چرا در دربی باختیم

چرا در دربی باختیم
By   محمدرضا زارعی   2925 Day ago
نظربدین چرا باختیم بنظر من بی برنامه بودن و تعویضهای اشتباه
By   امید ارشد   2925 Day ago
نداشتن دانش مربی  ما تو نیمه مربیان که نیمه دوم خوب کار نکردیم که هیچ افتضاح بودیم همه تیم فرستاد حمله اونا هم از فرصت استفاده کردن گل زدن خلاصه ما به مضلومی باختیم نه به اونا
By   محمدهادی رهبر   2925 Day ago
​ سلام به تمام آبی های نیلون ایران زمین باخت مااززمانی شروع شدکه منصورخان ازتیم به هردلیلی جداشدوروندسقوط تیم شروع شدفقط یک بازی بودکه فرهادخان آمدوبریدیم ومردیم تاببریم قبول کنیدمظلومی هرچه داردازدانش منصورخان است مظلومی بدون پورحیدری شاه بدون تاج وتخت است اودرکرمان ونفت آبادان هم بدون منصورخان نتیجه نگرفته بودوامسال که دورخودش راالکی شلوغ کردوتیم باخفت باخاطره ای تلخ باخت خاطره ای که سالهادرذهن هامیماندمثل همان طورکه درده دقیقه همین مظلومی استقلال رامسخره خاص وعام کردخداکندکه یادتان نرفته باشدکادرفنی جزاستعفاراهی برای تسکین دل من هوادارنداردازصالح گوسفندگرفته که کارشناس فوتبال شبکه سه است تامظلومی دوای درد استقلال مربی بادانش خارجی است همان گفته حسن روشن
By   محمدهادی رهبر   2925 Day ago
​دوستان آبی من چطورمیشه مربی که زدانش وکارشناس به این شبکه اون شبکه میده بعداین قدرکوتاه فکربعدمرخص کردن امیرحسین صادقی یک دفاع خوب نمیگیره ودرضمن مگه طارمی مهاجم لنگی هاعلی بیکاره بودکه یک نفررا مامورمهاراون نگذاشتی همین ملوان هفته قبل کنعانیان رامهارمستقیم طارمی گذاشته بودبایدتاسف خوردمظلومی دوتاریخ ننگ وسیاه برای آبی هاگذاشت هم آن ده دقیقه ایمودزایدواین سیاه کردن4مقدس ازسردردسه باردکتررفتم آقای مظلومی شما واعضای کادرمحترمتان آسوده استراحت کنیدشما بدون منصورخان شاه بدون تاج وتخت هستید

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.