مهدی رحمتی استقلالی شد☆☆☆☆

مهدی رحمتی استقلالی شد☆☆☆☆
By   zahra*ss*7777 4444*777   3222 Day ago
به گزارش "ورزش سه"، مهدی رحمتی امروز برای یک سال به توافق نهایی رسید و فصل آینده پیراهن استقلال را خواهد پوشید. این دروازه بان فردا قراردادش را با استقلال امضا می کند.

مهدی رحمتی فصل پیش به خاطر اختلاف با قلعه نویی از استقلال رفت اما حالا با نظر پرویز مظلومی دوباره برگشت تا سنگربان شماره یک آبی ها باشد. با حضور رحمتی احتمالا از بین فروزان و طالب لو یک نفر از لیست استقلال خارج می شود.
.
.
.
تبررررررررریک به دوستان استقلالی و اونایی که از بازگشتش خوشحال شدند...ان شالله فصل خوبی رو با عقاب اسیا شروع میکنیم...بازم تبررررررریک
By   علیرضا جوادیان   3222 Day ago
​حالا خیالمون از دروازه راحت شد 
By   shide HR   3221 Day ago
خدارو شکر ....
By   وهاب نظری نژاد   3221 Day ago
 دوستان چرا خیالتان راحت شد . اتفاقا من خیالم اصلا راحت نیست . مظلومی که در بردن تیمها به لیگ یک استاده . رحمتی هم که پیکان و فرستاد لیگ یک . خدا کنه  این فصل نوبت استقلال نباشه که بره لیگ یک . 
By   zahra*ss*7777 4444*777   3221 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
 دوستان چرا خیالتان راحت شد . اتفاقا من خیالم اصلا راحت نیست . مظلومی که در بردن تیمها به لیگ یک استاده . رحمتی هم که پیکان و فرستاد لیگ یک . خدا کنه  این فصل نوبت استقلال نباشه که بره لیگ یک . 

همین که امسال با این وضع نرفتیم لیگ یک خودش کلیه و مطمئن باشید وضعیتمون از این بد تر نمیشه...هممونم میدونیم سید بهترین دروزه بان ایرانه خیلیم مطمئنه ....اصلا هم موافق نیستم که میگید رحمتی پیکانو فرستاد دسته یک...اتفاقا تنها ستاره پیکان رحمتی بود و خیلیم خوب وظیفشو انجام داد رحمتی تو پیکان فقط 29تا گل خورد با اون بازیکنایی که تو خط دفاعشون داشتن از بازیکنای ما بدتر بودن ولی باز به حدی سید خوب بود که فقط 29گل...از بین 16تیم امار گل خورده پیکان  خیلی خوبه و پنجمه....اما استقلال با این بازیکنان 34تا گل خورده داشته.....حالا بازم رحمتی باعث سقوط پیکان شد؟؟؟؟سید فووووق العادس
By   zahra*ss*7777 4444*777   3221 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد

با اقای مظلومیم حداقل حداقل رفت و برگشت به لنگیا نمیبازیم و تحقیر نمیشیم...حداقلش اینه...بد بین نباشید...اون موقعی که باید بدبین می بودید نبودید حالام که نباید باشید هستید...همه میدونیم از اقای مظلومیم بهتر بود برا اس اس اما همش بر میگرده به اقای افشارزاده....این فصلم حمایت کنید مطمئنا از امسال وضعیتمون بدتر نمیشه
By   سمانه علیزاده   3221 Day ago

از اومدن رحمتی خوشحالم ولی چیزی که نگران کننده است اینه که هم فروزان هم طالب لو می مونن.امیدوارم با 3 تا دروازه بان نریم تو حاشیه.
By   علیرضا جوادیان   3221 Day ago
​من خودم وقتی رحمتی از استقلال رفت خیلی از دستش ناراحت بودم و تو همین تالار هم بحثهای زیادی در این مورد شد ولب در همان زمان هم همه اعضا این اعتقاد را داشتند که سید از نظر فنی کلاس بالاتری از دیگر گلرها دارد ولی مظلومی شاید وزن فنی امیر بالاتر باشد و من هم از طرفداران امیر هستم ولی در این دو سال درگیریهای متعدد با بازیکنان امیر را نا کام گذاشت و مظلومی فقط با این سلاح میتواند موفق شود که همه کسانی که با امیر مشکل داشتند را هم سو کند و از این مسئله استفاده کند 
By   وهاب نظری نژاد   3220 Day ago
 به عقاید تمام شماها احترام میزارم ولی هر کاری میکتم که به خودم بقبولانم که استقلال با مظلومی موفق میشه نمیتونم خودمو قانع کنم . مظلومی در حد و اندازه های استقلال نیست . نه تنها مظلومی که دستیارانش هم در حد نام بزرگ استقلال نیستن . 
By   سمانه علیزاده   3220 Day ago

آقا وهاب اکثر ماها ته دلمون از اومدن مظلومی ناراحتیم.ولی حالا کاریه که شده و ایشون الان مربی تیمه.بجای اینکه بیاییم از همین الان انتقادا رو شروع کنیم بهتره یکم صبر داشته باشیم.انشاالله که تیم موفق میشه.
By   علیرضا جوادیان   3220 Day ago
Written by: سمانه علیزاده

آقا وهاب اکثر ماها ته دلمون از اومدن مظلومی ناراحتیم.ولی حالا کاریه که شده و ایشون الان مربی تیمه.بجای اینکه بیاییم از همین الان انتقادا رو شروع کنیم بهتره یکم صبر داشته باشیم.انشاالله که تیم موفق میشه.

دقیقا
​با کاپیتانی رحمتی مطمئنا قهرمانی وبردن رفت و برگشت دربی ها واس ماست
​با کاپیتانی رحمتی مطمئنا قهرمانی وبردن رفت و برگشت دربی ها واس ماست
By   وهاب نظری نژاد   3214 Day ago
 دوستان اون گلهای سی چهل متری را که رحمتی خورد فراموش نکنید . استقلال از جانب رحمتی با اون گلهایی که وارد دروازه اش شد  کم ضربه نخورد . 
​ببین آقای seyed .vahadدوست خوبم قبل این که بخوام حرفام رو بزنم لطفا منظور پنظور از روی حرفام بر ندار آخه رحمتی که دیگه خودش چند سال بهترین دروازه بان ایران بود وشما میگین که استقلال از روی اشتباه های اون ضربه خورده بهتره این رو هم بگین که فصل 91-92 که تیم قهرمان شد بدون شک اصلی ترین عنصر قهرمانی سید مهدی رحمتی بود واین رو هم یادتون رفته که رحمتی با 21 کلین شیت که بیشترین تعدادشو تو تاریخ لیگ برتر به نام خودش ثبت کرده اونم با پیراهن استقلال پس شما انتقاد منو قبول کنین که اگه بدیهای یکی رو میگین خوبیاش رو هم بگین.
سلام دوستان همرنگ.نظرات همتونو خوندم و دیدم  مه همه تقریبا همدلیم. واقعیت اینه که اکثرا از اومدن مظلومی خوشحال نیستیم، ازحرکات و صحبتهای رحمتی بعد از رفتن به پیکان حالمون گرفته است، از تمدید بازیکن بی تعهدی مثل کرار میترسیم، از افت بازیکنان ملی پوش تیم نگرانیم و نمیدونیم که طالب لو و رحمتی واقعا آشتی کردن یا نه؟ فقط اینو میدونیم  که چون کاری ازمون برنمیاد، باید امیدوار باشیم که آقای مظلومی در طول فصل و مخصوصا دربی ها روی دور شانس باشد، والا شاید در عرض 10 دقیقه یک بازیکن درپیت از دولقوزآباد پیدا بشه و بازی 2 هیچ برده رو، سه بر دو تحویلمون بده. راستش خیلی وقته که دلم از این عملکرد شانسی استقلال گرفته.تقریبا توی چند سال گذشته، مربی و بازیکنان استقلال همون وقتی که باید از خودشون چیزی نشون میدادند، کم آوردند. وقتیکه حتما باید میبردند، مساوی کردندو موقعی که یک مساوی کافی بود، باختند.ما هوادارها هم خون دلش رو خوردیم و بازیکنان هم سوار بر ماشینهای میلیاردی، تقصیرشو به گردن بی پولی باشگاه انداختند،شاید پول بنزین نداشتند که سر تمرین بروند...وتنها چیزی که حرمتش حفظ نشد  ، استقلال ،  هوادار، و آسمان آبی خدا بود.
By   maryam 7   3211 Day ago

سیـــد یکی از بهتریتهای ایرانه..جای خالیش واقعا تو تیم حس میشد..خداروشکر ک برگشته

By   وهاب نظری نژاد   3211 Day ago
آقا صابر نظرت محترمه . خدا کنه که رحمتی باعث نشه که استقلال به حاشیه بره چون هنوز نیامده کم و بیش یه مقداری حاشیه درست شده . 
اما آقا seyed.vahad عزیز رحمتی امسال آگه واسه اثبات خودشم که باشه بهترین عملکرد خودش رو ارائه میده.

باتشکر
By   maryam 7   3211 Day ago

آقاوهاب حاشیه توی همه ی تیم ها وجود داره چ برسه ب تیم بزرگی مثل استقلال..ایشالله ک مشکلی ب وجود نمیاد و با شروع لیگ و عملکرد عالیه سید شمام از دلهره حضور ایشون خلاص میشید

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.