پرویز

پرویز
By   محمدحسن ملکی   3204 Day ago
تمام هدفشون این بود که این تیم رو امسال زمین بزنن
استیماچ به اون خوبی رو رد کردن پرویز رو آوردن
مهمترین مشکلی که من با مظلومی دارم اینه که به جون ها بازی نمیده ما امسال همش دلمون رو صابون زدیم که تیم جوان میشه
حالا کاریه که شده خداکنه حداقل تو قرارداد نوشته باشن که باید تیم رو جوون کنه
امسالم اگه پرویز مظلومی نتیجه نگیره
مطمئن باشید گزینه ی اصلی سرمربیگری فصل بعد امیر قلعه نوئی هست
امثال نامجو مطلق و پاشازاده هم بوق هستن
تف به این فوتبال تف به این باندبازی تف به همچین مدیرعاملی

http://msy.gov.ir
برید تو این سایت و به گودرزی و افشارزاده پیام بدید و بگید که این چه انتخابی بود کردید
چرا واسه برانکو700 هزار دلار پول خرج میکنید ولی واسه استیماچ300هزار دلار ندارید؟
خداوکیلی هرکی می تونه بره

اینم اینستاگرام روحانی
instagram/
hrouhan
By   سمانه علیزاده   3204 Day ago

بعد از اینهمه وقت تلف کردن آخرشم رفتن سراغ مظلومی.کلا واسه سرمربیگری استقلال از سیستم چرخشی استفاده میشه.مظلومی و قلعه نویی رو هر یکی دو سال عوض میکنن.این فصلم پررررر...
By   وهاب نظری نژاد   3202 Day ago
 پرویز . کسی که تصمیم گرفته در بردن تیمهای لیگ برتر به لیگ یک . هت تری بکنه  . 
​ببینین کی گفتم
امسال استقلال با مظلومی قهرمان میشه بعد شما هایی که گفتین تیم نتیجه نمیگیره
از حرفاتون پشیمون میشین.
By   وهاب نظری نژاد   3189 Day ago
تیم اگه نتیجه بگیره نه تنها  پشیمون نمیشیم بلکه خوشحال هم  میشیم . ولی اگه تیم نتیجه نگرفت چی . آنوقت پشیمانی شما سودی نخواهد داشت . راننده باید راننده باشه تا بتونه ماشینو به مقصد برسونه و الا چیزی که زیاده راننده و ماشین . شما که از مظلومی حمایت میکنید لطف کنید رزومه این آقا را بعد از اینکه از استقلال رفت تا الان که به استقلال برش گردوندن بگین . آقایون تاریخ مصرف مظلومی تمام شده .
من عاشق استقلال هستم و ترجیح میدهم در مورد نتیجه نگرفتن یا باختن یا هر چیزی که به ضرر تیم محبوبم تموم شه فکر نکنم و میدونم شما ها هم دوست دارین تیمتون همیشه ببره پس از امروز دیگه درباره ی باختن استقلال صحبت نکنین و بیشتر مثبت فکر کنین .
چون دیگه این حرفا نه مربی رو تغییر میده و اگه مظلومی بد باشه یا خوب تا آخر این فصل همراه تیممونه.

به امید برگشتن استقلال به روزای خوبش
By   maryam 7   3186 Day ago

با تمام افتخارات قلعه نویی،من منتظر رفتنش از استقلال بودم و خداروشکر این اتفاقم گرچه دیر اما افتاد..دلم از بابت پرویزخانم قرص نیست اما ب هرحال شده سرمربی و ایشالله ک بتونه ب خوبی از پس وظایفش بربیاد و هوادارا رو راضی نگه داره

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.