قهرمان

قهرمان
By   .... ....   2877 Day ago
ما فردا قهرمان میشیم ایشالا به یاری خدا                                                                                                                             
By   وهاب نظری نژاد   2877 Day ago
قهرمانی در سایه پهلوانی مزه میده که متاسفانه فردا این قهرمانی با هزار ترفتد و دوز و کلک و بدور از منش پهلوانی به لنگیها میرسه . تیمی که ته جدول دست و پا میزد بلطف مسئولین ورزش و داور رسید بالای جدول و مطمئن یاشین تا این تیمو روز جمعه قهرمان نکنن سوت پایان بازیها زده نخواهد شد . 
By   سید حسن طاهری   2876 Day ago
رو کاغذ استقلال خوزستان شانس اول قهرمانیه. ولی استقلال تهران امیدورام قهرمان شه
By   وهاب نظری نژاد   2876 Day ago
شاید باورتان نشه که وقتی لنگیها قافیه را باختن و حتی نتونستن طبق معمول و به لطف داور قهرمان بشن و جام از دستشان پرید و صد هزار نفر عزاداری کردن و بازیکنان پرمدعایشان گریه میکردن من بعد از سی بازی که بارها اشکم در آمده بود از ته دل خندیدم . بله به اشکهای بازیکنان پوشالی تیم بی هویت لنگیها خندیدم . این شکست حسابی به من چسبید و آنقدر خوشحال بودم  که فکر میکنم اگرقهرمان آسیا بشیم اینقدر خوشجال نمیشم .                                                                                        
 لنگ ولنگی سرشکسته وتحقیرشده رفتن توسوراخ  

خدایا شکرت 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.