این دعا را امشب بخوانید

این دعا را امشب بخوانید
By   علیرضا جوادیان   3192 Day ago
امشب هرکس دعا کنه قبول میشه چون که امشب ماه خانه خدا رو طواف میکنه این پیام روبه همه إرسال کن هیچ کس رو محروم نکن از این دعا «ربی من کل ذنب واتوب الیک»امشب ماه عمود بر کعبه میشه. التماس دعا امشب تلاوت آیه29و30سوره فاطر باعث نزول برکت است. شما هم مثل من برای دوستاتون ارسال کنید.بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحِیم إِنَّ الَّذِینَ یَتْلُونَ کِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلاةَ وَأَنْفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلانِیَةً یَرْجُونَ تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ ﴿٢٩﴾لِیُوَفِّیَهُمْ أُجُورَهُمْ وَیَزِیدَهُمْ مِنْ فَضْلِهِ إِنَّهُ غَفُورٌ شَکُورٌ( ۳۰)سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین حضرت محمد(ص) فرمودند هر کسی این دعا را بین مردم پخش کند گرفتاریهایش حل شود...

فقط اﻣﺸﺐ
By   وهاب نظری نژاد   3192 Day ago
دوست عزیز دعای به این مهمی را باید از چند روز جلوتر عنوان میکردی نه همان شب . چون اگه از قبل عنوان میکردی مطمئنا خیلیها دست به دعا میشدن . با اینحال از اینکه در تالار بفکر دوستان بودی ممنونم . انشااله که نماز و روزه و طاعات و عبادات همه تالاریها مقبول درگاه حق تعالی قرار بگیرد . 
                                    در این ایام مبارک و پرفیض شبهای قدر 

التماس دعا دارم 
By   سمانه علیزاده   3192 Day ago

دستتون درد نکنه.نماز و روزه هاتون قبول.
By   وهاب نظری نژاد   3189 Day ago
​در این شبهای پر برکت بیماران را از دعای خیرخودتون محروم نکنید . 
 خدایا تو را به قرآنت که در این ماه مبارک نازل شد قسمت میدم که هیچ بیماری روی تخت بیمارستان نباشه و به تمامی بیماران شفای عاجل عنایت بفرمایی .شفا دهنده اصلی تویی . دستمان را بگیر که انشااله دستگیرمان فقط تو باشی .  
By   وهاب نظری نژاد   3189 Day ago
​در این شبهای پر برکت بیماران را از دعای خیرخودتون محروم نکنید . 
 خدایا تو را به قرآنت که در این ماه مبارک نازل شد قسمت میدم که هیچ بیماری روی تخت بیمارستان نباشه و به تمامی بیماران شفای عاجل عنایت بفرمایی .شفا دهنده اصلی تویی . دستمان را بگیر که انشااله دستگیرمان فقط تو باشی .  

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.