تحلیل بازی استقلال و صبا

تحلیل بازی استقلال و صبا
By   علی قاسمی   3904 Day ago

بنظر من اول بهترین کار امیر قلعه نوعی این بود که سیاوش اکبر پور رو فیکس تو نذاشت چون سیاوش به درد آخر بازی که همه خسته هستن میخوره

کار بدش این بود که اول نیمه دوم آرش برهانی رو بیرون کشید چرا نمیدونم

پژمان نوری بازیکن خوبیه ولی خداکنه زودتر ساموئل بید اون وقت فکر کنم جای نوری ساموئل فیکس باشه خیلی بهتره

پژمان منتظری سمت راست دفاع عالی بازی کرد

فرهاد مجیدی برای 20 تا 25 دقیقه آخر بازی تعویض طلایی میتونه باشه ولی این بازی اصلا بازی نکرد

امیدوارم قلعه نوعی در آسیا بهترین ترکیب رو پیدا کرده باشه باشه و استقلال به قهرمانی در آسیا که حقشه برسه.

By   امیر حسین اسلامی   3903 Day ago

با همه نظراتت موافقم جز مورد آرش

By   علی قاسمی   3902 Day ago

آخه داداش چه پاس خوبی به آرش رسید که نتونست ازش استفاده کنه تعویض شد یا چه موقعیتی براش مهیا شد که گل نزند؟!!!!

آرش ازون بازیکونایی هست که باید بیش از 1نیمه بهش بازی داد تا زهر خودشو به تیم حریف بریزه.

حتی تو بازی با صبا پاس گل هم داد.

By   امیر حسین اسلامی   3902 Day ago

آرش از لحاظ آماری فوق العاده هست برای استقلال و از متعصبترین بازیکناست.بازیکن گلزن سریعی هست ولی در کل استیل دویدنش و بعضی کارایی که میکنه واقعا روانی میکنه آدمو.

By   علی قاسمی   3902 Day ago

حرفت کاملا قبول ولی ما داریم درمورد بازی با صبا میحرفیم نه در کل بازی ها.

من میگم تو بازی صبا کل تیم استقلال خوب نبودن جز سید رحمتی.

هافبک ها نتونستن پاس به مهاجم ها برسونن پس بهتر بود بجای تعویض زودهنگام آرش یکی از هافبک ها رو بیرون میکشید مثل پژمان نوری رو و لاوره که بازی ساز هست رو میاورد تو بازی.

By   علی رستگار مقدم   3902 Day ago
رحتی خوب بود قلضه هم عالی بازی کرد.چرا فقط جز رحمتی؟ به نظر من نکونامم باید تعویض می شد حوصله بازی نداشت.هیچ حرکت مفیدی انجام نداد
By   امین حسینی   3901 Day ago

این بحثا به کنار ولی عادل حق نداشت بگه نکو خودشو غایم میکنه تا کسی بهش پاس نده.

By   علی رستگار مقدم   3901 Day ago
منم با نظرت موافقم اما حرص نخور نظر استقلالی ها برامون مهم نه عادل 1 نفرو باید لیوان و خودکارشو جمع کنن از بس بی دست و پاس

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.