اندکی تامل4

By   دنیا اریانسب   2889 Day ago
چقدسخته دست عشقتوتودست یه نفردیگه ببینی وهیچی نتونی بگی جزاینکه فریادبزنی غریبه مواظب عشقم باش اون نامردهمه کسم بود.............................
وقتی بدنیااومدم داشت بارون میباریدهمه گفتن عجب پاقدم خوبی داره اماکسی نفهمیدخدابخاطردردهایم گریه میکنه...........................................................
میگن روزقیامت همه ی اعضای بدن ادم به حرف میان خداکنه قلبم لال بشه اخه تحمل گریه های خدارو ندارم................
اتیش کشیدم زیرتمام خاطرات ...نه کسی مثل اون میشه...نه خودش مثل قبل میشه...اون بیخیال من شده ...منم دیگه بی قرارش میشم ...اغازفراموشیمان مبارک باشه عزیزم...............
بدترین شکل تنهایی وقتیه که کنارعشقت باشی وبدونی که هیچ وقت بهش نمیرسی......ای خدا
کودکی گل فروش عاجزانه التماس میکرد گل بخر گفتم برای کی گفت برای هدیه دادن به عشقت بغض راه گلویم رافشردوگفتم اگه عشقم به عشقش هدیه دادچی ............لحظه ای سکوت کرده وگفت گل هایم فروشی نیست ..........
همه روخط زدم تابه عشقم برسم غافل ازاینکه خط خورده ی عشقم بودم تابه عشقش برسه .......
By   دنیا اریانسب   2887 Day ago
​بسوزه عاشقی که قلب من بخاطرش شکست ......................
By   میرودود سیدمحمدی   2887 Day ago
عشق هایی کزپی رنگی بود/عشق نبودعاقبت ننگی بود.
By   وهاب نظری نژاد   2883 Day ago
دوستان عزیز تالار را خیلی عاشقانه کردین مگر خدای ناکرده در عشقتان شکست خوردین که این همه داد سخن میدین . در این تالار عشق من فقط و فقط استقلاله و بس البته بیرون از این تالار هم این عشق با منه ولی آن را در قلبم حفظ میکنم تا بتونم در این تالار احساسم را در باره این عشق ابدی ابراز کنم . دم همه استقلالیهای این تالار گرم . 
1 Page 2 From 2

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.