انتقاد به کادر فنی بخاطر نگه داشتن جاسم کرار

انتقاد به کادر فنی بخاطر نگه داشتن جاسم کرار
By   حسین امیری   3095 Day ago
سلام دوستان
میدونم شما هم مثل من انتقادات زیادی از جاسم کرار دارید.این بازیکن دیگه جایی توی این تیم نداره کاملا نشون داده به پول بیشتر ارزش میده تا باشگاه.
کاملا غیر حرفه ای و پول پرسته.اصرار پرویز مظلومی برای نگه داشتنشو اصلا نمیفهمم.بجای این عراقی اگه سروش رفیعی رو بیاره سه برابر این بدرد میخوره.

سلام دوستان
میدونم شما هم مثل من انتقادات زیادی از جاسم کرار دارید.این بازیکن دیگه جایی توی این تیم نداره کاملا نشون داده به پول بیشتر ارزش میده تا باشگاه.
کاملا غیر حرفه ای و پول پرسته.اصرار پرویز مظلومی برای نگه داشتنشو اصلا نمیفهمم.بجای این عراقی اگه سروش رفیعی رو بیاره سه برابر این بدرد میخوره.

منم با نظرت موافقم اما با این وضعی که من میبینم کرار تا اخر فصل همراهمونه و ایشالا
هرچی که میشه اخرش استقلا سود ببره و قهرمان بشه.
By   محمد حاجی زاده   3095 Day ago
نه باید جاسم رو نگه دارن چون بازیکن تکنیکی و پر قدرتیه حداقل که بهتر از برهانیه
Written by: محمد حاجی زاده
نه باید جاسم رو نگه دارن چون بازیکن تکنیکی و پر قدرتیه حداقل که بهتر از برهانیه

اره بازیکنه تکنیکی و پر قدرتی هستش 

اما وقتی همش حاشیه درست میکنه و کلا ماهی یه هفته تهران هستش موندنش فایده نداره

اما در هرصورت امیدوارم همچی آخش به نفع استقلالمون تموم شه.
By   محمد میلاد خراسانی   3092 Day ago
[

باید گورشو گم کنه بره اگه غیرت داشت و نسبت به تیم تعصب داشت لااقل در دربی بازی میکرد و برای استقال حاشیه درست نمیکرد
By   shide HR   3092 Day ago
به نظر منم باید بره , فقط بازیکن استقلاله که پول بگیره , نه درست حسابی تمرین میکنه نه خوب بازی میکنه , تکنیکی بود الان دیگه نیست خیلی هم اشتباه داره تو بازی البته اگه بازی کنه , کلی هم حاشیه و مشکل ساخته واسه استقلال .
By   سمانه علیزاده   3091 Day ago
Written by: shide HR
به نظر منم باید بره , فقط بازیکن استقلاله که پول بگیره , نه درست حسابی تمرین میکنه نه خوب بازی میکنه , تکنیکی بود الان دیگه نیست خیلی هم اشتباه داره تو بازی البته اگه بازی کنه , کلی هم حاشیه و مشکل ساخته واسه استقلال .
By   وهاب نظری نژاد   3078 Day ago
 بازیکنی که بره تو حاشیه و تحت هیچ شرایطی هم حاضر نشه که از حاشیه خارج بشه همون بهتر که بره . من فکر میکنم که کرار یه آدم ترسو بیشتر نیست و دلیل گفته ام اینه که به عناوین مختلف از بازیهای بزرگ فرار میکنه و نمونه اش بازی نکردن در دربیهاست که با این کارش علاوه بر اینکه نشون داد یه بازیکن ترسو است نشون داد که اهل خیانت هم است و در واقع با بازی نکردن در دربیها یه جورایی به مربی تیم و کادر فنی خیانت کرد . 
By   مهرداد پدرام   3057 Day ago
این کرار از اول هم در حد استقلال نبود بهتر که رفت