسینی
By   saeed mohsen zadeh   4232 Day ago
شاید من اشتباه میکنم ولی تا اونجایی که من دیدم جواد کمترین تاثیر رو روی توپ گذاشت و اگه فقط دوتا توپ خراب کرد برای این بود که فقط همون دومورد توپ به پاش خورد اما از حق نگذریم بازی خوبی بود و اکثر بازیکنا خوب بودن مخصوصا خسرو ساموئل و میثم در کل جواد هم نسبت به قبل بهتر بود
By   فاطمه اکبری   4232 Day ago
بابا باید به جواد حق بدیم اون اگه الان بره تو تیم اوساسونا بهتر از استقلال بازی میکنه و این به خاطره جو تیمه جواد الان چندین ساله که تو لیگ ایران بازی نکرده ایشالا کم کم عادت میکنه و هماهنگ میشه ...
By   farzane jalilvand   4232 Day ago
By   سجاد اله   4231 Day ago
به نظرم شک نکنید میثم 1.توانایی باس کاری با هافک و دفاع میثم بهتره 2.میثم بازی خوانی وبازی سازی بهتره داره. 3.میثم توب رو با توجه به موارد یک و دوبسیار کمتر لو میده 4.میثم کمتر نفوذ میکنه ولی نفوذاش مثمر ثمر تره حد اقل ایجاد ضد حمله نمیکنه 5.دریبل خوری میثم فوق العاده کمتره مخصوصا دریبل دو طرفه!

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.