پیش بینی

پیش بینی
By   ابراهیم افشاری   2788 Day ago

فکر میکنید بازی با پیکان چه نتیجه ای رقم میخوره ؟؟؟؟

By   سید رضا حسینی   2787 Day ago
انشاءا... استقلال 2 بر 0 میبره
به امید پیروزی

By   وهاب نظری نژاد   2786 Day ago
با سلام خدمت دوستان . راستش دیگه نمیخواستم تو سایت وارد بشم و اگر هم شدم خیلی کم رنگ چونکه با این اوضاع و احوال و ضعف تیم استقلال خدایی دیگه دل و دماغی برای من نمانده شما را نمیدانم . چهارتا بازی  دوتا باخت شیش تا گل خورده و فقط دو امتیاز نمیدانم مسئولین گینس از این رکورد بی سابقه در استقلال بی اطلاع هستن که ازشون خبری نیست . 
By   سید رضا حسینی   2785 Day ago
مدینه گفتی و کردی کبابم
سید جان ماهم مثل تو پکر و سرخورده ایم ولی اگه قرار باشه پشت تیممون رو خالی کنیم چی میشه
پارسال تیم رقیب همچین وضعیتی داشت ولی با حمایت هوادارش به اوج و جایگاه الان رسید
میدونم این حرف ها تکراری و درد دلمون رو دوا نمیکنه ولی بیاید دست به دست هم پشت تیم باشیم تا اوضاع روبراه و بر وقف مراد بشه
By   وهاب نظری نژاد   2771 Day ago
من یک استقلالی هستم و تا آخر عمرم هم استقلالی خواهم ماند و هیچوقت نه پشت استقلالو خالی میکنم و نه بهش پشت میکنم . همیشه هم حامی و هوادارش هستم و اگه حرفی هم زده میشه از       روی دلسوزی و تعصبی است که به استقلال داریم . دنیا و استقلال . انشااله تو کوچه ما هوادارای استقلال هم عروسی میشه . بامید خدا . 

By   سید رضا حسینی   2771 Day ago
Written by: وهاب نظری نژاد
من یک استقلالی هستم و تا آخر عمرم هم استقلالی خواهم ماند و هیچوقت نه پشت استقلالو خالی میکنم و نه بهش پشت میکنم . همیشه هم حامی و هوادارش هستم و اگه حرفی هم زده میشه از       روی دلسوزی و تعصبی است که به استقلال داریم . دنیا و استقلال . انشااله تو کوچه ما هوادارای استقلال هم عروسی میشه . بامید خدا . 

By   وهاب نظری نژاد   2768 Day ago
شاید این جمعه بیاید      شاید . 
By   سید رضا حسینی   2765 Day ago
انشاءا... این جمعه هر چه زودتر بیایید
By   وهاب نظری نژاد   2762 Day ago
​شاید  نه  . خدا کنه این جمعه بیاید . 

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.