حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده
By   ابراهیم افشاری   2874 Day ago
در این چند روز رفتن حنیف در جراید حتمی بود ولی امروز دوباره خوندم که شاید بمونه . نظرتون در مورد موندنش چیه ؟ البته عمران زاده زحمت زیادی برای تیم کشیده ولی تقریبا در تمام بازیهاش اشتباهاتش خبلی اعصاب خراب کن بود. و هیچ وقت هم درست نشد . همیشه در هر بازی یکی دوتا اشتباه برای نابود کردن هوادار کنار گذاشته بود . نظر شما دوستان چیه ؟؟؟
By   وهاب نظری نژاد   2873 Day ago
این بچه غول تعصبش مثال زدنیه البته درسته که تعصب تنها بدرد نمیخوره و بازیکن باید همراه با تعصب و غیرت تمام قد و با جون و دل در خدمت تیم باشه که متاسفانه حنیف با اشتباهاتش باعث شد که استقلال گلهای خیلی الکی بخوره ولی من فکر میکنم اگر بمونه بهتره و حتما اگر منصوریان روی این بازیکن نظر موافق داره مطمئن باشین که اونو مثل روز اول درستش میکنه حال باید دید که نظر سر مربی چیه . 
By   محمود اشوری   2871 Day ago
به نظر من بازیکن غیرتی وبا تعصبی برای تیم بوده ونباید گذشتشو ندید گرفت چون خیلی برا استقلال زحمت کشید امیدوارم پارسال اخرین بازی لیگ برابر پرسپولیس یادتون نرفته باشه موقعی که تیم باخت واون سوشای بچه قرتی داشت روی اعصابمون رژه میرفت چجوری ادبش کرد .من میگم اگرم بهش نیاز ندارن به شکل ابرومندانه ازش قدردانی کنن.
By   وهاب نظری نژاد   2871 Day ago
ظاهرا امروز اسمش تو لیست خروجیها بهمراه  آرش برهانی . وحید طالب لو . میلاد فخرالدینی و جابر انصاری و یکی دو نفر دیگه بوده و فکر کنم که دیگه بحث در باره حنیف تموم شده است . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.