عملکرد استقلال در5هفته ی اول لیگ؟

عملکرد استقلال در5هفته ی اول لیگ؟
By   امین حسینی   3877 Day ago

لطفا نظر بدین

By   امید زین آبادی   3877 Day ago

به نظر من عملکرد قابل قبولی داشته اما در هفته های بعد باید هماهنگی بین بازیکنان بیشتر بشه مخصوصا دفاع چون تو این چند بازی شکننده بوده و آمار خوبی نداره.

By   amir ghadami   3877 Day ago
اگه بخایم خطی بگیم باید گفت حمله که خوب بوده.خط میانی وسط عالی گوش راست متوسط گوش چپ به نظر من ضعیف کار کرده وهنوز نیکبخت به شرایط آرمانی خودش نرسیده.گوش راستم فکر میکنم خسرو هنوز نتونسته اونجور که باید جفت خودشو پیدا کنه اینجاست که خلاء جباری احساس میشه.دفاعم که واقعآشکننده کار کرده اما سید همیشه عالی بوده.در کل هرچی جلوتر بریم تیم منسجمتر میشه.
By   حسن یارمحمدی   3876 Day ago
در قسمت نتیجه گیری خوب بوده نمایششم تو این چند هفته قابل قبول بوده رفته رفته بهتر هم میشه
By   علی رستگار مقدم   3876 Day ago
سلام تو این چند هفته انصافا خوب بازی کرده اگه به آما هفته های اول سال های گذشته سر بزنیم می بینیم امسال استقلال آمادگیش بیشتر بوده و مثل همیشه رفته رفته داره بیشتر میشه البته من بازی استقلال و داماش رو متاسفانه نتونستم ببینم و نظرم مبرا از این بازی بود
By   علی رستگار مقدم   3876 Day ago
ببخشید دوستان من بازی آخر رو نندیدم بازی چه طور بود ؟ امکانش هست کمک کنید که بتونم تونظرسنجی با دقت بیشتری نظر بدم؟
By   حسن یارمحمدی   3876 Day ago

از بازی  صبا بهتر بود موقعیت خطرناک بیش تری هم ایجاد کرد

قابل توجه اینکه  بازی تو خونه حریف رو چمن مصنوعی فحاشی هواداراشونم که همیشه هست

By   ابی جهان   3875 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

بازی در کل خوب بود بابا از حق نگذریم نیکبخت هم نسبتا خیلی خوب بود

By   ابی جهان   3875 Day ago
Written by: علی رستگار مقدم

بازی اخر نسبتا بچه ها بیشتر سوار بر بازی بودن خط دفاع راست طی ضعفی که داشت باعث دریافت 1گل شد چند دقیقه بعد استقلال به خاطر گل علی اکبر پور بازی رو به تساوی کشید ودر اخرهم    داش فرهاد گل بایک گل طومار رشتی ها رو پیچید راستی نیکی یک هم یک کله زد که توپ روی کم شانسی به دیرک خورد قربانت ابی

By   علی رستگار مقدم   3875 Day ago
از راهنمایی هاتون سپاس گذارم پس استقلال مثله همیشه داره رونده رو به رشد و طی می کنه
By   میثم محمدی قراسویی   3873 Day ago

کلی حساب کنیم خوب بوده! ولی در حد بازیهای آسیایی نیست! البته ایشالا بوریرام رو که میزنه!

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.