جذاب ترین بازیکن استقلال.....

جذاب ترین بازیکن استقلال.....
By   دنیا اریانسب   2902 Day ago
حنیف جونم ومیثم مجیدی
By   دنیا اریانسب   2890 Day ago
دوستای ابی دلم جواب بدین دیگه ...ممنون
By   میرودود سیدمحمدی   2890 Day ago
بازیکنان ما فقط بلدن با سروصورتشون ور برن.بایدبازیشون جذاب باشه که زیادنیست.

اما سجادشهباززاده خوبه.یه بارم گفتم که سجاد پسردوست صمیمی بابامه
By   دنیا اریانسب   2889 Day ago
Written by: میرودود سیدمحمدی
بازیکنان ما فقط بلدن با سروصورتشون ور برن.بایدبازیشون جذاب باشه که زیادنیست.

اما سجادشهباززاده خوبه.یه بارم گفتم که سجاد پسردوست صمیمی بابامه
مرسی
By   وهاب نظری نژاد   2889 Day ago
​تن آدمی شریفست بجان آدمیت   ...  نه که این لباس زیباست نشان آدمیت .                                     دوست عزیز ادم بودن به سیرت است نه صورت . این بازیکنان الگوی ما و فرزندان ما هستن  پس بهتره بجای اینکه موهای خود را ژل بزنن و بصورت عجیب و غریب در بیارن و دستی هم به صورت خود بکشن بفکر بازی کردن خوب باشن و در زمین اخلاق را حفظ کنن . برای تیم همیشه قهرمان استقلال آرزوی موفقیت میکنم . بامید قهرمانی . 
By   میرودود سیدمحمدی   2889 Day ago
دمت گرم آقا وهاب
By   وهاب نظری نژاد   2876 Day ago
من مخلص هر چه استقلالی با حال و متعصبم . استقلال هرجای جدول که باشه برای من همیشه استقلال قهرمانه . 
By   arezoo 2134   2869 Day ago
اول یعقوب کریمی دوم هم خسرو

By   وهاب نظری نژاد   2868 Day ago
علی موسوی بازیکن چند سال گذشته استقلال که در سریال پژمان چند نقش کوجک هم بازی کرد . 
By   ابراهیم افشاری   2857 Day ago
ســــــــــــــــــــــــــلام
آرش و شهباز زاده
By   وهاب نظری نژاد   2856 Day ago
اگر این دو نفر که اسم بردی بازیشون هم مثل قیافشون جذاب بود که نور علا نور بود ولی افسوس که به جذابیت جام نمیدن .  
By   ابراهیم افشاری   2856 Day ago
اینام نمیخوان جام بدن جذاب ترین بازیکن رو میخوان اونم با نظر شخصی
By   وهاب نظری نژاد   2856 Day ago
تیم فوتبال بانوان که نیست . لابد باید بعدش هم ملکه زیبایی انتخاب کنیم . نیکبخت هم جذاب بود و هم خوش تیپ الان کجاست . بازیکن باید جذبه داشته باشه نه جذابیت . 
By   ابراهیم افشاری   2855 Day ago
این که میگی آدم باید جذبه داشته باشه نه جذابیت درست مثل اینه که مثلا بگی آدم باید قدبلند باشه نه بلند قد .
By   ابراهیم افشاری   2855 Day ago
سید جان بخاطر این جواب عذر خواهی میکنم .این پیام رو یکی از دوستان که مهمون بنده بود و من در حال صحبت با تلفن بودمو متاسفانه سایت هم از قبل باز بود و این پیام رو نوشته و ارسال کرده .به هر حال پوزش میطلبم
By   وهاب نظری نژاد   2855 Day ago
دوست عزیز و آبی آقا ابراهیم چرا ناراحت بشم مگر حرف بدی زده نظرش را گفته و نظر هر کس قابل احترامه ولی فکر کنم خیلی با عجله نوشته بود بهر جهت از نظر ادبیات فارسی بین جذبه و جذابیت فرق است درسته که هر دو از یک خانواده هستن ولی دقیقا مثل بفرما . بتمرگ . بشین هر سه یه معنی میدن ولی یه جور نیستن . جذابیت از زیبایی گرفته میشه و جذبه از اقتدار مثلا میگن طرف خیلی جذابه یعنی خیلی قشنگه و وقتی میگن طرف چقدر جذبه داره یعنی چقدر با ابهته . من مخلص تمام دوستان آبی هستم . سلام من را هم به دوست عزیزت برسان . موفق باشی . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.