حیف شد سجاد رفت!!!!!!!!

حیف شد سجاد رفت!!!!!!!!
By   ابراهیم افشاری   2828 Day ago
فوتبال سجاد را می پسندم کاش در تیم میماند و به دیار ترکیه نمیرفت !!! نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟
By   وهاب نظری نژاد   2828 Day ago
سجاد همان کاری را کرد که دوتا بازیکن لنگی کردن که البته ما خیلی بکارشون خندیدیم و مسخره شان کردیم ولی سجاد با اینکارش هم به باشگاه پشت کرد و هم به هوادار خیانت کردو هوادارو مضحکه لنگیا قرار داد حالا میگن که یکسال با استقلال قرارداد داره و کارش غیر قانونیه حال باید دید که  در زمان بستن قرار دادش چه بندهایی را در نظر گرفتن که سجاد بخودش اجازه میده که باشگاه بزرگ استقلالو دور بزنه خدا میداند . 
By   فرهاد حلوایی فرد   2828 Day ago
​سجاد با اینکه گل کم زد ولی بسیار بازیکن تاثیر کذاری بود 
امیدوارم کاوه رضایی بتون جاشو پر کنه
By   وهاب نظری نژاد   2825 Day ago
بازیکن باید دلش با تیم باشه اونهم تیم بزرگی مثل استقلال . 
By   دنیا اریانسب   2824 Day ago
​...؟هیس بذارین بره
By   سید حسن طاهری   2824 Day ago
سلام به نظر من هر بازیکنی برای پیشرفت کردن حق داره تصمیم بگیره . تجربه بازی کردن تو اروپا حتی ترکیه میتونه به سجاد کمک کنه. این فصل مهاجم هم زیاد داره. به نظر من بره همچین بدم نیس
By   وهاب نظری نژاد   2822 Day ago
گفتم بازیکن باید دلش با تیم باشه سجاد اگر هم برگرده دیگه بدرد استقلال نمیخوره . دور زدن باشگاه و مربی کار بازیکنان لنگه . با اینحال سجاد هر جا که باشه برایش آرزوی موفقیت میکنیم و البته یادتان باشه سجاد هم یکی از همان مهره هایی است که بوسیله ژنرال بی ستاره سوخت و با آمدن عنایتی پشت سر عنایتی قرار گرفت و کسی که در نیم فصل اول حدود سیزده تا گل زده بود بخاطر شاهکار این آقای بی ستاره در نیم فصل دوم فقط یه گل زد . 
By   .... ....   2821 Day ago
سجاد بمونه بهترین خط حمله رو تو لیگ داریم حفظ توپش عالیه اینو  بهتون نصیحت میکنم
By   وهاب نظری نژاد   2821 Day ago
آبی عزیز 6702 نمیدونم ما را نصیحت کردی یا مسئولین استقلاله . ما هم سجاد را دوست داریم ولی وقتی هوای رفتن بسرش زده از دست هوادار چه کاری بر میاد بازیکن وقتی هوایی شد و دلش با تیم نبود در صورت برگشتن به هر دلیل دیگه نمیتونه برای تیم مثمر ثمر باشه در ضمن الان سجاد نه با تیم تمرین کرده و نه آمادگی لازم و داره بهر جهت این خود سجاده که باید تصمیم بگیره که چکار باید بکنه . 
By   .... ....   2821 Day ago
حالا  خودش گفته که قلبم مگوید بمانم حالا نمیدونم چی میشه
By   وهاب نظری نژاد   2820 Day ago
هر که از استقلال رفت پشیمون شده که میشه خیلی از این نوع بازیکنان را اسم برد . سجاد هم اگه دلش با تیم باشه و فکر دورزدن باشه مطمئن باشین که پشیمون میشه . تجربه اینو ثابت کرده . 
By   سمانه علیزاده   2813 Day ago
آره هر بازیکنی حق داره پیشرفت کنه ولی نه اینجوری.اینطوری بدتر خودشو جلو همه خراب کرد.
By   سید رضا حسینی   2812 Day ago
​سلام
من هم با نظر ذاذاش سعید آبی کاملا موافقم

By   سید رضا حسینی   2812 Day ago
البته اونم مثل بقیه میره بعد از یک مدت سر از کشورهای عربی درمیاره خوب که آب لمبوش کردن برمیگرده میاد

By   حسین کلاته بابایی   2812 Day ago
Written by: سید رضا حسینی
اقا من 4ساله عضو سایتم اما امروز که خواستم بیام داخل نوشته بود عضویت  شما به پایان رسیده چالا باید چیکار کنم؟
By   حسین کلاته بابایی   2812 Day ago
اقا من 4ساله عضو سایتم اما امروز که خواستم بیام داخل نوشته بود عضویت  شما به پایان رسیده چالا باید چیکار کنم؟
By   وهاب نظری نژاد   2809 Day ago
حیف شد سجاد رفت . همان بهتر که رفت . خوب شد کرار آمد و بهتر که آمد و رفت تراکتور چونکه ژنرال بی ستاره پر حاشیه تراکتور احتیاج به بازیکن پر حاشیه تر و بی ادبی مثل کرار دارد . 
By   سمانه علیزاده   2809 Day ago
چرا گیر میدین به ژنرال؟ حالا شد بی ستاره و پرحاشیه؟ کم زحمت کشیده واسه استقلال؟ بی انصاف نباشید.
By   سید رضا حسینی   2808 Day ago
خدایش بچه ها با ژنرال کار نداشته باشی 
لااقل با استقلال قهرمان و نایب قهرمانی داره
خودتون هم میدونین فوتبال ایران از ریشه و مدیریت خرابه تا میخوان یکنفر رو خراب و ضایع کنن براش حاشیه درست میکنن یا بازیکناشو تحریک میکنن تا تیم نتیجه نگیره
ولی خدای بجان خودم قسم در مورد امیر خان قضاوت بد نکنید 
فیلم بازی های او رو ببینین که با چه تعصب و غیرتی بازی میکرد بعد ازش گله کنید
By   سید رضا حسینی   2808 Day ago
بلاخره رفت
داستان تموم شد
By   سمانه علیزاده   2808 Day ago
آره سجاد رضایتنامه گرفت و رفت. موفق باشه
By   سمانه علیزاده   2808 Day ago
خدایش بچه ها با ژنرال کار نداشته باشی 
لااقل با استقلال قهرمان و نایب قهرمانی داره
خودتون هم میدونین فوتبال ایران از ریشه و مدیریت خرابه تا میخوان یکنفر رو خراب و ضایع کنن براش حاشیه درست میکنن یا بازیکناشو تحریک میکنن تا تیم نتیجه نگیره
ولی خدای بجان خودم قسم در مورد امیر خان قضاوت بد نکنید 
فیلم بازی های او رو ببینین که با چه تعصب و غیرتی بازی میکرد بعد ازش گله کنید
By   وهاب نظری نژاد   2806 Day ago
با مدرک و دلیل بشما میگم که ژنرال بی ستاره شرافت فوتبال و لگد مال کرد این آقای اجنبی پرست . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.