محرومیت غیرقانونی- احقا حق هواداران و باشگاه

محرومیت غیرقانونی- احقا حق هواداران و باشگاه
By   محمد رضا صیدی   2432 Day ago

با سلام. حقیقتا این لوگو این تیم این رنگ تنها دلخوشی من و میلیون ها استقلالی دیگس. میدونم برای گرفتن حق تیم در رابطه با محرومیت اخیر، تهدیدهایی متوجه باشگاه و سرمربی هست که اجازه نمیده با فراق بال تصمیم درستی گرفته بشه. قطعا به عنوان یک ایرانی خواهان تعلیق فدراسیون و فوتبال کشورم نیستم ولی عاجزانه خواهش میکنم اجازه ندید با بازی های رسانه ای و فریفتن افکار عمومی این اتفاق رو به فراموشی بسپرن. میدونم کسانی هستن در باشگاه که فارغ از هر رنگ و تعلقی صدای تپش دلهای دلخوش به این تیم رو میشنون و درک میکنن، حقیقت اینه که موضوع فقط این محرومیت نیست و تبعات دیگه ای داره کما اینکه همیشه متضرر اول همه اتفاقای نامتعارف فوتبال کشور تیم محبوب ما بوده. تقاضا دارم محکم برای احقا حق تیم بایستید و تا عذر خواهی رسمی فدراسیون و البته شخص اقای ساکت از تیم و هوادارا عقب نشینید . منتظر رای کمیته انضباتی نمونید چرا که رای صادره که به احتمال فراوان در جهت فریب افکار  عمومی و فرو نشاندن این قائله به طریقی است که مسلما در وهله اول فدراسیون نشینها راضی و خوشنود شوند. بنابراین به خاطر قلب های پاکی که فقط با عشق به این تیم محبوب می تپند برخوردی محکم و قاطع داشته باشید و از الان با جمع اوری مدارک لازم اماده ارائه مستندات به فیفا برای گرفتن حق تیم باشید. خواهش میکنم خواهش میکنم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.