مجیدی باید فیکس باشه

مجیدی باید فیکس باشه
By   مسعود راحمی   4041 Day ago
By   فاطمه اکبری   4029 Day ago
دقیقا من هم همین نظر رو دارم ...من نمیدونم اقای قلعه نویی رو چه حسابی مجیدی رو نیمکت نشین کرده .........با این که سنش بالاست اما از مهاجمای تازه وارد بهتر کار میکنه
By   امید زین آبادی   3919 Day ago

منم موافقم دوست عزیز.اما ما باید به تفکرات امیر خان احترام بگذاریم.هرچی باشه تجربه بیشتری داره و میدونه چه کار کنه.

By   پریا کریمی   3919 Day ago

بله...

از نظرات استادان گرامی لذت می برم!!!

By   محمّد امین محمّدی   3876 Day ago
کاملا درسته. اگه کاپیتان فرهاد از دقیقه اول بازی کنه شانس گلزنیش بیشتره.
By   حمید سلیمان باری   3876 Day ago

دوست عزیز به نظر من مجیدی نود دقیقه رو نمیتونه مفید باشه یک نیمه یا 60 -70 دقیقه فکر کنم کافی باشه و باید به نظر مربی احترام گذاشت

By   امیر حسین اسلامی   3876 Day ago

به نظر من نیمه دوم بیاد بهتره

By   ساحره عصار   3875 Day ago
فرهاد با قدرت بدنی که داره 3تا 45 دقیقه رو هم بازی میتونه بازی کنه ولی خودش اعتراضی نداره و امیرخان هم صاحب اختیار.من شخصا دوست دارم فیکس باشه
By   علیرضا جوادیان   3866 Day ago
طرفدارانی که به نظر مربی احترام میگزارند طرفدار واقعی تیم هستند
By   ساناز گرجیان   3865 Day ago

مربی تیم میدونه چه بازیکنی کجا وچه وقت مفیده.مجیدی بازیکن خیلی خوبیه اما قبول کنیم که تاثیری که نیمه دوم داره خیلی بیشترازاونه که نیمه اول بیاد.امادلیل نمیشه نتونه نود دقیقه بازی کنه.

By   امین حسینی   3865 Day ago

من با نظرات 1354310 و Different موافقم.به نظر من با توجه به سن فرهاد همون نیمه دوم بیاد خیلی بهتره چون اینطوری تمام قدرت و نیروشو برا 45 دقیقه میذاره ولی اگه فیکس باشه باید نیروشو تو 90 دقیقه تقسیم کنه،که در این صورت بدنش تحلیل میره و دیگه اون کارایی همیشگی رو نمیتونه داشته باشه.  

By   ساحره عصار   3864 Day ago
Written by: امین حسینی

من با نظرات 1354310 و Different موافقم.به نظر من با توجه به سن فرهاد همون نیمه دوم بیاد خیلی بهتره چون اینطوری تمام قدرت و نیروشو برا 45 دقیقه میذاره ولی اگه فیکس باشه باید نیروشو تو 90 دقیقه تقسیم کنه،که در این صورت بدنش تحلیل میره و دیگه اون کارایی همیشگی رو نمیتونه داشته باشه.  

من به نظر شما دوستان واقعا احترام میذارم......اما یه کم در مورد سن فرهاد دارید بی انصافی میکنید چون خیلی از بازیکنها هستند که 10 سال از فرهاد کوجیکترند ولی یه نیمه رو هم تو زمین راه میرن.اون واقعا قدرت بدنی خوبی داره و من اصلا با احترام با نظر شما موافق نیستم واین نظرم اصلا ربطی به تعصبم نسبت به فرهاد خان نداره.
By   علیرضا جوادیان   3864 Day ago
توانایی وقدرت بدنی امریست فیزیکی گه با گذشت زمان وبال رفتن سن در همه کاهش میابد البته چون اکثر عزیزان هنوز در دوران جوانی هستند تجربه افت بدنی شاید کمی برایشان ملموس نباشد فرهاد مجیدی قدرت بدنی خوبی دارد ولی با توجه به سنش باید این ذخیره بدنی که در سنین بالای35 -36 به سختی جبران میشود را مدیریت کند تا اثرگذار باشد
By   ساحره عصار   3864 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
توانایی وقدرت بدنی امریست فیزیکی گه با گذشت زمان وبال رفتن سن در همه کاهش میابد البته چون اکثر عزیزان هنوز در دوران جوانی هستند تجربه افت بدنی شاید کمی برایشان ملموس نباشد فرهاد مجیدی قدرت بدنی خوبی دارد ولی با توجه به سنش باید این ذخیره بدنی که در سنین بالای35 -36 به سختی جبران میشود را مدیریت کند تا اثرگذار باشد
گفته شما کاملا متینه ولی من زیاد فاصله سنی با فرهاد خان ندارم....3 سال جوونترم....واین کاهشو که شما میفرمایید و کاملا متوجه هستم ولی بدنسازی خیلی تاثیر داره .......ولی در کل با شما موافقم
By   رضا محبی   3864 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی
باسرعتی وتحرکی که داش فرهاد داره.نیمه دوم که بیاد تیم حریف تقریبا خسته است وغافلگیر میشه.پس تاثیر بیشتری میزاره.
By   مرضیه غلامی   3864 Day ago

البته کاپیتان فرهاد میتونه 90 دقیقه بازی کنه ولی  این رو کاملاً نشون داده که وقتی نیمه دوم میاد پر انرژی تر و مثمر ثمرتره  و این مسئله از ارزشهاو توانایی های بالقوه ی کاپیتان باغیرت استقلال کم نمی کنه

By   ساحره عصار   3862 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

البته کاپیتان فرهاد میتونه 90 دقیقه بازی کنه ولی  این رو کاملاً نشون داده که وقتی نیمه دوم میاد پر انرژی تر و مثمر ثمرتره  و این مسئله از ارزشهاو توانایی های بالقوه ی کاپیتان باغیرت استقلال کم نمی کنه

By   ali deghan   3858 Day ago

فرقی نمیکنه همیشه تو آفسایده

By   ساحره عصار   3857 Day ago
من به اس اسی بودن شما شک دارم......چرا اون لحظه ای که میادو تو کار دفاعی شرکت میکنه رو نمیبینید در ضمن به گفته من و شما نیست!!!!!!مجبوبیتش گویای همه چیز هست ....تو نظر دادنامون غرض ورزی رو بذاریم کنار ......
By   مجید مسلم آذر   3856 Day ago
Written by: ساحره عصار

[quote=m.marzieh]

By   لیلا واحدی فرد   3841 Day ago

اتفاقا اگه نیمه دوم بیاد بهتر میتونه بازی کنه و مفیدتر باشه

By   ساحره عصار   3835 Day ago
کاپیتان عزیز و اسطوره همیشگی من ....ازت ممنونم بابت گلی که امروز زدی و به همه ثابت کردی فیکس بودن و نبودنت هیچ تاثیری تو بازی مؤثرت نداره...تیم گل میخواد و تو با دوندگیت اینو به ثمر نشوندی . ازت ممنونم که روی اون گزارشگر مضخرف بازی و کم کردی که با وجود اینکه اول بازی سعی در کوبوندنت داشت آخر بازی مجبور شد به تواناییهات اقرار و اعتراف کنه!!!
By   محمد رجبی   3833 Day ago
من چقدر بگم این مجیدیه رو مخ منه!وااااااااااااااااااااااااااااااای ولی متاسفانه این خانم خانما راست میگه!در ضمن حرکت بعد گلش قشنگتر از گلش بود از دست این مجیدی دختر کش.اه اه اه
By   مهسا صادقی   3832 Day ago
Written by: ساحره عصار
کاپیتان عزیز و اسطوره همیشگی من ....ازت ممنونم بابت گلی که امروز زدی و به همه ثابت کردی فیکس بودن و نبودنت هیچ تاثیری تو بازی مؤثرت نداره...تیم گل میخواد و تو با دوندگیت اینو به ثمر نشوندی . ازت ممنونم که روی اون گزارشگر مضخرف بازی و کم کردی که با وجود اینکه اول بازی سعی در کوبوندنت داشت آخر بازی مجبور شد به تواناییهات اقرار و اعتراف کنه!!!
oooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
By   ساحل خاتمی   3829 Day ago
کاپیتان اگه بخواد تمام بازی ها رو فیکس بازی کنه با توجه به شرایط سنیش صدمه میبینه....هیچ کس منکر این نیست که اون نمی تونه بدوه..از همه ی جوون تر ها ماشالله تندتر میدوه..اما باید رعایت احوالش رو هم کرد... اما موقعی که نیمکت نشین هست دقیقه ی 60 به بعد بیاد مفید تره..با اون سرعتی که اون داره تو اون دقیقه های آخر حسابی مثمر ثمر میتونه باشه
By   مجید مسلم آذر   3786 Day ago
Written by: محمد رجبی

من چقدر بگم این مجیدیه رو مخ منه!وااااااااااااااااااااااااااااااای ولی متاسفانه این خانم خانما راست میگه!در ضمن حرکت بعد گلش قشنگتر از گلش بود از دست این مجیدی دختر کش.اه اه اه

اصلاح شو

By   محمد رضا اله داد   3739 Day ago
Written by: ساناز گرجیان

مربی تیم میدونه چه بازیکنی کجا وچه وقت مفیده.مجیدی بازیکن خیلی خوبیه اما قبول کنیم که تاثیری که نیمه دوم داره خیلی بیشترازاونه که نیمه اول بیاد.امادلیل نمیشه نتونه نود دقیقه بازی کنه.

فقط پرویز مظلومی ایشالله سال دیگه بر میگرده . قلعه نوعی نه کار تاکتیکی بلده و نه اخلاق داره واسه اثبات حرفم به بازیهای این روزای استقلال نگاه کنید و به این فکر کنید که چرا مجیدی . خداحافظی کرد ن....ام . منتظری چرا رفتن . واقعا باند بازه . فیلم ابی استقلالی دو رو نگاه کنید لیدر استقلال به طور تلویحی میگه که از طریق قلعه نوعی شارژ مالی میشه . قلعه نوعی اصلا حرکت توی عمق نمیدونه چیه خسرو رو ازش بگیرین استقلال رو میفرسته ته جدول . این اقا با تیم های معمولی مثل اس اهواز مس مگه چیکار کرد این مظلومی بود که مس رو تا رتبه 3 لیگ بالا اورد و تیم مس رو برای اولین بار برد جام باشگاهی . اقای قلعه نوعی اصلا به استقلال تعصب نداره که اگه داشت وقتی از استقلال جدا شد حیدری و بیک زاده و رحمتی رو با خودش نمیبرد اون عادت داره استقلال رو تضعیف کنه تا بد نتیجه بگیره که دوباره برگرده استقلال . مطمئن باشین فصل دیگه از اس اس جدا میشه شک ندارم چون این اقا رو خوب شناختم و چند تا بازیکنو مثل سابق با خودش میبره .

By   حسن یارمحمدی   3739 Day ago

جای این بحث اینجا نبود که مطرحش کردی ولی نظرمو میدم

با یه سری از صحبتات موافقم ولی در مورد افکار تاکتیکی اینو مطمئن باش قلعه نوعی از مظلومی سرتره

در ضمن اینم بدون که کل مربیای ایران تاکتیک خاصی نمیدونن هر چی هست خلاقیت فردی بازیکنه

قلعه نوعی با مس نتیجه خوبی گرفت وسط کار اومد جلوی سقوط تیمم گرفت کلا هر جا بوده موفق بوده

By   علیرضا جوادیان   3739 Day ago

به نظرم اینجا سایت استقلاله وامیر قلعه نویی در حال حاضر پر افتخار ترین مربی ایرانه پس یک کمی انصاف هم خوبه اگر امیر نبود وضعیت استقلال خیلی بدتر بود امیر هیچ کاری بلد نباشه مدیریت تیم داریش عالیه در ضمن تو دنیای حرفه ای پول حرف اول وآخر را میزنه ولی بدون امیر در حال حاضر به هر دلیلی استفلال موفق نمیشه

By   شبنم علی قنبری   3739 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

به نظرم اینجا سایت استقلاله وامیر قلعه نویی در حال حاضر پر افتخار ترین مربی ایرانه پس یک کمی انصاف هم خوبه اگر امیر نبود وضعیت استقلال خیلی بدتر بود امیر هیچ کاری بلد نباشه مدیریت تیم داریش عالیه در ضمن تو دنیای حرفه ای پول حرف اول وآخر را میزنه ولی بدون امیر در حال حاضر به هر دلیلی استفلال موفق نمیشه

By   مجید مسلم آذر   3738 Day ago

نظر منم همینه ولی نباید از لنگ بازیکن بگیره