بنظر استقلالیهای عزیز نباید بحال مدیران ورزشی شبکه سه تاسف خورد .

بنظر استقلالیهای عزیز نباید بحال مدیران ورزشی شبکه سه تاسف خورد .
By   وهاب نظری نژاد   3066 Day ago
 نمیدانم چرا دشمنی مسئولین ورزش شبکه سه با استقلال تمامی ندارد و جالب اینجاست که این آقایایان اسم خودشونو مسلمون گذاشتن . اون از میکروفون بدستان این شبکه که علنا نشون داده اند که از هیچ موقعیتی برای ضربه زدن به استقلال چشم پوشی نمیکنند . عادل فردوسی پور . مزدک میرزایی . پیمان یوسفی .جناب شفیع . جناب خیابانی و حتی سیانکی که وقتی میکروفون دستشونه هر چی که میخوان میگن و حیا نمیکنن که این میکروفون حرمت داره و نباید وسیله عمومی و بیت المال و جزو وسائل شخصی خودشون بکنن که هر موقع دلشون بخواد هر حرفی را بزنن و ضمن گزارش بازیهای استقلال هم کارشناس فوتبال میشن . هم کارشناس داوری میشن و هم هر تیکه و متلکی که لایق خودشونه نثار بازیکنان و کادر فنی میکنن . و اوج کاز زشت این شبکه ورزشی امروز پنجشنبه بود که در اخبار ورزش سراسری ساعت سیزده و پانزده دقیقه ( 13/15 ) هیچ حرفی در باره پیروزی استقلال در مقابل نفت در جام حذفی که هنوز بیبست ساعت از اون بازی نگذشته بود نزدن ولی این اجنبی پرستان تا دلتون بخواد در باره فوتبال اروپا و بسکتبال آمریکا و غیره داد سخن دادن من قبول دارم که رویداد فوتبال اروپا خیلی مهمه ولی هیچ کشوری نمیاد از ورزش کشور خودش بگذره و به ورزش دیگر کشورها بپردازه بلکه گزارش ورزشی را جامع و کامل پخش میکنن البته گناهی ندارن طرفدار تیم لنگی هستن و تیم محبوبشون لنگیها بد جوری اونها را در آمپاس گذاشته و حالشون و گرفته  . من از مسئولین شبکه ورزش سه متعجم که هیچ نظارتی سر کار این آقایان ندارن و نمیدانند که با این بیتوجهی خودشون و زیر سوال میبرن و این آقایان دیده اند که قسمت ورزشی شبکه سه بی صاحبه هر کاری که دلشون میخواد میکنن . تا نظر آبیهای دریا دل چه باشد . 
By   سمانه علیزاده   3065 Day ago
آره هیچ حرفی از جام حذفی نزدن.بزار هرکاری میخوان بکنن.مهم اینه که با برد اس اس همشون ضایع شدن.
By   مهرداد پدرام   3065 Day ago
استقلال رو عشقه داداش
Written by: مهرداد پدرام
استقلال رو عشقه داداش

​صدرصد

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.