چرا امیر قلعه نویی با راه دادن به تیم عربستانی به ایرانیان خیانت کرد

چرا امیر قلعه نویی با راه دادن به تیم عربستانی به ایرانیان خیانت کرد
By   وهاب نظری نژاد   2908 Day ago
آیا این خیانت نیود که قلعه نویی باعث شد تیم باشگاهی عربستان که یکی از دشمنترین کشورها با ایران است به دور بعد صعود کند . کسی که به همه میگفت اجنبی پرست بنظر شما چرا حالا خودش شد سردمدار اجنبی پرستان. یعنی اینقدر از استقلال کینه داشتی که حاضر شدی تیم تراکتور را به باختن بدی و راه صعود الهلا را به دور بعد فراهم کنی . 
By   میرودود سیدمحمدی   2908 Day ago
این حرفتون تهمته.بایدچیکارمیکرد که نکرد؟؟ به بازیکنان اصلیش استراحت داد که

به خیال خودش درمقابل استقلال طوفان به پاکنه.
By   وهاب نظری نژاد   2907 Day ago
دوست عزیز 1660234174 لطفا شما اول تهمت را برای من معنی و بعد بیان کن . در ایران اسلامی چیزی هست بنام عرق وطن پرستی که ما ایرانیها تحت هیچ شرایطی حاضر نیستیم برای این عرق قدمی عقب بزاریم . من به امیر تهمت نزدم بلکه گفتم این آقا که به همه میگه اجنبی پرست چرا حالا خودش علم اجنبی پرستی را دست گرفته . این آقا باعث شد تا تیم باشگاهی عربستان که شده دشمن سرسخت ایران تا جایی که حتی حاضر نشدن در ایران بازی کنن با اینکارش که بخیال خودش از استقلال انتقام بگیره باعث صعود این تیم عربستانی به دور بعد شد . نه دوست عزیز این تهمت نیست . این خیانته در واقع ماهیت امیر برای کسانی که مدعی هستن یک استقلالیست مشخص شد و دستش برای استقلالیهای متعصب و با غیرت رو شد . درود به شرف پاک آبیهای استقلال . 
By   میرودود سیدمحمدی   2907 Day ago
پس شما علم غیب دارید که ذات انسانها را میدانید و قاضی قدری هم هستید که

قضاوت میکنید
By   وهاب نظری نژاد   2905 Day ago
ظاهرا شما علم غیب دارین که حرف منو تهمت طلقی کردی . کار امیر اظهر من الشمسه خلاصه بگم .  

آفتاب آمد دلیل آفتاب .                                        

هیچ احتیاجی هم نیست که علم غیب داشته باشی .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.