وحید امیری

وحید امیری
By   ابوالفضل جاپلقی   2847 Day ago
هرکس لیاقت استقلال را داشته باشد تفاوت باشگاه تاریخی و پرافتخار استقلال را با پرسپولیس میفهمد ، استقلالی که با مشکلات زیادی که داشته همیشه مدعی جام های ایران بوده حتی زمانی که بی پول تر از هر تیمی در لیگ بود ، باشگاهی که مثل رقیب دیرنه اش متکی به نام ها نبوده و همیشه حتی با نبودن علی کریمی ها و علی دایی ها در سطح اوّل فوتبال ایران و آسیا بوده چون همیشه یک تیم بوده. 

امیدوارم هوادارن از نیامدن امیری به استقلال ناراحت نباشن ، درسته که امیری با تلف کردن وقت علی آقا منصوریان و استقلال برای بازار گرمی خودش جواب زحمت های علی آقا را بد داد ، ولی من به شخصه خیلی خوشحالم که بازیکنی که فهم و درک شناخت باشگاه بزرگ و بی ادعا ولی قهرمان استقلال را نداشته است به استقلال نیامده است.

فقط یک تقاضا از آقای منصوریان دارم ؛ درسته بنده بار فنی ام خیلی از علی آقا کمتره ولی به عنوان یک هوادار ، بیرون از جو حاشیه ها از علی آقا تقاضا دارم که در پست هافبک وسط دل به قاسم حدادی فر نبندند زیرا چندین ساله که ذوب آهن این بازیکن خوب را به هیچ تیمی نداده است و دل بستن به این بازیکن جز این که استقلال زمان نقل و انتقالات را از دست داده چیزی دیگری نیست، علی آقا بنده شرایط حال حاظر مجتبی جباری و پژمان منتظری را نمیدانم ولی خواهش میکنم اگر آنها مشکلی ندارن با جذب آنها استقلال رو در خط دفاع و هافبک بی نقص کنید. 
به نظر بنده هنوز کسی روی دست مجتبی تو ایران درنیامده بازیکنی که امسال نامش در لیگ قطر جزو پنج بازیکن برتر لیگ قطر کنار ژاوی هرناندز قرار گرفت.
By   وهاب نظری نژاد   2844 Day ago
خلایق هر چه لایق . لایق امیری هم پیراهن سوراخ سوراخ شده لنگیهاست . 
By   سید رضا حسینی   2810 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
خلایق هر چه لایق . لایق امیری هم پیراهن سوراخ سوراخ شده لنگیهاست . 
By   masomeh siyahloo   2809 Day ago
پوشیدن پیراهن تاج سعادت می خواد که وحید امیری نداشت واقعا نمی دونم این پرسپولیسیا به چیه خودشون افتخار می کنن تیمی که بزرگترین افتخارش بردن استقلاله بعد میان می گن بزرگترین تیم اسیاییم . می گن خودتون رو برای شش تای دوم اماده کنین یعنی شش تاکه سهله یه تیم تو هربازی شش تا بخوره ولی حداقل چهاربار سوت فینال اسیا رو بشنوه
سوت فینال اسیا                               حسرت پرسپولیسیا
By   masomeh siyahloo   2809 Day ago
پوشیدن پیراهن تاج سعادت می خواد که وحید امیری نداشت واقعا نمی دونم این پرسپولیسیا به چیه خودشون افتخار می کنن تیمی که بزرگترین افتخارش بردن استقلاله بعد میان می گن بزرگترین تیم اسیاییم . می گن خودتون رو برای شش تای دوم اماده کنین یعنی شش تاکه سهله یه تیم تو هربازی شش تا بخوره ولی حداقل چهاربار سوت فینال اسیا رو بشنوه
سوت فینال اسیا                               حسرت پرسپولیسیا

By   سید رضا حسینی   2808 Day ago
شتردر خواب بیند پنبه دانه
                                     گهی لف لف کند گه دانه دانه
فابل توجه آقایان لنگی
وارد کنندگان دارو و وزارت بهداشت مقداری قرص خواب و دارو مخصوص با دوز بسیار بالا وارد کردند
آقایان بخرید میل کنید شاید خواب فینال آسیا رو ببینید

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.