تحلیل کارشناسی شما از بازی با الاتحاد چیست ؟

تحلیل کارشناسی شما از بازی با الاتحاد چیست ؟
By   nima karimi   5499 Day ago

در چهار چوب جام قهرمانی آسیا چهار شنبه شب یک بازی حساس بین استقلال و الاتحاد عربستان برگذار می گردد .

به عقیده بسیاری از کارشناسان این بازی یک فینال زود هنگام در این دوره از بازی هاست .

بعد از فینال لیگ ایران بین اس.اس و ذوب آهن به نظر شما چه شرایطی بر این فینال آسیایی حاکم است؟

By   بردیا امینی   5499 Day ago

ba salam

be nazatr man ma bayad aval gol nakhorim, va be ghol marof bazio negah darim,chon bazi to zamin harife ona bara zadan gol jelo mikeshan va on zaman behtarin zaman gol zadan mast

ona az hamin alan tarsidan va ba mosahebehaye janjali mikhan natije begiran ke ba deraiat moraby fahimo mahbob ma motmaenam natije az an mast

ba arezoye movafagheyat            

By   saleh s   5498 Day ago

باسلام

تو این بازی استقلال خیلی با حوصله باید بازی کنه در درجه اول گل نخوردن مهمه بعد از روی ضد حملات و ضربات ایستگاهی بخصوص ضربات ایستگاهی می تونه به گل برسه در دقایق پایانی اگه الاتحاد جلو نیفتاده باشه خیلی فشار می آره اون موقع (15 دقیقه پایانی ) بهترین زمان برای گل زنی از روی ضد حمله وبا اتکا به سرعت بازی کنایی مثل برهانی، مجیدی و اکبرپوره

By   nima karimi   5496 Day ago

با سلام

با توجه به اینکه همه ما ناراحت هستیم اما باید گفت در کل تیم برای یک مسابقه خارج از خانه بد کار نکرد.

ما مسلما استحقاق یک امتیاز رو در بازی با الاتحاد داشتیم اما فوتبال همینه همیشه اون جوری که ما میخوایم پیش نمیره بازی های اول همیشه سخته اما اس.اس این بازی سخت رو داشت خوب تموم می کرد که خوب نشد .

مطمئنا ما در بازی برگشت انتقام این شکست رو از اونها می گیرم .

از حالا باید به فکر بازی با الجزیره امارات بود که هفته بعد با اونها بازی داریم.

در مورد حرکت جباری هم فقط می گم از اون چنین انتظاری نداشتیم.

By   مصطفی اسداللهی   5496 Day ago
سلام. بازی خوبی بود ولی من از تعویض اکبر پور و آوردن شکوری خیلی نگران شدم و آخر سرم فکر کنم به خاطر همین اشتباه قول خوردیم نباید دفاعی بازی کرد و باید از اشخاصی که با دوندگی بالا نمیزارن فضای خالی تو میدان باشه نهایت استفاده رو کرد تا به راحتی فضا به اونا نمی دادیم ولی با این تعویض می تونم بگم که تمامی توپهایی که دفع می شد در پشت محوطه به تیم الاتحاد می رسید چه فایده که همه برن و محوطه و بزنن زیر توپ و بیشتر با دستپاچگی که تا 10، 15 متر توپ بیشتر جلوتر نمی رفت و پشت محوطه به تیم حریف می رسید در کل هر چه مدافعان جلوتر از خط دروازه و نزدیک به هافبک ها بودند بهتر بود نه این که هافبک ها هم بیان در محوطه ودر آخر هم گل بخوریم
By   حمید شریفی   5496 Day ago

بازی بدی نبود میتونست بهتر باشه انا بدم نبود بچه ها تو دفاع خوب بودن اما دفاع مطلق نمیتونه جواب گو باشه وقتی جان واریو از زمین رفت بیرون کمر بند میانی از دست استقلال خارج شد و اونا سوار بازی شدن و گلم زدن

اما این تازه اولین بازی بود تو باقی بازیها نباید به هیچ تیمی رحم کنیم.

By   مینا واحدی پور   5495 Day ago
دیشب استقلال ترسو بازی کرد مزد ترسش را گرفت.اولا نوع بازی  تیم ما را به یاد بازی عرب ها می انداخت که یک گل جلو هستند و وقت کشی می کنند تازه این قبل از گل استقلال بود کامل مشخص بود تیم فقط رفته که یک امتیاز بگیرد اما باید پذیرفت فوتبال یک سرش شانس هم است که در دقایق پایانی ان شوت تو دوازه قرار بگیرد و دیگر وقت جبران نداشته باشی. وقتی مربی ترسو شد این ترس به بازیکن منتقل میشود بابا ما دو سه حمله کردیم منجر به گل شد چرا بازی را اینقدر عقب بردیم.ایا درست است پاس های عرضی در طول مسابقه بدهی و به جای اینکه رو به جلو حرکت کنی با یک پاس رو  به عقب بازی را از حرکت بیندازی ؟از استقلال چنین بازی بعید بود.دوما تعویض ها مناسب نبود یعنی ارش باید وارد زمین می شد اما نه به جای جباری(البته حرکت جباری بسیار زشت بود)بلکه مجیدی بهترین گزینه بود.و از همه بدتر وقتی جباری نیست دیگر چرا جان واریو؟ایا حضور روانخواه بعد از مدتها بازی نکردن در این بازی حساس درست بود؟اقای قلعه نوعی مدتی است که خیلی محتاط تیم را ارنج واز تیم بازی می گیرد  و دلیل  بزرگ این نظربازی نکردن ارش در بازی ذوب اهن و این مسابقه . مگر طبق گفته خودتان تیم حریف کند بازی نمی کردایا سرعت ارش به کار تیم نمی امد. گرچه در بازی دیشب  فهمیدیم کدام تیم کند بازی می کند.
By   abtin tahvildari yekta   5495 Day ago

با سلام خدمت تمام ابی دلان ایران من اسمم ابتین الان 10 سال هست که افتخار اینو دارم که در جایگاه 14 استادیوم ازادی در خدمت اس اس همیشه سالار باشم. راستش من بعد از گل ارش برهانی اصلا فکر نمی کردم که بازیرو واگذار کنیم. البته خارج از تعصب تیم عربی بهتر از ما بازی کرد. بنظر من امیر خان بعد از گل نباید هادی شکوری را جای یک فوروارد می اورد.قبول دارم که سیاوش اکبرپوربخاطر دوندگیهای زیاد خسته شده بود ولی امیر خان میتونست با گذاشتن مجیدی و برهانی در پست فوروارد که هر دو سرعتی و تکنیکی هستند و اوردن یک هافبک بجای اکبرپور مثل روانخواه یا رینالدو یا اکبری هم از جلو امدن و بازیسازی دفاع انها جلوگیری میکرد و هم کمربند میانی را محکم میکرد. ان تعویض باعث شد الاتحاد تا محوطه جریمه با براحتی امده و از انجا چند تاکتیک برای رسدن به گل را متاسفانه بدون هیچ مزاحمی انجام دهند. دلیل دیگه این ناکامی باز بنظر من یک دلیل روحی بزرگ بود که در مصاحبه های اعضای تیم مشخص بود این بود که تیم برای گرفتن مساوی به زمین رفته بود و عصبی بودن و استرس نزد بازیکنان مشهود بود. من از امیر خان و مدیریت باشگاه یک خواهش هم دارم که البته از جانب دوستان هم هست و ان ای است که از بازی با پرس پولیس تا همین الاتحاد مجتبی جباری فقط بفکر اسق پاهایش هست. درسته که اون بازیکن بزرگیه خب مطمئنا از خیلی از بازیکننان پول بیشتری میگیره ولی همیشه اولین کسی بوده که به دیر شدن پولش اعتراض کرده. اول فصل هم که ما دیگه به کارهاش عادت کردیم ولی اینکه حتی نصف بقیه دوندگی نداشته باشه و با اون حرکتش هنگام تعویض که ابروی باشگاه رو برد را نمی توانیم تحمل کنیم. ایا شده فرهاد مجیدی که خیلی خیلی خیلی از اون بزرگتره یک بار از این کارها کرده؟ به امید جبران این باخت در بازی های بعدی و درست کردن یک جهنم ابی در بازی برگشت با الاتحاد

By   مصطفی صالحی   5495 Day ago

سلام

ما تو بازی با فجر 2-0 عقب بودیم به خاطر اینکه گت بزنیم مدافعا رو میکشیم بیرون جاش محاجم میاریم تا بتونیم نتیجه رو جبران کنیم.

ایا شد؟

با پرسپولیس 1-0 جولو بودم محاجم میکشیم بیرون جاش مدافع میاریم که نتیجش مساوی تودقیقه90+3شد.

بازی ابو مسلم وپاس همدانم جلو افتادیم مدافع اوردیم تا اخر بازی زیر فشار حریف بودیم که خدارو شکر این 2بازی بردیم فقط.

ما تو بازی  با الاتحاد تا موقعی که گل زدیم خیلی خوب و منطقی  فوتبال بازی کردیم,اما 10 دقیقه اخر ما همون اشتباهاتی که گفتم و دوباره تکرار کردیم.

اخه امیر خان چرا شما باید با این تعویضا به بچهها استرس بدی جای ارامش,این استقلال دفایی بازی کردن تو دقایق حساس و بلد نیست,استقلال همیشه تو ذفاع مطلق بازی کردن مشکل داشته و خواهد داشت.ما باید به جای دفاع مطلق اعصاب حریف و خورد کنیم,بهتر بگم ما باید اونارو بازی بدیم نه اونا مارو

امیر خان ما بهترین بازیای استقلال و با مربیگری شما دیدیم.ارزوی ما قهرمان شدن استقلال تو جام باشگاها با بهترین مربیه تاریخ استقلاله.

By   nima karimi   5494 Day ago

کاربر محترم  6839

ضمن خوش آمد گویی به شما

حضور افرادی ارزشمندی چون شما موجب دلگرمی سایر هواداران خواهد بود لذا از شما درخواست میشود حضور فعالتری در تالار داشته باشید.

ضمن در خواست می شود در صورت امکان نسبت به تغییر نام کاربری خود اقدام فرمایید.

By   saleh s   5492 Day ago

باسلام

مشکل اصلی استقلال بینظمی تو خط هافبکش در مواقع تبدیل دفاع به حمله است استقلال با تیم هایی که می رن توی لاک دفاعی خوب کار می کنه ولی تیم هایی که اون ها هم حرفی برای گفتن داشته باشن و فشار بیارن روی خط میانی و دفاعی استقلال به مشکل برخورد می کنه نمونه ش رو تو لیگ دیدیم بازی هایی مثل سپاهان، پرسپولیس، ذوب آهن، مس ، صبا اگه استقلال این مشکل رو برطرف نکنه تو بازی های آسیایی بخصوص بازی های خارج از خانه و بخصوص با تیم های شرق آسیا به مشکل جدی برخورد می کنه 

By   هادی سرلک   5490 Day ago
بنده از عملکرد بازیکنان راضی بوده وبازی زیبایی بود هر چند بازی را باختیم به نظر بنده باخت تیم از زمان تعویض جباری شروع شدزیرا حرکت جباری باعث شد روی روحیه تیم تاثیر بگذارد و جلوفکر مربی رابگیرد البته آنها روی شانس گل زدند ومهم نیست بازی برگشت جبران خواهیم کرد
By   رضا کلاگر   5487 Day ago
علت اصلی دفاعی بازی کردن وداوری بد واخر نیز ژنرال اشتباه در تعویض کردن بود.رضا

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.